Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. Ja tam polaczkiem-cfaniaczkiem nie jestem bo nie zamierzam obchodzić przepisów jakiekolwiek one by nie były. Ale ja zwykły pieniacz jestem i Królik pewnie też, ale to juz inna historia.
  2. No to na czerwone lufy zrobimy czarne nakladki i nikt się nie czepi prawda towarzyszu Króliku?? :wink: A tak na marginesie to fajny przykład na zruchanie 14 stron bezsensownych w większosci postów.
  3. Można. Tylko czy doleci do przeciwnika.
  4. Taki szal idealnie nada się na osłone szyji. Zrobisz sobie z tego coś ala apaszkę. podobny patent mieli komandosi w czasie 2 wojny światowej.
  5. I co najwazniejsze jak odpowiednio owiniesz głowe to zdeformuje jej kształt z większej odległości. Najlepiej chyba się sprawdzi oliwka, cce i woodland (kolejność kolorków przypadkowa). No i w zimie dodatkowa izolacja, a w lecie dodatkowe chłodzenie (w brew pozorom noszenie czapeczki z daszkiem czy beretu w upale to dobry pomysł).
  6. Jak narazie nie bylo w wiadomościach czy innej panoramie newsa że znaleziono jakichś martwych komandosów. Bo nie chce wierzyc że nikt na tej imprezie nie był. Choćby sami organizatorzy mogliby coś pisnać a tu cisza.
  7. http://www.altair.com.pl/start-1079 taka ciekawostka o snajperach jej Królewskiej Mości.
  8. Za dużo filmów sensacyjnych. Może i na oskara szans nie ma ale gdyby spokojnie popracowac nad fabułą to byłoby niexle.
  9. Generalnie poszukaj w necie "bibli zmechu", ale raczej tylko zrozumiesz, że "lokomotywa gwiżdże". Ewentualnie poczytaj coś generała Skibińskiego lub książki z serii "Historyczne bitwy" Bellony. A tak naprawde to taktyki nie nauczysz się z książek i/lub czasopism. Te wiedze powinna być przekazana od osoby która sie na tym wszystkim zna.
  10. A mogłem olać opinie o organizatorze(organizatorach) i pojechać zobaczyć. Szczęśliwie złapałem kontuzje stopy i sie z tego szalonego pomysłu wyleczyłem :D
  11. Jak narazie zadnych newsów ani na necie ani w telewizji nie było. Jedyną godną uwagi wiadomoscia to jest sprzedarz "Włatców much" do Meksyku ;)
  12. Arthur Currie

    Bomba

    Minutnik do gotowania jajek??
  13. No sklep w pytę jak dla mnie. Duża paczka za duuuużą kaskę. Darmowa przesyłka przy zamówieniu powyżej 400 PLNów też robi swoje. No sklep na 6 z duuuużym +. A teraz wracam do zabawy z nową wiertareczką :D
  14. Ja czekam na relacje o stratach w ludziach i materialnych.
  15. Działą i ma się całkiem dobrze. A o złotej kuli słyszałeś?? 8-)
  16. No jak w temacie. kilka fajnych fotek naszych "marines" http://redakcjawojskowa.pl/gazeta/index.ph...58&catid=47
  17. Wystarczy przejRZeć sobie strone redakcji wojskowej (teraz z niewyjaśnionych powodów nieczynną) lub przeczytać ten czy tamten numer prasy fachowej. Bo większość z nas takie ogólnikowe fakty jak specyfika szkolania snajperów ma w paznokciu małego palca ;p
  18. W ostatnim Raporcie jest artykuł Remova o strzelcach wyborowych/snajperach zilustrowany zdjęciami żołnierzy w mixie mundurowym (spodnie polskie a parka we flecku). Snajperzy (jak i strzelcy wyborowi) to taka nacja, której na wiele się pozwala.
  19. Jak jesteś gejem masochistą Hicheł to raczej przed swoim facetem powinnaś uciekać :-P
  20. To że panie się strzelają to wiadomo mi od dawien dawna. Ba nawet znam kilka takowych pań strzelających się. I niech ktoś z morderatorów poprawi cytat Livki bo sugeruje on że napisałem coś czego w życiu nie napisałem.
  21. E tam panie z czym do ludzi. Jedno wielkie propagandowe reklamowanie sie sklepu jakiegos.
  22. RPKS były używane w KS i 6BDSz. przynajmniej tak wynika z ksiażki Commando.pl nieznzna historia 56 kompanii specjalnej wojska polskiego autorstwa pana Jarosława Rybaka. Dodatkowo info było w 37 numerze magazynu Militaria i fakty. No i było zdjecie w podreczniku od PO.
  23. Nie. Jantar-M wz.2005 to tylko ciekawostka.
×
×
  • Create New...