Arthur Currie
Użytkownik-
Content Count
1,618 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Arthur Currie
-
Nie zawsze ma się MRE. Częśc osób lubi bardziej "eski".
-
Menażka w której zwykłem tachać to i owo do jedzenia. A i w czymś trza czasem zagotowac wodę na kawę.
-
Żółwie i krowy przywiązane lańcuchem do palika też?? Bez jaj ale zastanowiłeś się kiedykolwiek nad tym co napisałeś genialny konstruktorze karabinów z klocków lego?? Myśle że Foka słusznie się dowala do Twojego wieku. Jesteś dziecko z gimnazjum i tyle. A o poziomie intelektualnym gimnazjalistow litościwie się nie będe wypowiadał więcej niż stwierdzenie że są poprostu niezbyt rozgarnięci.
-
Bagnet to bagnet. Ostatecznie lepiej miec niż nie mieć choć rzeczywiscie jego przydatność na polu walki jest niemalże zerowa w porównaniu z polem walki sprzed 35 i wiecej lat.
-
To moze i podręczniki bedą na youtubie?? Może by wzrósł poziom edukacji w tym kraju bo to na youtubie by było?? A ja w robocie bym miał spokój i mógł sobie zamawiać fajne ksiażki w twardych oprawach do poczytania. :wink:
-
Tylko co .700 NE ma wspólnego z Torem, Alexem i Borem?? :?
-
Hmmmm brałem udział w kilku projektach LARPowych włąśnie w postapokaliptycznym świecie (gdzie np śnieżyce a środku lipca nikogo nie dziwiła :wink:) jak i w kilku dłuzszych lub krótszych grach mających trwać dłuzej niż 2-3 godziny szczylania. I naprawde trudno wymagać od nawet nie przypadkowych ludzi aby wytrzymali dłuzej niż 24h wkręcajac się w klimat.
-
Tak Thor i Foka nie zorganizowali żadnego scenariusza jebankowego. Ich bawią inne gry niż zwykła jebanka z pierdyliardem kulek i podziałęm my tu wy tam i zaczynamy za kwadrans. To primo odnośnie sprawdzenia kto, kogo i za ile :wink: Dwa. Czy rozegrałęś kiedys te scenariusze?? I czy zadałeś sobie minimum trudu aby sprawdzić czy ktoś nie stworzył podobnego lub takiego samego scenariusza z nieco innymi nazwami??
-
Za dużo Ghost recona i R6 robi swoje (nie ujmując oczywiście niczego Tomowi C. odpowiedzialnemu za popełnienie tych gier). Nawet "tępy trep" wie że atakuje się w stosunku 2:1 na własną kożyść. Amerykanie zakladaja atakowanie przy stosunku sił 7:1 dla siebie. Atakowanie liczniejszego (lub nawet równorzędnego liczebnie) przeciwnika na dobrze przygotowanej pozycji obronnej musi się skończyć (i się skończy) źle.
-
Dystrybucja tylko w sklepach airsoftowych też zawęzi krąg odbiorców. Chyba ze sprzedawcy zaczną dodawac archiwalne numery do zamówień gratis.
-
A jak z siłą potrzebną do ściagniecia języka spustowego (chodzi mi tylko o to jak się ściaga spust, a nie konkretne wartości w układzie Si)?? Jak jest z możliwością podłączenia repliki np Scorpiona (chodzi mi o to czy da się wcisnąć replikę z magazynkiem poza rękojeścią)?? Samo podłączenie jakiejś kamery i ekranu nie będzie wielkim problemem jak mniemam, choć zakłądam że nie da odpowiedniej celności (zresztą lusterko pewnie też nie ułatwia sprawy a i szkoda go trochę). Gratuluje pomysłu i wykonania.
-
A nie lepiej za te 5 PLNów kupic ze 2 tabliczki czekolady i max 2 zupki chińskie?? Smaczniej i bardziej energetyczne. i reszta powinna zostać.
-
http://www.altair.com.pl/start-1646 Jak w temacie ;) Mimo iż całość tematu może śmieszyć, ale dotyczy poważnej sprawy to umieściłem tu a nie np. w autostope. Ot ciekawostka z odległego kraju gdzieś na "krańcu świata".
-
Helm Wehrmachtu plastikowa kopia
Arthur Currie replied to Die Deutsche Soldaten's topic in Ochrona ciała
Można nosić. Jak ten dziadek nie jest organizatorem zabawy to możesz go normalnie olać. Albo zgłosić groźby karalne i tyle. -
Tarcza antyrakietowa nie jest zagrozeniem dla rosyjskich ICBMów to raz. Dwa to ze po oceanach pływaja krążowniki AEGIS i one też mają możliwość "zdjęcia czegoś z chmur".
-
No chyba że działa się jako "Combat camera" jednocześnie walcząc i cykając fotki.
-
Będe musiał kupić jakąś dobra flaszkę i pogadac z jednym profesorem z UG na temat tych brytyjskich racji żywnościowych. Co jak co ale pułkownik rezerwy słuzacy w Paras będzie wiedział najlepiej "jak to się je" :wink:
-
Komary nie lubią zapachu witaminy B.
-
Bida z nędzą. jakieś tam opisy bitew, jednostek specjalnych, noży, latarek i spodni. Kto to kupi?? 8)
-
Tak tak. Niech zbuduje :evil:
-
Ale po co?? Czyżby na rynku nie było wystarczajacej ilosci odpowiadajacych i lepszych plecaków od cudów nie widów z karimaty i pałatki?? Czy nie prościej jest z pałatki zrobic bandolierę poprzez zrolowanie jej??
-
A nie prościej będzie wszystko zrolowac i nosić jako swojego rodzaju bandolierę??
-
Militaria i Fakty są dobrym czasopismem o historii wojskowości. I jest całkiem sporo o uzbrojeniu piechoty.
-
W sytuacji ekstremalnej "wata" z podpinki się nada.
-
Miedzyzdroje - po pijaku strzelali do okien
Arthur Currie replied to szmerglu's topic in Airsoft w mediach
Kozłow a kto twierdzi ze repliki na CO2 są wiatrówkami??