Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rangershop.pl


Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaczy sie jesli chodzi o wymiane rzeczy demobilowych to musialyby byc uszkodzone. Reklamacji typu - kolor jest troche sprany - poprostu nie uznajemy. Jesli zalezy komus na ladnych kolorkach to prosze sobie zamowic nowe :)

Nie ma natomiast zadnego problemu z wymianami rozmiarow czy tez zwrotami chociaz czasami potrafi sie to troszeczke przeciagnac :(

Link to post
Share on other sites

Znaczy sie jesli chodzi o wymiane rzeczy demobilowych to musialyby byc uszkodzone.

 

Właśnie o to mi chodziło ;)

No tak, ale jako taka kontrola sprzetu sprowadzana jest pod kontrolą? Bo kiedys sie stanie tak, ze ktos otrzyma spraną, porwaną szmatke kupioną za ciezkie pieniadze?

Link to post
Share on other sites

Staramy sie sprawdzac rzeczy demobilowe w miare dokladnie jednak najczesciej nie ma czasu by "obadac" tak jak trzeba :(

Bledow nie popelnia tylko ten kto nic nie robi :)

Co do stwierdzenia "sprana i porwana szmatka" to nie wysyłamy takich :P odrazu ida spowrotem do dostawcy

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mudnur zamówiony 3 stycznia. Otrzymałem go po miesiącu :poddanie: . Pytałem się, czy bluza i spodnie które zamowilem stanowią komplet, ponieważ po zdjęciach nie byłem pewien. Odpowiedziano mi, że tak. Tymczasem, bluza jest o dużo jaśniejszych odcieniach. Mudnur za dwie stówy. Nie zaskarbili mojego zaufania :killer: :killer:

Link to post
Share on other sites

Moja cała ekipa zamówiła w rangershopie kompletne mora (spodnie+bluza) z demobilu (BW). Czas oczekiwania, nie powiem, ale dość długi bo około miesiąca. Podobno czekali na dostawe. Ale przynajmniej przysłali towar wygladajacy jak nówki. Zero jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych czy spranego materiału. Jesli komuś się nie spieszy z przesyłką, to polecam. Nerwusi i niecierpliwy niech się zastanowią czy tam kupować. Ja POLECAM.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ja zamowilem od nich pierwszy i ostatni raz... juz tydzien minal od zamowienia i 6 dni od przelewu pieniedzy.... obsluga twierdzi ze nie dostala pieniedzy, ze szefa nie ma i oni nie moga sprawdzic i jak zwykle zwrot " w regulaminie jest ".... dobija mnie to :/

Link to post
Share on other sites

moze dobijajace ale prawdziwie - bez potrzeby tej wzmianki w regulaminie nie dawalismy :|

termin realizacji jest taki a nie inny z wielu powodow

Przed dokonaniem zakopow klient powinien sie zapoznac z regulaminem sklepu

Pozatym wydaje mi sie ze Pan dokonal wplaty w niewlasciwy sposob gdyz konto bylo sprawdzane przez system i nie odnalazlo wplaty o przypisanym tytule zamowienia. Oznacza to ze tylko szef moze teraz ta wplate odszykac na koncie.

Mniejsza jednak o aspekt techniczny : meritum jest takie - wybrł Pan sklep w ktorym badz co badz termin realizacji jest dosc dlugi (szczegolnie na zamowione przez Pana rzeczy z demobilu) swiadomie i wiedzac o tym gdyz sa odpowiednie wzmianki o tym na stronie. Wiec ze tak powiem czepianie sie terminu realizacji jest wrecz niedorzeczne.

Link to post
Share on other sites

to za duzo nie zmienia :-)

Po za tym ze jest ten komfort psychiczny ze pieniazki nigdzie nie "leża"

dzisiaj odnalezlismy kase (notabene zle przelana na konto) i dzisiaj przyszla dostawa z zamowioną bluza ktorej brakowalo. Wiec i tak by to nie zmienilo wysylki poza tym ze nie moglismy wyrobic niesmiertelnika ktorego wyrabiamy dopiero po oplaceniu zamowienia. . .

Link to post
Share on other sites

Zmienia bo jak Rangershop.pl ma kase to nie śpieszą się z wysyłką ... :killer:

Spiesze sie z wysylka jak mam co wysylac ;-)

Termin wysylki jest podany i informujemy jak cos jest nie tak :P nie zaleznie od tego czy ktos zaplacil przelewem czy za pobraniem zawsze wyglada to tak ze trzeba czekac. . .

przypominam ze wszstyko idzie z zagranicy - magazyn w Polsce od kwietnia :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

zamówienie złożyłem tydzień temu.. PRIORYTET cóż czekam..

Zamowienie wyslane po 6 dniach od potwierdzenia...

Zamowienie zlozone na rzeczy z demobilu...

Co oznacza ze i tak szybko zostalo wyslane :)

Termin realizacji zamowien jest szczegolowo okreslony w regulaminie ;)

Priorytet powinien isc nie dluzej niz 3 dni. Jednak nie mamy wplywu na funkcjonowanie PP

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem, doszło szybko, wszystko ok (zamówiłem klasyczny zestaw flecktarn, spodnie tylko trochę sprane na kolankach, ale za 30zł....).

 

A PP.... Przesyłka szła priorytetem 3,5 dnia (od wysłania), mimo iż w regulaminie mają 24h po wysłaniu przesyłki.

Edited by orcen
Link to post
Share on other sites

Ja ze sklepu zadowolony jestem, jak na razie wszystkie produkty od nich ( noże, manierki itp ) sprawują się świetnie, co prawda troche się czeka na towar, ale przy takim asortymencie i tak nie ma konkurencji. Wszystko odbieram osobiście, a ze Szmerglem można sobie zawsze podyskutować ciekawie towar odbierając. Ogólnie sklep polecam, wyborem i cenami gromią :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...