Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty - Black Ops


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja już będę mieć 1 dzień wcześniej, oficjalnie potwierdzona informacja przez sklep, w którym kupiłem COD'a.

Nie chcę Cię martwić, ale Steam (który znów jest wymagany) Ci nie da najpewniej-gra zostanie rozkodowana dopiero w dniu premiery.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja po obejrzeniu trailerów, a szczególnie tego z łodzią patrolową postanowiłem, że nie kupię tej gry. Może kiedyś... Przestraszyła mnie trochę ta walka z łodziąbossem, który miał więcej HP niż inne łodzie czy domki. Ogólnie parodia jakaś. Postanowiłem, że będę z nadzieją czekał na BF3! :D

Link to post
Share on other sites

OK, mam pudełko w łapsku. Gra wymaga Steam'a i niestety serwery aktywacyjne nie wyrabiają (u mnie załapał kod dopiero za trzecim razem). Z drugiej strony padł mi napęd DVD, więc w tym wypadku Steam uratował mnie przed bolesnym rozczarowaniem ;D.

Link to post
Share on other sites

Wrażenia:

 

- Singiel ma dość ciekawą psychologiczną fabułę (nie przeszedłem jeszcze całego, więc nie pytać ile zajmuje przejście)

 

- Grafika w Singlu podobna do grafy z BF BC2, natomiast w multi przypomina silnikiem MW2(dlaczego?! nie wiem)

 

- Zombie mod ma na razie tylko 1 mapę, trzyma klimat II wojny

 

- Ładne, ciekawe mapy w multi, jak i same bronie (mp5k<3)

 

- Można w obszerny sposób modyfikować swoją postać

 

- Niestety też jest to pierwsza noc, gdzie gracze grają, grają i grają, zdarzają się zalagowane servery, mojego znajomego wyrzucało z servera od tak sobie (ja tego nie doznałem) i ogólnie pewnie wyjdą jeszcze patche poprawiające rozgrywkę internetową

 

Na tą chwilę oceniam coda 7/10 ;)

 

@ Redrad

 

mi zainstalowało grę z 10 minut...

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Kupiłem MW2 w dniu premiery. Pamiętam te obiecanki cacanki o naprawie gry. O tym że brak dedyków wyeliminuje haxiorów. Efekt? Bugi, hotfixy od święta a aimboty na standardzie...

 

Przejechałem się na MW2 - dlatego poczekam miesiąc... a może i dwa. Posłucham co będą mówić ludzie o CoD:BO. W dzisiejszych czasach płacenie abo za grę, nie zapewnia o troskliwym i szybki reagowaniu devów na exploity w grach. Bo przecież, jaką korzyść mają devowie by gra działała lepiej skoro płacimy jako klienci za nią tylko raz? Bo marka zobowiązuje? Pierolenie o Szopenie. Buraki i tak kupią pomimo bicia się w pierś i zarzekaniu że więcej szajsu z logiem CoD do rąk nie wezmą.

 

ps. Steam doprowadzał mnie do furii :happy:

Link to post
Share on other sites
Pierolenie o Szopenie. Buraki i tak kupią pomimo bicia się w pierś i zarzekaniu że więcej szajsu z logiem CoD do rąk nie wezmą.

 

Wracając z hipermarketu celowo wstąpilem do Media lokalnego. Połowa stanowisk z grami byla ZALANA Black Opsem w cenie równych 99 złotych i żadnej kopii nie ubyło, co również wiązało się z pustkami przy kasie. Dobra reakcja :D

Link to post
Share on other sites

....

@ Redrad

 

mi zainstalowało grę z 10 minut...

 

Wszystko to wina Steama i jego obciążenia, gra ściągała jakieś dwa pliki po jakieś 8MB i trwało to tyle, jest dokładnie jak napisałeś, jednym instaluje się w 10 minut innym w parę godzin, czemu tak jest nikt nie wie....

Co do samej gry, po 2 godzinach zabawy można powiedzieć:

- klimat w singlu całkiem ,całkiem...

- grafika do przyjęcia i mi osobiście kojarzy się z podrasowaną MW2,

- wrażenie liniowości w grze?

- multi nie ruszałem

Moja ocena to między 7-8/10

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...