Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rangershop.pl


Recommended Posts

Przepraszam, że piszę dwa posty jeden pod drugim, ale nie mam możliwości edycji.

Zapierałem się, że nie dokonam w RANGERSHOP już żadnego zakupu, niestety w niektórych asortymentach są monopolistą i byłem zmuszony znów zwrócić się do Nich. Złożyłem zamówienie na kwotę 71,52 złi tego samego dnia dokonałem przelewu na kwotę 71,52 zł(posiadam na to dowody). Z niewiadomych przyczyn zaksięgowano wpłatę w kwocie jedynie 64,80 zł i wstrzymano mi wysyłkę zamówionych przedmiotów z powodu niepełnej wpłaty. Interweniowałem w tej sprawie telefonicznie we wtorek, bez skutku. Trudno nie nazwać takich działań po imieniu - indolencja, niekompetencja, czy zwykłe oszustwo?!

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i możecie mnie zaliczyć do grona tych niezadowolonych. Kontakt ze sklepem jest, i to dobry. Na maile odpisują po chwili, ale na swoje zamówienie czekam już 13 dni i nie zostało wysłane(artykuły NIE z demobilu)... jak na razie czekam i liczę na to, że mi się uda. Jak nie anuluje zamówienie, wybrałem pobranie.

Link to post
Share on other sites

Ja też odradzam ten sklep. Kupiłem tam specjalnie parę rzeczy dla brata i siekierke bw która miała być oryginalna. Niestety przyszła podróba mil-syfa. Pod koniec czerwca odesłałem ją z żądaniem zwrotu pieniedzy 2 tygodnie czekałem a pieniędzy nie było. Po mailu co z reklamacją odpowiedzieli, że pieniądze powinny być po weekendzie. Niestety nadal ich nie ma. ODRADZAM

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Ja też odradzam ten sklep. Kupiłem tam specjalnie parę rzeczy dla brata i siekierke bw która miała być oryginalna. Niestety przyszła podróba mil-syfa. Pod koniec czerwca odesłałem ją z żądaniem zwrotu pieniedzy 2 tygodnie czekałem a pieniędzy nie było. Po mailu co z reklamacją odpowiedzieli, że pieniądze powinny być po weekendzie. Niestety nadal ich nie ma. ODRADZAM

 

Pieniądze przyszły. Dopiero mail do ksiegowej okazał sie skuteczny. Jak widać panowie mają klienta gdzieś...

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ja również niezadowolony. Kiedyś robiliśmy zakupy grupą całą... czekaliśmy. Teraz chciałem kupić sam, założyłem konto, przelałem kasę. Po prawie 2 tygodniach dowiedziałem się, że towaru nie ma i nie będzie. Mam nadzieję, że kasę odzyskam, bo poszło jej niemało.

 

Swoją drogą, ceny faktycznie wysokie. W niemieckich sklepach producentów wychodzi sporo taniej, nawet przy takich kursach jakie mamy i drogiej przesyłce.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...