Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rangershop.pl


Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zamówiłem parę pierdół, za sumę stu złotych. Wszystko przyszło zgodnie z opisem jestem zadowolony , ale mogłyby być bardziej konkretne opisy przy zdjęciach. Ale i tak jestem zadowolony że rangershop ma swoją witrynę i przedstawicielstwo w Polsce. Dawniej kiedy zamawialiśmy z Deutschland bywało drożej. No i za pobraniem + 10 złociszy za pakę nie jest tak źle

Link to post
Share on other sites

no i pierwsze zamowienie i pierwszy minus. zamawiam sobie gore i dol flecka rozmiar 54. wszystko spoko doszlo w 5 dni, ale oczywiscie musieli sie je**ac przy pakowaniu bo spakowali nr. 52 no i jeszcze mam zwracac na swoij koszt no to jakas paranoja ludzie.

Link to post
Share on other sites

To i ja dorzucę swoje 3 grosze, na PLUS dla militaryarea/rangershop. Zamówiłem u nich parę rzeczy, ponad 300 pln. Dwa razy odsyłałem im spodnie do wymiany - raz na mniejszy rozmiar, bo zamówiłem za duże, drugi raz na właściwy kolor, bo te wymienione przysłali mi w jasnym tigerze a zamawiałem ciemny. Za każdym razem wszystko odbywało się bezproblemowo - bdb kontakt mailowy, trochę musiałem czekać na realizację (towary ściągane z "bazy") ale w sumie - POZYTYW. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zamówiłem u nich spodnie i bluzę BW flecktarn z demobilu, pokrowiec na hełm i kominiarkę. Towar dostałem dokładnie po 10 dniach roboczych, lecz spodnie dosłali dopiero po tygodniu na swój koszt, bo nie mieli aktualnie. Rzeczy z demobilu noszą ślady użytkowania, ale oprócz lekkiego sprania i przetarć na pokrowcu od hełmu (nie na wylot, ale kolor wytarty w miejscach, gdzie pokrowiec dotyka krawędzi hełmu), ale to nijak nie przeszkadza w użytkowaniu. Ceny nie są wygórowane, ogólnie duży PLUS dla tego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie sklep godny polecenia. Niemal natychmiast odpowiadaja na wszystkie maile (bardzo czesto w przeciagu kilku minut), odpowiadaja tresciwie i dokladnie. Mozna sie z nimi bardzo dobrze dogadac. Jak dla mnie wielki PLUS

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

jak dotąd zamówiłem w kolejności :

 

- spodnie flecktarn

- bluza flecktarn

- to samo tyle że większe dla taty jako strój na ryby

- kamizelka digital woodland

- pokrowiec na hełm flecktarn

niedługo dojdzie kamizelka taktyczna flecktarn

jestem zadowolony z zakupów , obsługa bardzo miła , zero problemów z wymianą towaru czy coś .

 

Szczecinianie , sprawdzie gdzie jest sklep :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam! Ja w rangershopie również zrobilem spore zakupy za ok 450 zł. Wszystko było w jak najlepszym porzadku i pojawiło się u mnie w terminie.Plusem jest to , że na bierząco informują o stanie realizacji zamówienia a także , że maja własne gg przez które wszystko można załatwić ( nie trzeba marnować kasy na telefon ani użerać sie z mailem )

Ogólnie w moich oczach sklep wypadł bardzo pozytywnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Terasz JA! :lol:

Sklep ma rzeczywiście wiele plusów - zakres asortymentów, normalne (w miarę przystępne) ceny - adekwatne do większości towarów, choć bywają też towary drogie. Sklep wg mnie jest dobrze zorganizowany a zamówienie przyszło stosunkowo szybko i było należycie zapakowane. Niestety nie zostało zrealizowane w całości (brak rozmiarówki w spodniach). Na plus jest to, że można sobie podejrzeć w necie stan realizacji zamówienia i dowiedzieć się, że spodnie doślą na własny koszt (to też plus).

Trochę na minus zasługuje to, że na brakujące gacie czekam już 12 dzień (a z gołą d... przy tej pogodzie się biega średnio) :|

Jak dla mnie jedynym minusem jest system obsługujący sklep internetowy - wchodziłem do sklepu z różnych komputerów (win XP proffesional) i za każdym razem objawy były takie, że co i rusz musiałem się logować na nowo. Przy kolejnych logowaniach to co zamówiłem, bądź znikało z koszyka, bądź pojawiało się podwójnie. :evil:

Krew człowieka zalewa :evil:

- PANOWIE - PLS! ZRÓBCIE COŚ Z TYM, bo to potrafi skutecznie zniechęcić do kupowania u Was a ja chcę u Was kupować.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio mam problemy z przeglądaniem zawartości sklepu tzn strona główna ładuje się bez problemu jednak nie mogę nic dalej otworzyć bo wyświetla komunikat:

"Odnalezienie www. itd... było niemożliwe"

 

czy ktos spotkał się z tym problemem i jak temu zaradzić ??

