Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rangershop.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakos tak dziwnie sie zlozylo ze po przelewie pieniedzy na ich konto za moje zamowienie strona zniknela i jakos brak odzewu ze strony sklepu minal juz tydzien i troche zaczynam sie denerwowac czy moja ufnosc do tego sklepu ne jest wykorzystywana

 

poszlo juz wiele maili z prosba o odzew o potwierdzenie dojcia kasy na ich konto o wyslaniu paczki ale zero odzewu

 

nie chcialbym dzwonic bo moglbym sprawic wrazenie niemilego

 

mysle ze po uplywie tygodnia i przelaniu pieniedzy z gory za zamowienie nalezy sie jakis kontakt ze mna

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Zamowilem kaburke do P8 za ok 40 zl

zadzwonilem zeby potwierdzic zamowienie i jak zamowilem w piatek to w poniedzialek rano paczuszka byla u mnie

jestem w pelni zadowolony.

 

P.S.

Milo widziec jak powstaja nowe sklepy i zainteresowanie ich wlascicieli swoimi klientami.

 

Pozdrawiam

Bocian.

Link to post
Share on other sites

Panowie powiem tak...zamawaiłem u nich TASS57 kurteczka i spodenki...mialem niemiłe wrażenie że moja paczuszka gdzieś sie zawierusdzyła mimo kontaktu tel.i mailowego..szła ponad tydzien....wyjasnienie okazało sie takie jak zwykle...paczka była po 48h roboczych u mnie na poczcie...i jak to zwykle bywa nawaliła poczta polska...panowie z militaryarea byliu bardzo pomocni dzwonili domnie z nr.przesyłki i dowiedzieć się czy aby napewno doszła....jestem zadowolony...sklep OK! kontakt i obsluga rownież...

To tyle odemnie ... 8)

Link to post
Share on other sites
]
no piszą że serwer zmieniają....

 

no widze... i co to ma do rzeczy???

 

no to ze jak zmieniaja serwer to przeciez raczej nie maja mozliwosci odbierania czy wysylania maili - chyba ze ich mail to jakies wp.pl....

 

zawsze w razie problemow trzeba zlapac za sluchawke i porozmawiac otwarcie i powaznie...mail nie jest do zalatwiania powaznych rozmow...

Link to post
Share on other sites

Tak sobie właśnie oglądam ich ofertę i zastanawia mnie gdzie się podziała rozmiarówka Bundeswehry przy umundurowaniu z dopiskiem BW

(przykład Gr.Nr.20 - 9505/1520 - odpowiednik 195-205/115) :roll:

A może coś mi umknęło albo się pozmieniało albo po prostu się nie znam ... :wink:

Link to post
Share on other sites

No coz, kto pierwszy ten lepszy, wzialem sobie Kupczaki COmbaty II za 420 zl i nie narzekam 8)

 

ni epytajcie gdzie, okazja sama wpadla mi w rece, 1 para tylko i akurat idealnie moj numer, ma sie farta 8)

 

A swoja droga cos z ta rozmiarowka jest nie tak, mierzylem wg zalecen ze strony i wyszlo mi, ze najlepiej bym wlazl w magnumy numeru 43, dla spokojnosci polazlem przymierzyc znowu i zonk, za male. Cos widno poprawic trzeba.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zamówiłem u nich cały mundur i kominiarkę. Potwierdziłem zamówienie, wysłali, ładnie doszło (troszku obsuwu ale stawiam raczej na pocztę polską) otwieram paczuszkę.... Miodzik... Śliczny, nowiutki mundurek, ładnie spokładany i w folii :) Sliczota...

