Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli jeśli życzę sobie tylko przełożenie batki na front i zamiana z lipo na zwykłą to w końcu 100zł, tak ?

 

I jeszcze drugie pytanie : "Typ pasującego akumulatora: Li-Pol 7,4V umieszczanej w Stock Pipe lub pakiet specjalny na ogniwach standardowych 7,2V. " Do tego pakietu specjalnego potrzeba jakiejś specjalnej ładowarki ? Poważnie pytam, bo nie chcę się dowiedzieć po fakcie :P.

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Czyli jeśli życzę sobie tylko przełożenie batki na front i zamiana z lipo na zwykłą to w końcu 100zł, tak ?

 

I jeszcze drugie pytanie : "Typ pasującego akumulatora: Li-Pol 7,4V umieszczanej w Stock Pipe lub pakiet specjalny na ogniwach standardowych 7,2V. " Do tego pakietu specjalnego potrzeba jakiejś specjalnej ładowarki ? Poważnie pytam, bo nie chcę się dowiedzieć po fakcie :P.

 

Pozdrawiam !

Tak potrzeba specjalnej ładowarki.

 

Jak kupowałem tą replikę to się pytałem i te 100 złoty płacisz za kable G&P na zwykłe baterie do frontu.Znaczy płacisz za kable a robocizna gratis

Link to post
Share on other sites

Ok ale kupując replike nie widze potrzeby wymiany kostki stykowej,czyli teoretycznie wymieniają same kable za 100zł także lekka przegina,poza tym te kable jakieś szłowate nie są jak dumnie opisane są G&P.

 

Jestem włascicielem repliki M4 G&P i wymieniałem kable bo te co były to zwykłe kabelki

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wracając do kabli G&P, to są dokładnie przewody miedziane posrebrzane ( nie cynowane) , jakość jest przyzwoita i nie ma się czego czepiać ze 100 zł kosztują.

 

Szkoda ze w sklepach ASG nie ma samych kostek stykowych G&P :???: bo wykonanie takiego okablowania to żadna filozofia wystarczy trochę cyny, dobra lutownica i pasta do lutowania, no i trochę umiejętności przy tym.

 

 

Co do produktów Systemy ta firma jest i będzie liczącą się firmą produkującą części zamiennie do AEG i PTW, bo po co tracić klientów stosując badziewne materiały na części.

 

Ci co mieli do czynienia z jakim kol wiek zestawem zębatek systemy niech dokładnie obejrzą opakowanie, tam dokładnie napisane jest z czego jest zrobiona zębatka.

 

Wpisujemy to w gogle i czytamy sobie jaka to stal itp. dla tych którzy twierdzą ze cena jest zawyżona za dany produkt.

Link to post
Share on other sites

Też zastanawiam się po co Ci ta pasta...

 

Pasta a po to aby lepiej się lutowało, trochę doświadczenia w lutowaniu różnych metali mam, zresztą elektromontera nikt nie przekabaci ze bez pasty lepiej się lutuje. ;-)

 

Pasta to daje ze zwilża powierzchnię i cyna ma łatwiej się przyczepić, czasem sam topnik zawarty w spoiwie nie wystarcza, polecam i radze przetestować. ;-)

 

 

Zębatki CA STU, polecam, kolega ma i przemielił nimi 150 tyś kulek na M130 i M140 Guardera.

Edited by pawelec84
Link to post
Share on other sites

Robiłem sporo witraży (spojenie szkła za pomocą cyny- szkło oklejone na rantach miedzianą taśmą) i wiem że jedyne co było potrzebne to coś w rodzaju kwasu, którym pokrywało się powierzchownie taśmę. Nie przypominało to raczej pasty.

 

Przy okazji lutowałem kable w poprzednim aegu (nie raz nie dwa) i poza oczyszczeniem za pomocą tego kwasu nic innego nie było potrzebne.

 

Sam wtyk to kwestia paru groszy/złotówki w niektórych miejscach więc tu mamy z głowy. A poza tym wtyk T jest wg mnie o wiele lepszy od Tamyi czy jak jej tam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...