Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pewnie na nikim nie zrobi wrarzenia to co napisze, ale to naprawdę doskonały

sklep.

 

Świadczy o tym profesjonalne podejście do klienta, wzorowy kontakt jak i błyskawiczna przesyłka.

 

Naprawde gorąco polecam.

 

Pozdrawiam pracowników Capri!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam taki zonk, przed chwilą chciałem kupić takie produkty

 

Produkty (Edytuj)  

1 x Kulki 0.20g Blaster w butelce [6000] 50,00zł  

1 x Wzmocniona gumka hop-up (silikon) Guarder 35,00zł

 

czyli 85 zeta (które chciałem zapłacić przelewem by nie płacić za przesyłke) i wyszło mi coś takiego ;/

 

Podsuma: 85,00zł  

Zwykła Paczka (Poczta Polska): 9,00zł  

Opłata za pobranie: -9,00zł  

Zamównienie poniżej min. kwoty (80,-): 10,00zł

Suma: 95,00zł

 

;/

 

poza tym według punktu nr. 9 regulaminu sklepu w przypadku przelewu sklep pokrywa koszty przesyłki, czy ta "promocja" dotyczy też kuriera (nigdzie nie jest napisane, że chodzi wyłącznie o przesyłkę przez Poczte Polska)?

 

[ Dodano: 02 Kwi 2006 21:32 ]

Powyższa sprawa została wyjaśniona, nie potrzebbnie wstrzymywałem się z kupnem (o parę godzin). Paczkę dostałem bardzo szybko )na drugi dzień po złożeniu zamówienia). Polecam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Powiem krotko

Padla mi Mp5 sd3 CA Wysłałem do 3 sklepow

 

1.FA - Nie dali rady naprawic (6miesiecy+oszustwo)

 

2.MG - Jak zwykle u nich strzela ok a u mnie nie (bez komentarza)

 

3.Military.pl - Po 3 miesiecach pan serwisant stwierdzil ze nie moze odkrecic srubek od gb i mi odeslal replike! (yyyy??!)

 

No i w koncu wyslalem do Pana Piotra Fachowa diagnoza +zdjecia+porady+naprawa i wszystko tanio i w przyjemnej atmosferze bez krecenia i wymyslania jakich kolwiek bajek :]]]]]

 

Pan piotr to PRO i dla mnie istnieje teraz tylko 1 Sklep ,SKLEP CAPRI ASG

Pozdrawiam!! i DZIEKUJE!!

Link to post
Share on other sites

Witam!!

 

Niedawno zamówiłem w Capri M15 A4 CA (spring), niemieli go na magazynie więc poczekałem sobie, powiedzieli że dostawa będzie w poniedziałek……. I tak było w poniedziałek była dostawa, wysłali we wtorek a paczka doszła w czwartek.

 

Ogólnie miło i przyjemnie , odpowiadali na każdy mój mail, z zapytaniem o sprzęt i odpowiadali konkretnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bardzo polecam! Kupiłem tam ostatnio AEGa i mimo długiego czasu oczekiwania na paczkę (brak emki w magazynie) złego słowa powiedzieć nie mogę! Sprzedawca wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, byłem informowany na bierząco o postępach w realizacji zamówienia, a mały bonus zatarł złe wspomnienie po okresie wyczekiwań na karabin 8)

 

Najlepszy znany mi sklep :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Super ceny! Bateria 8,4V large 1900mAh 100zł a nie 130zł czy 150zł jak w innych sklepach! Magazynek hi-cap do ak47 fullmetall 130zł a nie koło 200zł!

Jeśli chodzi o ceny to zdecydowanie polecam. Szkoda tylko że nie ma zbyt dużego wyboru części zamiennych (jak np. machinegun).

Link to post
Share on other sites

Wybór jest, tylko niestety nie ma go w sklepie internetowym.

Nastawiliśmy się na jakość usług i obsługę wysyłek, nieco zaniedbując aktualizację sklepu internetowego. Ale od przyszłego tygodnia, co środa będą sukcesywnie wprowadzane artykuły, które mamy w magazynie a nie ma ich w ofercie internetowej (aktualnie ponad 400).

:lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...