Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam problem ze spustem - po strzale na semi nie odbija do poprzedniej pozycji i trzeba go odciągnąć siła. Na auto problem nie występuje. Kiedy zostaje w tylnej pozycji na semi i przekrecę selektor na safe lub auto powraca do pozycji startowej bez dodatkowej ingerencji. Wydaje mi się, że ktoś w tym temacie miał już taki problem, ale nie mogę teraz znaleźć odpowiedzi, więc proszę o pomoc. Prawdopodobnie i tak pójdzie do serwisu na przegląd i wsadzenie nowej sprężyny (m160 najprawdopodobniej), ale chcę wiedzieć, który element zawinił, żeby takowy dokupić.

Link to post
Share on other sites

M160?

Rozumiem że pójdzie na wymianę tylko sprężyny, a 2 dni po odbiorze wróci na wymianę połowy gearboxa?

 

Wypowiedz godna prawdziwego Polaczka~warszawiaczka~cebulaczka, niby nic nie wnosi, ale swoje bezwartościowe 3 grosze trzeba dorzucić, bo inaczej nie nauczyli :icon_smile: Jako, że nie podałem co jest w GB repliki a informacja w zbrojowni profilowej jest aktualna na rok 2011(jak dobrze było mieć 18 lat) to sprostuję w replice za obsługę sprężyny odpowiada zestaw zębatek promyka i hard piston tej samej firmy. Do tego łożyskowana prowadnica guardera i silnik ITU też guardera. W konfiguracji z M150 pracowała bezawaryjnie przez ponad 2 lata usterka ze spustem jest pierwszą od czasu montażu sprężyny i części prometeusza. Zdecydowałem, że jestem gotowy, by jeszcze bardziej zwiększyć moc, Poldeck, który serwisuje mi repliki zaaprobował plan, więc nie musisz w swojej bezgranicznej empatii przejmować się moim GB :icon_smile:. Problem spustu można uznać za rozwiązany replika jest już w drodze do Poldka , a on swymi sławetnymi rytuałami doprowadzi ją do stanu używalności, ba a nawet zrobi z niej 560+ fpsową parasnajpę-wunderwaffe.

Pozdrawiam Max.

Edited by Massimis
Link to post
Share on other sites

Szkielet mam stockowy, możliwe, że poproszę Polda o zrobienie jakiś wzmocnień na czole, ale myślę że duży wpływ na żywotność budy ma to, że 90% wszystkich moich strzałów to semi i patrzenie przez acoga czy trafiło, przy takiej mocy auto jest zbędne a to ono prowadzi w głównej mierze do pękania GB. Zobaczymy, co to będzie, z ewentualnym pęknięciem szkieletu się liczę od dawna, ale do tej pory był dla mnie łaskawy i nie robił problemów. Jak strzeli to trudno kupi się nowy - wzmocniony i znowu będzie strzelać bezawaryjnie przez kolejne kilka lat(oby). Ja szczerze G&P polecam i przed i po tuningu nigdy nie sprawiało mi problemów. Zewnętrznie po czterech latach jakoś mocno się nie zestarzało, gdyby ktoaś chciał to wstawię foto.

Link to post
Share on other sites

@Massimis:

Wypowiedź godna prawdziwego kretyna. Ale skoro potrzebujesz łopatologii, to bardzo Cię proszę. Wybacz mi w swej wielkiej łaskawości że duchem świętym nie jestem i że nie domyśliłem się co masz w gearboxie i serdecznie przepraszam Cię że próbowałem ostrzec Cię przed możliwymi skutkami wsadzenia 160-tki do repliki, bo pierwszą osobą nie jesteś która chce to wsadzać, więc pewne podstawy żeby sądzić że to jedyna modyfikacja w GB jaką zamierzasz przeprowadzić są.

 

Tym niemniej jednak jestem ciężko zszokowany, że V2 G&P trzyma Ci springa M150... Żeby nie było totalnego offtopu, ja na Twoim miejscu wsadziłbym koniecznie Mblocka, tak choćby dla świętego spokoju.

 

Elo420

Link to post
Share on other sites

Nie denerwuj się obrazić Cie nie miałem zamiaru wystarczyło kliknąć przed dodaniem posta mój profil i widać tam starą konfigurację na polikarbonowym tłoku guardera i zębach ITU guardera, które dla świętego spokoju wymieniłem na promyki. Graba na zgodę i zapomnijmy o sprawie, bo ja też mam taki charakter że często zdaża(zdarza?) mi się coś w stylu agresywnego overreaction często w kierunku terminatorów, bo chyba każdy kto korzystał kiedyś z lunety czy nawec acoga z 4x wie, że na prawdę widać czy kulka wali w drzewo obok czy w klatkę piersiową celu, który uznał, żegość z tej emki na 80ciu metrach i tak nie widzi czy trafia to mu nawet nie będzie żal jak się nie przyznam...

Reasumując przepraszam za dwa pierwsze zdania tamtego posta.

 

Co do samego mblocka, to popatrzę czy jest takowy gdzieś dostępny i zapytam Poldka czy może mi to gb ustabilizować jakimś domowym sposobem, nie ukrywam, że mam niezachwianą wiarę w jego zdolności w dziedzinie serwisu i każdemu polecam jego usługi.

Edited by Massimis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...