Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • 9 months later...
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Używam w swoim m4 real-cap'ów stara, dobrze siedzą i prawie w ogóle się nie ruszają w gnieździe.

 

Niedawno chciałem sprzedać swoją m4 i zamienić na coś dłuższego, ale kiedy wziąłem ja do ręki od razu odechciało mi sie ją sprzedawać, jakość wykonania po prostu powala.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Mam pytanie odnośnie baterii. Jak wygląda sprawa miejsca na baterie mieszczącą się w przednim chwycie? Czy bateria 9,6V 2000 mAh Intellect'a będzie pasować do em-ki?

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i....6V%20Batteries

Aha i najważniejsze. jak wygląda sprawa zapotrzebowania na prąd tego karabinu? Ponieważ zastanawiam się między składaną a stałą kolbą.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

No dobry.

Ja osobiście polecam M4 RAS G&P http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1690 :twisted:

Jest to świetnie wykonana replika, odpowiednio ciężka, nic w niej (prawie) nie lata (no może oprucz leciutko luźnej osłony spustu http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1683 - ale to można poprawić bardzo szybko).

i lekko kolebioncych się magazynków (ale podobno tak jest w każdym).

Tak to wszystko świetnie wykonane, celowniki dosłownie miód cud i stoi koło mojego łóżka. :twisted:

Edited by sisi
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście posiadam m4a1 G&P UMSC Special Forces i mam w nim w stocku 386 fpsów naprawde polecam tego gnata. Mam z niego bebechy w obudowie od TM wszystko idealnie pasuje i chodzi jak trzeba:) POLECAM jak najbardziej osobOM, które chcą miec około 420 fpsów, bo przy wymianie spręzyny na nieco mocniejszą masz już taki wynik, a poza nią nic nie trzeba wymienic;) reszta jest wytrzymała:D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po przeczytaniu tematu nasunęło mi się parę pytań:

- czy emki G&P znajdujące się obecnie w asgshopie (np. te: http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1454 , http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1451 ) mają poprawiony tappet platte?

- czy występują jakieś inne problemy(pękające kolby, zacinki, ruszające się lufy itp.)?

I na koniec, warto kupić emkę tej firmy, czy lepiej sprawdzone CA lub G&G ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej to zadzwoń do asgshopu i zapytaj :)

 

Co do G&P - opłaca się, bo repliki po prostu są lepsze - mocniejsze i ładniejsze. Nie występują problemu typu pękające kolby, zacinki i ruszające się lufy. Całość jest wykonana bardzo solidnie i na najwyższym poziomie. W końcu za coś płacisz o te 300-600 pln więcej niż za CA.

Nawet jeśli pójdzie Ci jakaś pierdoła typu popychacz, to wkładasz gnata w pudełko, wysyłasz kurierem za free i za kilka dni dostajesz naprawionego gnata. Asgshop nie wystawia gwarancji dla picu - możesz spać spokojnie.

 

Pozdrówka

Link to post
Share on other sites

Osobiście mam M4 RIS i jest to Bardzo dobra replika. Cały korpus i lufa nie ruszają się nawet 0,5mm solidna replika i czuć że dobrze ulokowało się kasę. Są to jedne z najlepszych na rynku replik z wyższego pułapu cenowego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

Mam problem z regulacją hop up'a w m4 mojego brata. Chodzi o to, że pokrętło do regulacji nawet nie drgnie, przy użyciu dużej siły. Prosiłbym o pomoc użytkowników nie tylko emek G&P ale również tych którzy spotkali się z takim problemem w swoich karabinach.

Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam!

Kupilem sobie CQB-R G&P sprowadzanego z WGC. Bardzo dobrze wykonany itp. ale pojawil sie jeden wielki problem...

 

Mianowicie kiedy poszedlem na strzelanke, oddalem pierwszy strzal, po puszczeniu spustu AEG nie przestawala strzelac, i tak jest nadal. Kolega probowal jakies blaszki odginac, ale nic nie pomoglo. Ma ktos jakis pomysl ?

Link to post
Share on other sites

Może to przerywacz styku sie zaciął w gb ? miałem podobnie ale z innym elektrykiem, może jest też inny powód nie wiem jak ale jak zakładałem batke do kolby SF w swoim M4A1 od G&P trochę przycisnąłem kable śrubą od prowadnicy kolby, czego skutkiem było walenie na auto jak tylko zmieniałem na jakiś tryb ognia poza safe, po odkręceniu śruby i dokładnym ułożeniu kabli nie było problemu, ale jak kable mogły wpłynąć na selektor ognia ? Nie wiem :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nie. Bo to są ogniwa SC (large). Taka wchodzi do CA. DO G&P (i np. SRC), wchodzą ogniwa A. Czyli popularne "small" 2/3A i A, czyli np. KR-1700AU lub KAN 1800. Oczywiście KR-1700AU nie warto, bo marne.

 

Tak ode mnie: jak korzystałem w kolbie SF G&P z aku 10.8V na KAN 1800. Large to to nie są, ale M110 na 17-18k/s pociągnęły.

 

Nie od rzeczy pomysłem byłby też być może aku 12V na Intellect IB1400. Na zwykłym EG1000 daje 20k/s na SP110 z pojedynczym łozyskowaniem. Ale już na silniku G&P High Speed daje 25k/s - czyli ogniwa mają zapas wydajności ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...