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites
Ostatnio mam problemy z przeglądaniem zawartości sklepu tzn strona główna ładuje się bez problemu jednak nie mogę nic dalej otworzyć bo wyświetla komunikat:

"Odnalezienie www. itd... było niemożliwe"

 

czy ktos spotkał się z tym problemem i jak temu zaradzić ??

 

Pozdrawiam Cappuccio

 

Tez to mam, niezaleznie od uzywanej przegladarki(FF, IE, Opera).

U mnie problem znika po wylaczeniu Javascript'u np: pluginem do FF "NoScript".

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamowilem towar 26.X.2005. Po 3 tygodniach, dokladnie 21.XI.2005 dostalem maila z pytaniem, czy chce odebrac towar, napisalem ze ok. Towar doszedl polowicznie (ze kapelusza, bluzy, spodni i parki doszly tylko dwa ostatnie wdzianka...). No wiec wyslalem z powrotem towar na wymiane (bo rozmiar byl o dwa rzedy za maly). Wczoraj dostalem maila "Do Potwierdzenia", ze zwrot zostal juz wyslany (potwierdzenia na wysylke ze swojej strony nie dalem dla sklepu). Dodatkowo dowiedzialem sie, ze musze zaplacic kolejne 44 zl (za wiekszy rozmiar kurtki). Co wiecej, bluza i kapelusz nie zostaly jeszcze sciagniete (po 5 tygodniach). Postanowilem wiec zrezygnowac z zakupu. Za 2 tygodnie mam dostac zwrot kasy, ktora zaplacilem za pierwszym razem przy odbiorze paczki.

 

Asortyment asortymentem, ale jak przychodzi zaplacic za wieksze rozmiary dwukrotnosc cen na allegro, to odechciewa sie robic tam zakupy. Do tego jeszcze te dlugie terminy.

Widze, ze jednak najszybszym sposobem bedzie zakup na aukcji.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Asortyment asortymentem, ale jak przychodzi zaplacic za wieksze rozmiary dwukrotnosc cen na allegro, to odechciewa sie robic tam zakupy. Do tego jeszcze te dlugie terminy.

Widze, ze jednak najszybszym sposobem bedzie zakup na aukcji

Jest w tym trochę racji jednak nie powiedziałbym, że z Allegro bywa zawsze szybciej - czasem trwa to dłużej - nie ma na to reguły.

Faktem jest też, że trzeba brać pod uwagę dopłaty za rozmiarówkę - tutaj niestety może okazać się, że cena traci swoją atrakcyjność.

Ja jestem raczej zadowolony z "rangersów" - złożyłem zamówienie które było w części wynikiem mojego zagapienia się a w części zasugerowania się ilustracją (przedstawiała komplet maskowania zimowego BW a w cenie były tylko spodnie), kiedy się skapowałem, skontaktowałem się @ z rangersami i poprosiłem o anulowanie zamówienia - anulowano bez słowa skargi (DUUUŻY PLUS!). Złożyłem w to miejsce inne zamówienie i czekam grzecznie. W mojej ocenie dokładniejsze opisy towaru w sklepie byłyby b. wskazane - uwaga ma charakter ogólny i jest uzasadniona na korzyść sklepu ze względów marketingowych.

Poprzednie zamówienie, o którym pisałem wcześniej zostało uzupełnione o brakujące spodnie - trochę mnie tylko rozczarowało to, że przesyłka została zrealizowana paczką ekonomiczną, przez co szła prawie 2 tygodnie :| - wiem, że to sklep płacił za przesyłkę, ale... czy ta złotówka różnicy pomiędzy ekonomiczną a priorytetem (który dochodzi w 2 dni) aż tak wiele znaczy - dopłaciłbym tę złotówkę przy następnym zamówieniu byle tylko szybciej dostać towar.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem bluze i spodnie flectarn oraz chuste też flectarn. Razem za 52 zł . Miałem lekkie obawy po przeczytaniu komentów innych , ale na szczęscie wyszstko poszło dobrze. Paczka super zapakowana , przyszła po 6 dniach. Spodnie z lekko spranymi kolorami , bluza jak nówka . Polecam

 

