Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AN/PEQ wszelkie kopie.


Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mowisz - masz

 

Puszeczka i jej latarka:

1001490.th.jpg

 

Puszczeczka i laser

1001495.th.jpg

 

Puszeczka w caloksztalcie

1001497j.th.jpg

 

Pucha - wykonanie perfekt. Bez ubytkow, nadlewek itp.

Latara - mocne biale swiatlo. Nie znam sie na lumenach ale tyle raczej ona nie ma. Bardzo fajnie oswietla pomieszczenie. Nie nadaje sie na swiecenie na dluzsze dystanse gdyz swiatlo jest rozproszone i latareczka jest mala. Dla mnie swietnie bedzie spelniac swoje zadanie jako latarka dodatkowa bo jako glowna latarke uzywam M900

 

Laser - mocny. Na 200m w dzien widac plamke bez problemu. Na wieksza odleglosc sprawdzic nie moglem bo u mnie na wsi puste pola i juz obiektow dalej nie ma xD. Laser ma regulacje lecz regulacja gora/dol jest bardzo mala

 

Laser/Latarka przelacza sie za pomoca dzyndzla krecacego tak jak w oryginale

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Pisalem recke i sie calosc skasowala ... Wiec napisze jeszcze raz ale w skrocie

 

Pucha - wykonanie perfekt. Bez ubytkow, nadlewek itp.

Latara - mocne biale swiatlo. Nie znam sie na lumenach ale tyle raczej ona nie ma. Bardzo fajnie oswietla pomieszczenie. Nie nadaje sie na swiecenie na dluzsze dystanse gdyz swiatlo jest rozproszone i latareczka jest mala. Dla mnie swietnie bedzie spelniac swoje zadanie jako latarka dodatkowa bo jako glowna latarke uzywam M900

 

Laser - mocny. Na 200m w dzien widac plamke bez problemu. Na wieksza odleglosc sprawdzic nie moglem bo u mnie na wsi puste pola i juz obiektow dalej nie ma xD. Laser ma regulacje lecz regulacja gora/dol jest bardzo mala

 

Laser/Latarka przelacza sie za pomoca dzyndzla krecacego tak jak w oryginale

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

A który waćpan wie gdzie można znaleźć tego pięknego DBAL'a A2 z szyną na górze używanego przez 1.PSK i GROM ( dostarcza Cenrex? ). Nie bądźcie złośliwi i nie dawajcie linków do strony producenta. :-P W ostateczności zadowolę się tym od G&P, ale jak z ceną i czy dorówna "świeceniem" ATPIAL'owi Ariego? ;-)

Link to post
Share on other sites

Ten od G&P ma zarówno laser jak i iluminator w podczerwieni, tak więc cena nie będzie mała. Na razie jak widzę są tylko spekulacje na arnies, ale jak podam linka to kolega Mati powie, że link nie działa pewnie itp. Jak G&P można zobaczyć na przykładzie PEQ-2, więc myślę, że z pomocą czasu i technologi jaki dysponowała ta firma będzie tylko lepiej. A na stronce GP można chyba sprawdzić ile kosztuje, tylko trzeba się zarejestrować a mi się nie chce :-P .

 

http://www.ebairsoft.com/dboys-dbal-battery-p-1361.html - jest coś takiego. Aż tak nisko nie upadnę. Szkoda.

Zresztą można by kupić tą puszkę, wpakować do tego jakieś lasery, latarkę i zasilanie. Warto by się w takie coś pobawić, moim zdaniem dobra sprawa, gdyż samemu można wybrać "świecidełka". Żeby nie było tak jak na przykładzie PEQ16A od Elementa, gdzie nawet nie ma zielonego lasera, przez co ten produkt mnie nie przyciąga. Niemniej bajery typu diodka IR i niebieska latareczka mogła by być zastąpiona właśnie zielonym laserem.

Edited by Nerpa
Link to post
Share on other sites

Przyszedł Mic An/Peq15 z 270 lumenami. Nie wiem jak to jest mierzone, jednak tych 270 lumenów nie widać. Dioda wali mocno po oczach, ale przyrodę oświetla co najwyżej słabo.

 

Zielony laser natomiast jest bardzo jasny i mocny. Daje czadu. Nie wiem czy to zaleta czy wada, ale jest dużo mocniejszy od czerwonego.

 

Wykonanie z zewnątrz się nie różni od tych słabszych wersji.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Oh yeah.

 

- http://rsov.com/index.php?target=products&...roduct_id=12919

 

Red / Green Laser (20W) / with dual head flash LED Illuminators (High / Low Power)

Dual selector for the laser and illuminate mode. (OFF/ Laser / Laser Flash / full power LED / full power LED + laser)

Upper Selector and Rubber Fire Button Switch for Green laser and High power LED

Lower Selector and Rubber Fire Button Switch for Red laser and Low power LED

Edited by Nerpa
Link to post
Share on other sites

Swojego czasu na ebayu krążyły (chwilowo ich nie ma) wydmuszki PEQ z chińskiej firmy "JM Tactical" - w cenie 20$ (z wysyłką). Postanowiłem zaryzykować.

Pierwsze wrażenie - plastik przyjemny w dotyku, dosyć ciężki (metalowy montaż na RIS), pokrętła się kręcą, osłonki na gumkach. Przełącznik trybów znajduje się zdecydowanie głębiej niż w Boyu.

Wymiary - porównując do kopii Boya: ta pucha jest węższa i krótsza o te kilka mm, oraz zdecydowanie cieńsza (jutro postaram się wrzucić foto na M4).

Zdjęcia rzeczywiste:

 

peq2.th.jpg

 

Dla porównania z Boyi (tutaj słabo widać różnice)

 

comparisonpeq2.th.jpg

 

Nie mam niestety możliwości porównania z oryginałem.

Za tą kwotę (wspomniane 20$) brać w ciemno.

Edited by MartiN_BB
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...