Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mam pewien problem z emka. Otoz czasem przestaje reagowac, zupelnie jakby odlaczyc jej baterie, lub ledwo ledwo cos tam kreci silniczkiem. Wypinam maga, wpinam ponownie i dziala jak przed awaria. Nie wiem co jest grane. Stock, nie grzebane, jedynie guma w niej wymieniona. Replika ma rok, moze nawet mniej. Ktos, cos?

 

Edit: Silnik odkrecalem i sprawdzalem styki. Sa przykrecane, nie dzieje sie z nimi nic zlego. Z silnikiem rowniez.

Edited by Wiśnia
Link to post
Share on other sites

Pytanie odnośnie standardowych zębatek - 3 różne komplety (ale żadnych przekładanek między nimi, zestawy tak jak wyszły z fabryki). Do tego sprężyna 120 i 130 - we wszystkich kompletach padły zębatki tłokowe, a dokładnie ośka się odłamała. Wszystkie w ten sam sposób. Każdy komplet był wyciągany mniej więcej po 20 tysiącach ze stokowych emek G&P. To wady fabryczne, czy te zębatki są tak wujowe?

Link to post
Share on other sites

G&P słyną ze słabych ośek, zwłaszcza starsze generacje. Osobiście się z tym jeszcze nie spotkałem u siebie, czy też znajomych.

 

Oglądając poprzednie komplety była trafiona jeszcze silnikowa, zgubiła dwa zęby. Wywaliłem wszystkie, wstawiłem jakieś mieszanki chińczyków i G&P i działa idealnie. Bezsens totalny, zwłaszcza, że dopóki szkielet był skręcony, wszystko chodziło idealnie. Dopiero po rozkręceniu ośka okazywała się pęknięta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam takie pytanie odnośnie klapki wyrzutnika łusek - nie wiem, czy to standard, czy może tylko moja replika tak ma. W każdym razie: klapka ta jest bardzo cienka w porównaniu do innych, dlatego przy próbie wymiany jej na taką z "zębem" od zatrzasku się nie powiodła. Czy udało się komuś przerobić klapkę na taką, która się otwiera przy pociągnięciu za rączkę przeładowania? Nie wiem, odwrócenie sprężyny i doklejenie czegoś od środka? Sam upper receiver wydaje się mieć wycięcie na ten "ząbek" (jak w palnym odpowiedniku, ale tam nie ma GB, który zabiera sporo przestrzeni wewnątrz).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...