Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty - Black Ops


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest Mati13k

Eeee tam, wolę wybuchowe RC niż strzelanie rakietami do tyłu, jak to robi Apache w MOH. :lol:

 

EDIT: No i z tego co piszą - można to wyłączyć. Bardzo dobrze, bo jest kompromis dla tych, którzy chcą sobie pojeździć samochodzikiem i dla tych, którzy chcą normalnie pograć.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostatnio na Gametrailers pojawiły się gameplaye z singla BO i jak dla mnie miażdży on MoH i pozwoli szybko o nim zapomnieć. Nie obchodzi mnie w sumie czy fabuła będzie miała większy sens, czy przedstawiona historia mogła się wydarzyć czy też nie. Ważne aby dużo się działo i akcja sprawnie szła do przodu.

Link to post
Share on other sites

Nie gorączkujcie sie tak. Wyjdzie kolejne, komercyjne g*wienko i wtedy wszyscy będą wielce zaskoczeni. A tryb z 1 pociskiem - cóż, żadna rewelacja, było to już w grach. Podsumowując - najprawdopodobniej wyjdzie podobny shit do Modern Warfare 2 tylko w zmienionej otoczce historycznej, kilkoma nowymi bugumi no i obowiązkowym strzelaniem przez ściany ( żeby wallhackerzy mieli prościej) i kolejnymi lvlami oraz perkami w multiku do nabicia i zdobycia ( żeby no-life'y miały cel w "życiu") :icon_razz2: I nie, nie jestem ani wojującym fanem MoH ani antyfanem CoD - sam w niego czasem grywam, ale nie podoba mi się kierunek w jakim idzie seria, oraz robienie z niej Mody na Sukces.

Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się twoje spojrzenie na grę. "Żeby wallhackerzy mieli prościej" ? Z tego co pamiętam to przez ściany murowane pociski nie przechodziły, logiczne chyba jest, że przez drewno i cienką blachę naboje będą przechodzić tak jak w realu. Zrobiłem 4 prestiże i wiem co mówię. Mode na sukces to przypomina nowy MOH, wszystko na siłę, byleby było.

Link to post
Share on other sites

O ile pamiętam to był perk na podwyższoną przebijalność i wtedy do ciebie strzelali przez murek jak do kaczki. I tak- wallhakerzy to wykorzystują, niewiem jak w MW2 ale w MW haków jest tyle że masakra, zarówno na legalu jak i "legalnych inaczej" serwerach. Mówcie co chcecie ale Call of Duty do multi, tak by grało się przyjemnie, to się dla mnie skończył na części 2 - nie było głupich lvli, perków, unlocków itp. Wchodziłeś czasem dosłownie " z ulicy", wybierałeś klase z jakąś broniąi jazda. Teraz to co się porobiło to jest chore. Przez długi czas nie mogłem nabić powyżej 10 lvl bo cały czas trafiałem na 55 lvl które mnie zjadały, a miały mniejszy skill. Dlaczego? Bo mieli perki i unlocki. Dlatego jestem przeciwnikiem mieszania takich pierdół do FPS. Jak ktoś chce pichcić klase postaci wybierając skille, perki, bonusy i bronie z jakiegoś itemshopu niech sobie zagra w MMORPG albo coś. Tych rzeczy nie powinno być w shooterach. Ewentualnie, jeśli są już "złem koniecznym" to niech będzie tak to zrobione, żeby normalny gracz co dopiero zaczyna zabawe też miał szanse w walce. Trzeba coś robić z głową, a nie z d*pą.

 

parkie - Nie musi ci się podobać moje zdanie. Niemniej jednak mamy konstytucyjnie zagwarantowaną wolność słowa, więc chyba mogę powiedzieć co myślę....czy nie? :dry: I spokojnie - widać po tobie że jesteś fanem CoD, ale nie musimy od razu mieć bojowego nastawienia do siebie z tego powodu. To co zrobili z MoH też m i się nie podoba. Powiem wam tak- mam nowoczesnego kompa, który pociągnie nawet Crysis na full detalach, ale im częściej widze co się robi z nowymi grami, tym coraz bardziej się przekonuje do starych produkcji. I w gruncie rzeczy na swoim kombajnie mam więcej "staroci" niż nowości. Być może nie ma super-duper graficznych bajerków, ale klimat i miodność gameplay'a w niejednym przypadku jest duuużo lepszy niż w przypadku najnowszych, rozdmuchiwanych na prawo i lewo "superpremier".

Link to post
Share on other sites

Silnik graficzny w porównaniu do medala (jak dla mnie) jest o niebo lepszy, nie lubię świecących diamencików :icon_razz2:

Zresztą od kiedy wyszło MW wszystko robi się pod niego.

