Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. Mam wersje ściagniętą ze starych gier czyli gołą bez dodatków.
  2. Ostatnio odwazyłem się odpalic stareńkiego X-winga. Pod XP smiga jak ta lala nawet. I kilka TIE zestrzeliło się. A później 3 godziny snu i do roboty.
  3. Mozesz wyskoczyc z 2giego pietra i niczego sobie nie złamać a możesz skoczyć z 3 stopni schodów i mieć nogę w gipsie pół roku. Tu nie ma reguły żadnej. Nawet przy skakaniu na górę piachu czy poduszkę powietrzną.
  4. Gdyby pani redaktor kazałaby wam paradowac nago do reportarzu to byście się zgodzili??
  5. Żal mi kasy na coś co samo w sobie wygląda nieciekawie. Gdyby chociarz mieli na roskladówce Capricę 6 albo inną Starbuck. A tak to wole kupic sobie porządny komiks i/lub książkę.
  6. Don Drzewu jak się nie podoba/nie stać ciebie na zabawe z prawdziwnym lotnictwem to przynajmniej nie krytykuj innych, którzy akurat mają taką fanaberię.
  7. Don Drzewuu a słyszałeś o bojowym wykorzystaniu awionetek?? Ostatnio to Tamilskie Tygrysy" sobie Zlinami lataja gdzieś nad Sri-Lanką i bombardują wesoło to i owo: http://www.altair.com.pl/start-2004
  8. http://uploads.ungrounded.net/408000/40881...me_v1.1_sma.swf No to popykać sobie cosik mozecie. Zaznaczam ze gierka jest cholernie trudna.
  9. Nie tylko LWP. Pałatki nadają się też do udawania mnichów i błogosłąwienia kadrze ;p
  10. Lukaso a może weźmiesz pod uwagę że dostawy towaru nie są automatyczne?? Naprawde trudno jest sklepom (zwłaszcza internetowym) przewidziec jak będzie towar schodził. raz rozejdzie się w 5 minut innym razem będzie zalegał kilka miesięcy. A z samymi dostawami też nie jest różowo, że myk i już wychodzi paczka z Honk Kongu czy innego Pekinu.
  11. Beskidzkie do SU-2 się nie umywają bo są nędzną namiastką. Lepszym wyborem będą jakieś krakersy solone. A same Beskidzkie to widuję w Carrefurze
  12. http://www.altair.com.pl/start-1902 Jak w temacie. Mały artykulik jako ciekawostka.
  13. Daszek bo nie dach (a dokładniej jego szkielet) najlepiej zrobic z jakichś gałęzi powiązanych sznurkiem w stelaż. Potem przykrywamy to pałatka lub jakimś ponczem i przysypujemi liśćmi. Może nie idealne rozwiazanie ale w lesie jak najbardziej mozliwe do wykonania.
  14. Duży + za szybką reakcję na cokolwiek niezbyt miły incydent z ich udziałem przy zakupie (pomylenie towaru i bezpłatna jego wymiana niemalże natychmiast po poinformowaniu załogi sklepu). Malutki minus za ten incydent. jakkolwiek wiem że ludzie a zwłaszcza sprzedawcy są omylni to nie mam o to do chłopaków pretensji. Zwłąszcza przy ilości zamówień via internet pomyłki sie zdarzają (co innego gdy kupuje bezposrednio na miejscu i by sie pomylili to mógłbym plunąć sobie tylko sam w brodę). Zdecydowanie polecam za podejście do kupującego. Oby jak najmniej wpadek tego typu.
  15. http://www.altair.com.pl/start-1841 Odnośnie nowego noża dla USArmy i możliwosci użycia go w konfliktach. Podobnie jest jak mniemam z bagnetem.
  16. Czy umiesz czytac uważniej to co inni napisali?? I odniosłem się do tego że jest to jedyna jednostka "pancerna" w przedwojennym WP. A było kilka jednostek"zmechanizowanych" i pancernych w WP. I częściej była według dokumentów nazywana 10 Brygadą Kawalerii (Zmotoryzowanej) po reorganizacji w kwietniu 1937 roku niż jakieś inne nazwy (a generalnie to do końca nie potrafiono zdecydować sie jak ta brygada ma się nazywać, czy pancerna, zmechanizowana, zmotoryzowana czy jakoś inaczej). I podawanie "uczonym w piśmie" linka do wikipedii może spowodować tylko i wyłacznie ich pobłażliwy uśmieszek.
  17. Bzdura. Była jeszcze WBP-M i 3 bataliony czołgów lekkich. Lepiej nie spisywać bezkrytycznie wszystkiego co piszą w internecie/książkach i czasem warto zagłębić się w temat. Edit: Pozatym nikt w IIRP nie nazywał 10BKZmot brygadą pancerną.
  18. Że jakiej brygady?? Jak już to zmotoryzowanej a nie pancernej.
  19. Zmniejsza opory powietrza?? Tak btw ale zauważyłem ze ten sam temat który założył Remov na dwóch różnych forach przyciągnął uwagę osobników którzy hmmmmmm no właśnie. Nie bardzo wiedzą co napisać ale piszą by zaistnieć.
  20. Germ bądź konsekwentny. Jak się podkladasz to nie skaml że cie kopią po jajkach :wink:
×
×
  • Create New...