Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rangershop.pl


Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cos odrobina cierpliwosci i nie udawanie ukrzywdzonej panny na wydaniu. Ja sie dodzwonilem za pierwszym razem. Poprosilem o przeslanie priorytetem - nie ma problemu. Paczka dojdzie pewnie pod koniec drugiego tygodnia bo czesc zamowienia jest sprowadzana.

Link to post
Share on other sites

ja swoją paczke zamówiłem we wtorek, wczoraj tj. w sobotę rozmawiałem via gg ze sprzedawcą i dowiedziałem się, że paczka została wczoraj (w sobotę) wysłana priorytetem (czyli nie zwykłą paczką). Dowiedziałem się również, że terminy wysyłem są narazie takie jakie są i ulegną skróceniu. Miły kontakt. Czekam na przesyłkę.

Link to post
Share on other sites

Witajcie

 

Z okazji takiej ze jestem z miilitaryarea.pl chcialbym sie troszke wypowiedziec i ustosunkowac do wypowiedzi jakie sa tutaj u was na nasz temat

 

Na poczatek dzieki za zainteresowanie. Staramy sie jak mozemy zeby wszystko krecilo sie tak jak powinno. Co do zamowien to uwazam ze sa realizowane nalezycie a kontakt z nami jest naprawde mozliwy i praktycznie natychmiastowy. Troszke inaczej bylo w ten piatek od rana do godzin popoludniowych ale mielismy "maly" problem i nie moglismy rozmawiac.

Czasem tak jest - sorry :( Reszta zamowien poszla PRIORYTETEM, zajada do tych co zamowili i nie anulowali we wtorek z rana. Narazie jest tak z terminami jak jest ale towary maja duuuuzo km do zrobienia. Mam nadzieje ze juz za nie dlugo termin nie bedzie dluzszy niz 2 - 4 dni od zamowienia do odebrania.

 

Niedlugo dojdzie ASG i polskie wdzianka - AT i WP

 

Chcialem tez sie przy okazji zapytac co sadzicie o oryginalach z USA cichow i sprzetu podrecznego panow z SWAT i POLICJI czy bylo by zainteresowanie?

 

Jeszcze raz sorry za piatek i mam nadzieje ze nie bedzie juz tak nigdy wiecej.

 

pozdrawiam

Wojtek Michnowicz

militaryarea.pl

Link to post
Share on other sites

Zamowilem. Wszystko zalatwilem mailami (calkiem spora iloscia maili) blyskawicznie dostalem odpowiedzi na wszystkie moje pytania (szczegolnie ze bylo miedzy 19 a 22 wczoraj tj. w Niedziele). Teraz czekam na dostawe.

 

Chcialem tez sie przy okazji zapytac co sadzicie o oryginalach z USA cichow i sprzetu podrecznego panow z SWAT i POLICJI czy bylo by zainteresowanie?

Nie wiem jak inni, ja bym chetnie zobaczyl i kupil (aczkolwiek to zalezy od cen :D )

Link to post
Share on other sites
Chcialem tez sie przy okazji zapytac co sadzicie o oryginalach z USA cichow i sprzetu podrecznego panow z SWAT i POLICJI czy bylo by zainteresowanie?

oj taaaak, oj taaaak... tlyko ciekawe skad na to wezme kase :)

ale jak znajde cos ciekawego to kasa tez sie znajdzie ;)

Link to post
Share on other sites

Pragne nawiazac do mojej poprzedniej wypowiedzi.

 

Panowie z militaryarea, wyjasnili mi via mail cale piatkowe zamieszanie. NIe mam kompletnie zadnych pretensji, szkoda tylko, ze bylem w goracej wodzie kapany i anulowalem zamowienie :( ale na drugi raz, mysl, ze nasze transakcje beda odbyawac sie bez problemow przy obopolnym zadowoleniu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Powiem tylko, że jestem bardzo zadowolony, kupiłem czapkę z demobilu, a wygląda jak nówka. Nie mieli mojego numeru domu, to zadzwonili (w niedzielę) i wszystko się dogadało. Szybka reakcja i pełen profesjonalizm. Ja osobiście polecam.

Link to post
Share on other sites

Moje pierwsze (ale z pewnoscia nie ostatnie ) zamowienie dotarlo dzis w godzinach popoludniowych. Paczka dobrze zapakowane. Spodnie w idealnym stanie. Towar dokladnie taki jak zamowilem. A zamowilem w piatek (19.11) po 16. Czas oczekiwania bardzo dobry - w sumie 1.5 dnia roboczego. No i najwazniejsze dla mnie - mozliwosc zaplacenia przelewem. Jestem naprawde zadowolony. Kolejne zamowienia juz w drodze.

Link to post
Share on other sites

Tiiia.... wszystko w najlepszejszym porządku ... nie doczytałem że trzeba potwierdzić zamówienia , złapałem za telefon i mimo ze bło po 19gdoz odebrali i potwierdzili że wysyłają ...ale ... nawaliła poczta ...

wczoraj jak byłem w pracy po 15 przywieźli paczke , siostra powiedziała że mnie niema , a te cymbałki z poczty nawet nie zostawiły "Awiz'a" .

Była zdziwiona dziś po południu jak chciałem jej zostawić kase na odbiór paczki , bo rano zapomniała mi powiedzieć że coś tam do mnie przyszło i mam sobie iść odebrać osobiście ... jednym słowem powiem że poczta: "@#$%&^*#@%^%" tudzież inne takie tam...

 

rano odbieram przesyłke... :)

Link to post
Share on other sites

Moje pytanko do zarzadu militaryaera.pl, pytam tutaj coby inni tez wiedzieli.

Zamowilbym Elite WP u was.

Ino jak przymierzalem magnumy to ku mojemu najwiekszemu zdumieniu pasowal najlepiej nr 43 a normalnie conajmniej 45 nosze.

 

I teraz zalozmy, ze istnieje jakas tam ewentualnosc mala, ze cos z tymi rozmiarami pokopalem - istnieje mozliwosc szybkiej wymiany na takie same trepy z tym, ze np. o numer wieksze?

Link to post
Share on other sites

Tabela nie jest jeszcze taka genialna :? , brakuje tabeli rozmiarów US - czyli wymiarów dla oznaczeń literowych (S, M, ... itp), nie zapominajmy że swoje rozmiary mają także hełmy, buty, rękawiczki itd. :twisted: , ale mam nadzieję że i to się niedługo zmieni :D

Link to post
Share on other sites

Po pierwszym zamowieniu jestem zadowolony.

Wszystko zalatwione szybko (kontakt telefoniczny i mail'owy bez problemow). Razem z parka i opinaczami zamowilem ponczo BW, ktore mialo dopisek demobil. Stan jego jednak wskazuje, ze moze i bylo w wojsku ale conajmniej na dobrej polce w magazynie bo jest nieuzywane.

Jak dla mnie sklep sprawdzil sie.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzieki za wszystkie posty

 

co do buciorow to pewnie ze wymienimy jak bedzie cos nie tak, ale proponuje poczekac do jutra z zamawianiem bo koncze tabele ktora na pewno bedzie spelniala wszystkie wasze wymagania.

 

Staramy sie jak mozemy ale wiecie, tez trza czasem pospac :)

 

Jutro bedzie nowa tabela

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
LD_cynik byl napisal: Oj... toscie cene butkow podniesli. Jak rozumiem targowac sie nie bedziemy wiec zmuszony jestem pojsc do konkurencji

 

Hmm, mam takie niejasne wrazenie ze wszystkie ceny o jakies 10% poszly w gore :twisted: I jakby przez to oferta nieco na atrakcyjnosci stracila...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...