Fanem coda jestem od 1 części, masz rację i item shopów nie ma w codzie i nie będzie;] Mi dużej trudności nie sprawiło nabicie pierwszych lvl'i , gdzie inni gracze mieli dużo dużo większe, nie zwracałem an to uwagi, bo liczyłem się ja, nie oni. System skilli, czy jak to nazwać te "dopalacze" mi się podoba, bo można robić ciekawe konfiguracje. Perki i unlocki nie dają zajefajnej mocy, w codzie liczy się refleks i dynamika z jaką opanujesz myszkę i monitor :cool:

 

@grzechu (mogę?)

 

Ja skończyłem z MW2 właśnie przez tych cziterów a to wszystko przez brak dedykowanych serverów..

 

W Black Ops'ie zapowiadają się bardzo dobre mody a zwłaszcza "one in the chamber" (dla nie będących w temacie

), także jeżeli kupisz nowego coda, to możemy się umówić na partyjkę :biggrin: Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Ewentualnie, jeśli są już "złem koniecznym" to niech będzie tak to zrobione, żeby normalny gracz co dopiero zaczyna zabawe też miał szanse w walce. Trzeba coś robić z głową, a nie z d*pą.

I w MW i w MW2 było kilka predefiniowanych klas, którymi można było spokojnie powalczyć z innymi graczami jak równy z równym. Było to więc zrobione z głową. Wiadomo jednak, że złej baletnicy...

Link to post
Share on other sites

Trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz grać, jeżeli chcesz reprezentować trochę wyższy poziom. Jak zaczynałem grać w Counter Strike'a to też robiłem takie :icon_eek2: jak inni gracze dokonywali cudów, lecz po pewnym czasie robiłem to samo. 3 lata pięknej gry.

Link to post
Share on other sites

W MW2 jest tak, że użyteczne rzeczy czyli perk Sleight of hands czy giwery np. M4A1 lub Famas, a po chwili SCAR-H (jeśli wymienić same karabiny szturmowe) są dostępne na samym początku. Jedynie na zimnokrwistość trzeba trochę poczekać i na początku się obrywa od sprzętu latającego. Zrobiłem 9 prestiżów i jakoś nie miałem wielkiego dyskomfortu na początku każdego. Mam nadzieję, że BO będzie podobnie zbalansowane.

Link to post
Share on other sites

Nath - ty mi nie wyjeżdżaj ze złą baletnicą. Grałem i gram nadal naprawdę dobrze - po prostu nie podobają mi się unlocki, perki i robienie klas - a je niestety trzeba robić, bo te defaultowe są kiepskie. Przykro mi, zdania nie zmienie. Tak samo nie podoba mi się automatyczne przywracanie hp - to jest jeszcze głupsze niż apteczki.

Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się zaczynać flamewara, więc na zakończenie sprawy skilla powiem tak: Dla mnie dobrze gra ktoś, kto umie się znaleźć "na polu bitwy" w każdej sytuacji-także w takiej, w której ma g*nianą kombinację perki/broń/kstreaki. Z mojej prywatnej obserwacji (i długiej kariery w grach fpp online) wynika, że broń/perki mają niewiele wspólnego ze skillem. Ciągnąc offa: W MW i MW2 defaultowe perki były imho dobrze zrównoważone (zwłaszcza ten z MP5 w MW). O odnawianiu życia nie ma w ogóle co debatować-jest to głupie, podobnie jak głupi jest hud i ikonka że masz granat pod nogami, albo ilość amunicji która pozostała w magazynku, etc. Swego czasu fajnie to było rozwiązane w Urban Terror-lekką ranę można było zabandażować i w zależności od tego w co się dostało, tyle trwało bandażowanie i były potem różne konsekwencje (postać utykała po trafianiu w nogę, koszmarny recoil po ranie w rękę, etc.). Tytuły takie jak MW nigdy jednak nie pójdą w tą stroną-to są blockubstery, które mają czarować jak najszerszą publikę i przynosić milionowe dochody, nie zaś zadowalać garstkę malkontentów-pasjonatów realizmu (dla nich jest Arma :D)

Link to post
Share on other sites

Od tego jest hardcore. Co nie Gekciu? Kiedyś się fajnie grało w MW2, teraz to nie ma co gry włączać.

Broń nie jest zrównoważona. UMP, SCAR, ACR... Zero odrzutu. Pamiętam jak na Wasteland w MW2 USP + moc obalająca + hardcore = one shot, one kill z całej mapy. Z tego bez problemu do choppera dochodziłem.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...