Pozdrawiam , Haszczu

Link to post
Share on other sites

W wakacje zamówiłem u nich 4 pierdółki - chustkę na łeb, pas LC2, manierkę i rękawiczki. Dobry kontakt - ale już chyba po 2 dniach okazało się że z zamówienia 4 przedmiotów mają tylko 2 i że trzeba czekać, z rzeczy zamówionych była o ile dobrze pamiętam manierka i rękawiczki. Wyjazd do Tarnowa sie zbliżał a zamówienia wciąż nie było. Codziennie zagadywałem na gg czy może już ale za każdym razem padała odpowiedź że niestety ale tym razem nie przysłali im towaru z niemiec. Tydzień przed wyjazdem na strzelankę, postanowiłem zrezygnować z zamówienia 2 brakujących przedmiotów i zakupić je przez allegro. Poprosiłem przez gg o wykasowanie tych 2 przedmiotów i wysłanie tego co jest. Pozostałe 2 rzeczy zakupiłem na allegro. Paczka szła 2 dni - wracam z pracy do domu i dowiaduję się że jest awizo. ale nie na 50 parę złotych tylko na 80 parę 8O . Następnego dnia zagaduje na gg i pytam dlaczego zamówienie które miało kosztować mnie 50 złotych kosztuje 80 - odpowiedź szybka - bo doszedł bodajże pasek :|. Na pytanie co teraz zrobić odpowiedź prosta - odebrać odesłać - zwrócimy kasę... Brak funduszy nie pozwolił mi na odebranie paczki więc napisałem że nie mogę jej odebrać - ponieważ całość poszła za pobraniem przelałem im na konto 10 złoty które stracili za przesyłkę pocztową i paczka wróciła do nich (całościowo zrezygnowałem z zamówienia).

 

Miesiąc temu postanowiłem spróbować jeszcze raz. Zamówiłem u nich 2 białe kominiarki, komplecik BW zimowy i 2 puszki wazeliny (w wiadomych celach :lol: hehehe) - i znów - kominiarki są, wazelina techniczna jest - kompleciku nie ma 8O . Ale zaparłem się - ponieważ robiłem przelew więc "siadłem na nich" - pytałem codziennie 1 - 2 razy dziennie czy już przyszło - mam wrażenie że kolesie mieli mnie już serdecznie dosyć bo codzinnie ich nękałem. Fakt faktem - wiedziałem że opóźnienie nie od nich jest zależne no ale - tym razem płacone z góry, a ja chciałem dostać mój towar. Bardzo miły konsultant przy którymś z kolei nękaniu, napomknął iż jedzie następnego dnia do niemiec po odbiór rzeczy i jeśli nie dotrze zimowe wdzianko przywiezie je. I stało się - po 3 tygodniach paczka zawitała na pocztę. I teraz wrażenia: wazelina jak wazelina - jest ciągle zamknięta w puszce, kominiarki białe polarowe, spodziewałem się jakiś białych szmacianych a ty przyszły porządne, cieplutkie. Wdzianko BW - niestety nie jest to świetna kopia produkcji Miltec jeśli chodzi o kolorystykę - mam wrażenie że orginał powinien być w odcieniach bieli, zielonego i ciemno brunatnego - ja dostałem biały z czarnymi palmami - jakoś się tym nie przejmuję - ważne by sie sprawdził.

 

Całościowo:

- za pierwsze zamówienie

+ - za drugie zamówienie

 

Po 2 zamówieniu zacząłem patrzeć optymistyczniej na przyszłe zakupy w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A ja próbowałem zamówić kilka mundurów, kapelusze i chuste (all fleck). No i okazało się, że nie ma jednego rozmiaru kapelutka i chusty. No to dawaj czekamy, zmieniłem zamówienie na większy kapelusz i zamiast chusty rękawiczki. Doszedł tylko kapelusz, na rękawiczki powinienem czekać jeszcze kilka dni ;) Więc biorę to, co jest i paczka doszła w dwa dni :)

 

Plusik.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Jedna uwaga dla osób zamawiających w Rangershop.

Na stronie głównej mają napisane że teraz trzeba, po złożeniu zamówienia,

wysłać im maila i "potwierdzić" zamówienie.

Idiotyzm, ja zauważyłem to dopiero teraz przypadkiem, i moja paczka dopiero jutro wyjdzie.

Tego samego dnia zamówiłem w SpecShop, i towar już mam.

 

1:0 dla specshop.

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

W niedzielę zamawiałem w 2 sklepach: rangershop i taiwangun.

Dzisiaj odebrałem paczkę z taiwanguna, a rangershop dopiero wysłał.

 

 

Zwycięzca: Taiwangun.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U mnie podobnie - w niedziele zamowilem towary w 4 sklepach, kase bank przelal ok 12 w poniedzialek i tak:

- w środe przyszły paczki z taiwaguna i z machineguna

- w czwartek zawital do mnie snajperasg

teraz jest piatek wieczor, a rangershop nawet nie zmienil statusu na wyslane. Znaczy sie majówkowa seria strzelanek bez nowego munduru :( Dodatkowo ich strona od 2 dni nie działa, za co spory minus. Pierwsze zakupy i od razu rozczarownie, szkoda, bo asortyment maja fajny, ale obsługa kuleje... Inne sklepy udowodnily ze można, wiec nic rangershopu nie usprawieldliwia.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...