Sklepik polecam, ja już mam u nich plan zakupów na najbliższy rok :)

Pzdr

Link to post
Share on other sites

A ja niestety się rozczarowałem. :( :( Zamówiłem jeszcze w Grudniu 2004 kurtkę Bundeswery dla ojca i racje żywnościowe BW dla siebie. Kurtka przyszła, stan idealny, a racje nie ma. Najgorsze jest to, jak nie mieli racji żywnościowych, mogli napisać. A tu ani mee, ani bee, ani kukuryku. Na razie mam mieszane uczucia, zjedne strony doskonała kurtka a z drugiej te nieszczęsne racje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No, chłopaki zdecydowanie mają niezły burdel.

 

Właśnie doszła do mnie paczka. A oto jej dzieje.

 

1) chciałem mundur DPM brytyjski. Wpłaciłem kasę na konto.

2) Dowiaduję się, że nie ma DPM bryt. Zmieniam zamówienie na DPM holenderskie plus jeszcze jedną bluzę, bo sam mam już takie spodnie (a zakup jest dla kumpla). Sklep jest mi tym samym winien ok. 20 zł.

3) Ściągają kilka dni (2-3) z magazynu zagranicznego, nie wiem skąd dokładnie.

4) Paczka sobie leży. Miała być wysłana w środę rano, bo we wtorek była gotowa, ale jak się dowiedziałem na poczcie, poszła dopiero w piątek.

5) Nadpłata wciąż nie została wysłana.

6) Przychodzi paczka. Ale o dziwo, dowiaduję się przy okienku, że muszę za nią zapłacić. A przecież kasę wysłałem, i to dawno temu, i to więcej niż trzeba.

7) Po interwencji chłopaki następnego dnia wysyłają mi kasę (podczas 3 rozmow telefonicznych za każdym razem rozmówca pytał, komu wysłać kasę).

8) Odbieram paczkę. Otwieram. I widzę spodnie (ok), bluzę (ok) i koszulę (co?? miały być dwie bluzy).

9) Dziś wieczór zaczynam próby dogadania się w sprawie tego, co zrobić, aby jednak otrzymać zamawiany towar.

Link to post
Share on other sites
Zamówiłem u nich cały mundur i kominiarkę. Potwierdziłem zamówienie, wysłali, ładnie doszło (troszku obsuwu ale stawiam raczej na pocztę polską) otwieram paczuszkę.... Miodzik... Śliczny, nowiutki mundurek, ładnie spokładany i w folii :) Sliczota...  

Sklepik polecam, ja już mam u nich plan zakupów na najbliższy rok :)

Pzdr

 

dodaj, ze mundur przyszedl w dwoch odcieniach camo 8)

Link to post
Share on other sites

Heh. No ja jak narazei nie mam dobrego zdania na temat tego sklepu choc maial potwierdzajacy zamowienie byl mily. Bo z usmieszkiem ":)" Tak czy siak towar zamuwilem 21.01.2005 i tak czeakm do 03.02.2005 i nadal ni mo.... :/ A chcialem tylko takie gowienko do malowania ryja :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamowilem paczke z kilkoma towarami, przyszla dosyc szybko ale brakowalo spodni, ktore byly mi najbardziej potrzebne bo mialy byc prezentem. Po interwencji telefonicznej obiecali wyslac i tak juz wysylaja od prawie dwoch miesiecy (dzwonilem 3 razy za kazdym obiecuja wysylke "jutro"). Olewacze.

Link to post
Share on other sites
Ktos wie co sie stalo?

This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

 

Konto zostało zablokowane przez administratora serwera (; Pewnie wyczerpali transfer miesięczny lub zabardzo obciążali serwer.

Link to post
Share on other sites
Ktos wie co sie stalo?

This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

 

Konto zostało zablokowane przez administratora serwera (; Pewnie wyczerpali transfer miesięczny lub zabardzo obciążali serwer.

 

:]

Czytac to ja umiem... :)

Chodzilo mi o to czy sie moze rozsypali albo cuś.

W kazdym razie, juz wiemy, ze sie przenosza na inny serv.

Dobrze, bo czasem sie zdziebko powoli ladowalo...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...