Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
oraz na jakiej zasadzie działa sposósb mocowania ładownic - przeplatane pasy?

Jak w każdym systemie modułowym ładownice zakładasz przeplatając pasy poprzez umieszczone na kamizelce pasy. Na koniec albo zapinasz napę albo klamrę zaciskową (tak jak jest w produktach MIWO). W odróżnieniu od np mocowania modułów na napy do kamizelki, ten system charakteryzuje się dużą trwałością połączenia elementu z panelem nośnym, nawet przy wypełnieniu modułu do granic pojemności.

 

Jeśli zaś pytałeś o to, czy zakłada się elementy poprzez system przeplatanych pasów to odpowiedź brzmi - tak.

Link to post
Share on other sites

Moje pytanie kieruję do osób posiadających chlebak-torbę patrolową firmy MIVO. Otóż czy uchwyty - uszy tej torby za pomocą których przymocowuje się ją do pasa są zamknięte-zaszyte czy odpinane? Jak duże mają otwory te uchwyty? Jaka jest liczba i rozstaw tych uchwytów? Zadaję te pytania ponieważ na stronie MIVO ani jedno zdjęcie chlebaka nie jest zrobione z tyłu, a ja chciałem przymocować go do innej kamizelki taktycznej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jak już odświeżyłeś to zapytam....

 

Oni robią w 20 mm ( molle 25 mm). Bo jak już gdzieś mówiłem chce kupić ORKAN WORRIOR-a i ładownice z miwo. Chce tez kupić plecak ten nowy, jany sport (25 l, jak ktoś z wawy szuka, to jest w sklepie podróżnika) i czy on ma te taśmy 20 czy 25? Wiem że to było już patletowane 20 razy ale nie znalazłem jeszcze żadnej jasnej odpowiedzi.

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niedawno zamawiałem w miwo pare gratów, i zauważyłem ze napy nie są najwyższej jakości, w porównaniu do tych jakie znam z kamizelek lbv/elbv, ukraińska alfa czy mod od guardera to nie trzymają wcale :?, kieszenie i ładownice sa w miare kompatybilne z guaredowym modem. Jako duzy plus wykonanie, materiały ujdą ale najlepsze z dostępnych jak sądze (szpej wymarzyłem sobie oliwkowy). Kolejnym plusem jest mozliwość szycia produktów z poza oferty - nie musiałem zamawiac w róznych miejscach. Jak dla mnie poza tymi napami wszystko tip - top, już planuje kolejne zamówienie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

witam !!

 

Dostalem wlasnie maila od w/w firmy. Pozwole przytoczyc sobie cytat wypowiedzi:

 

Zaznaczam, że materiał którego uzywamy nie jest orginalną cordurą tylko tkaniną o podobnych właściwościach. Wzór kamóflażu tez nie jest orginalny.Informuje, że prowadzimy prace nad uzyskaniem orginalnej cordury amerykańskiej w orginalnych kamuflażach.

 

W moim przypadku pozostaje tylko czekac na oryginalny material i camo ;)

 

 

Pozdrawiam Bartkie

Link to post
Share on other sites

Ja mam kamizelkę pilota śmigłowca, jest to kamizelka na takiej samej siatce, tyle, że moja ma kolor czarny a t w Szturmanie jest zielona.

Siatka jest bardzo wytrzymała, jak na razie nie ma na niej żadnych śladów użytkowania.

W Szturmanie jedynym minusem, wg mnie, jest to, że kieszenie są przyszyte na stałe. W większości kamizelek z Miwo kieszenie są panelowe, można samemu dostosować sobie rozmieszczenie kieszeni. W Szturmanie niestety nie :(

Link to post
Share on other sites

Właśnie, ciągle czekam na realizację zamówienia.

Albo mają tyle zamówień z wojska albo zaczynają olewać klientów.

Wcześniejsze zamówienia były realizowane w ciągu tygodnia, to był najdłuższy czas jaki czekałem na zamówienie, a teraz zamówienie zostało złożone 17 sierpnia a dostałem właśnie, że przewidywany czas realiacji to 2 tygodnie.

Więc wciąż czekam.

Link to post
Share on other sites

Chyba maja jednak klientów, jak zamawiałem ok5 maja to dostałem towar jakoś 2 czerwca :/, jednak maila o terminie realizacji dostalem jakoś na drugi dzień po złozeniu zamówienia, ze zostanei zrealizowane ok27 maja. Moga mieć przestoje w dostawach materiałów, albo sezon urlopowy 8).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamowilem pare dni temu w Miwo kabure Mudpil - dzis dostalem, i powiem tak - Rewelacja, naprawde dobrej jakosci produkt, bardzo dobrze spasowana, rzepy i klamry oraz material bardzo solidny, no a cena 60 zl wydaje sie nie byc zaporowa :) Ja z mojej strony moge powiedziec ze to napewno nie ostatnie zakupy w tj firmie. Polecam :)

Link to post
Share on other sites
Zamowilem pare dni temu w Miwo kabure Mudpil - dzis dostalem, i powiem tak - Rewelacja, naprawde dobrej jakosci produkt, bardzo dobrze spasowana, rzepy i klamry oraz material bardzo solidny, no a cena 60 zl wydaje sie nie byc zaporowa :)

 

Z jaką bronią jej używasz? Pytam bo różnie bywa z pasowaniem kabur do konkretnych gnatów.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...