Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część Druga


Recommended Posts

Też chciałem się zatrzymać na samym pasie PT-2, ale średnio mi się podobało ciągłe podnoszenie go. Jeśli nie planujesz napakować za dużo tych magazynków i innego ciężkiego materiału, powinien dać radę, jeśli chcesz zagospodarować każdego PALSa, lepiej wziąć szelki.

 

A co do jakości, to cóóóżżż: nie mam specjalnie porównania, nie licząc chińskich ładownic i jakichś mniejszych firm w stylu TMC/MFH, ale jak dla mnie paso-szelki są bardzo wygodnie, nie mają żadnych wystających nitek, nigdzie się, póki co, nie porwały ani nie poprzerywały - jedynie brakuje mi jakichś gumek lub czegokolwiek do spięcia dyndających pasków, których są metry.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na PSTG przejechałem się i to bardzo ostro (nie mam na myśli jakości), ale może spróbuje jeszcze raz lecz nigdzie nie mogę znaleźć tego pasa THOR 2, możesz coś podrzucić?

 

miałem na myśli THOR 1, nie ta cyferka :icon_wink:

 

mam sam pas, bez szelek, o taki o http://pstacticalgea...lki-thor-i.html kupiłem w komisie więc nie czekałem 100 lat na paczke. sam pas jest super, z dobrze dobranym obwodem nie spadywuje mimo obciążęnia, a nosze na nim 4 magi do HK, serpe z 1911 + 2 magi do niego, apteczke, zrzut i granat dymny. dobrze układa sie, nie trzeba specjalnie ściskać i mimo braku szelek nie majta sie. szczerze polecam, jeżeli chodzi o kolor to RG jest bardzo podobny do RG Flyyea

 

jako uzupełnienie chesta albo małego PC idelany, nosze w zestawie z MBSSem i mam wszsytko co potrzebuje :)

Edited by Ace
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...