Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potwierdzam - jeśli o osiągi chodzi, to shotgun ten (po tuningu - nowa lufa z HU) jest bardzo, bardzo dobry. Niestety wykonany jest z badziewiastych materiałów i przy każdym przeładowaniu ma się wrażenie, że się go złamie w pół. Poza tym rozkręcenie i skręcenie go z powrotem to mordęga i gwarancja połamania kilku mniej istotnych części.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Zamawiałem w tym sklepie już kilka replik i wszystkie zamówienia dotarły w miarę szybko i bezboleśnie. Ostatnio pomylili się przy wysyłce i wpakowali M16A1 zamiast M4A1. Po wysłaniu maila szybko dostałem instrukcję co robić i po kilku dniach od odesłania im tej M16 dostałem M4 z dodatkową paczką kulek gratis jako pokrycie moich kosztów wysyłki. Sklep posiada również części zamienne do tych giwerek więc jak ktoś coś rozwali ( co akurat nie jest trudne) może się nimi posiłkować. Ogólnie obsługa sklepu jest ok. Jakość giwerek jest powszechnie znana ale na potrzeby osób początkujących (bardzo początkujących :) ) wystarczająca. Zasięg ok 30-35 m a trafić w człowieka da się trafić z ok 20-25m. Pozatym dzięki niskiej cenie nie ma tak wielkiego strachu że coś się zepsuje podczas tuningu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przeglądałem sobie allegro i patrze! "Super gun airsoft M41 replika G36-specjalnie dla Ciebie!"...nabrałem się na ten hłam jakiego pełno na allegro, niestety...mój "najlepszy gun w sieci" okazał się nie działający...nie chciał sie załadować ;( Ale wporzo, zadzwoniłem, powiedziałem o co mi chodzi i poprosiłem o zwrot pieniędzy, pan dobrze znany wszystkim Marek (asg to jego pasja! :P) powoedział, że ok, ja im odesle cyt. "guna" a oni mi pieniądze. Minał tydzień odkąt pieniądze wysłałem i nic! Ale po nastepnym tygodniu do dzrzwi dzwoni listonosz, ja otwieram i co...zamiast pieniędzy dostaje dużą paczke i co?..widze, że wniej jest "gun", ale jaki? o 50zł tańszy od etgo poprzedniego...więc, ja się wkurzyłem i zadzwoniłem..."nie ma takiego numeru, nie ma takiego numeru, itd, itd..." dobrze, nie poddałem sie i wysłałem mu maila i co? i nic! odpowiedzi jak nie było tak nie ma!a najbardziem mnie w****ia to, iz musiałem pokryc koszty wysyłki w dwie strony :x

Koszmar, niedoswiadczeni napewno pokusza sie na takie smaczki jak:

cyt."W stosunku jakość / cena jesteśmy bezkonkurencyjni! Na naszej stronie repliki ASG, broń paintball, pistolety, karabinki, shotguny - najtańsze ASG w Polsce do 200 zł!" lub też

"Wyobraź siebie, swoich znajomych oraz bliskie Ci osoby prowadzące batalię militarną na prawdziwą broń - strzelasz, trafiasz i przeciwnik pada nieżywy! Mamy dla Ciebie prawdziwą bombę, BOMBĘ ASG - odlotową zabawę w PAINTBALL bez wydawania setek złotych na sprzęt. Kulki z CZERWONĄ farbą otrzymasz od nas już na wstepie całkowicie GRATIS!" fajne co? kusi jak nigdy...ale niestety to tylko nie które bzdety na tej że stronie.

Ps Zaznaczam, ze to są najlepsze GUNY, powtarzam GUNY w sieci! wyglada tak jakby pisał to jakiś zapalony 13-latek...koszmar, istny koszmar...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

ze sklepem airsoftguns.pl tez mam nie mile przezycia zamowilem elektryka AK47 przysłali mi ale ze okazal sie plastikowy na maxa odeslalem bo przeciez mozna do 10 dni od kupna wysłalem priorytetem nie odpisuja na maile i kasy nie widze wysłalem 11dni temu nie wiem co jest ale ktoś tu sobie leci zdrowo w przyrodzenie

Link to post
Share on other sites
ze sklepem airsoftguns.pl tez mam nie mile przezycia zamowilem elektryka AK47 przysłali mi ale ze okazal sie plastikowy na maxa odeslalem bo przeciez mozna do 10 dni od kupna wysłalem priorytetem nie odpisuja na maile i kasy nie widze wysłalem 11dni temu nie wiem co jest ale ktoś tu sobie leci zdrowo w przyrodzenie

 

Siedziba tego sklepu jest we wrocku, także jak mieszkasz w pobizu to mozesz tam zawitac i awanture wyprawic na dziendobry ;)

Link to post
Share on other sites
ze sklepem airsoftguns.pl tez mam nie mile przezycia zamowilem elektryka AK47 przysłali mi ale ze okazal sie plastikowy na maxa odeslalem bo przeciez mozna do 10 dni od kupna wysłalem priorytetem nie odpisuja na maile i kasy nie widze wysłalem 11dni temu nie wiem co jest ale ktoś tu sobie leci zdrowo w przyrodzenie

 

Siedziba tego sklepu jest we wrocku, także jak mieszkasz w pobizu to mozesz tam zawitac i awanture wyprawic na dziendobry ;)

 

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie internetową. Nie ma możliwości osobistego odbioru zakupionego towaru.

 

Tak więc chyba wizta w skleie równierz odpada :wink: .

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Jako że w/w sklep ma reklamę na WMASG a nie chcielibyśmy reklamować sklepu, który łamie podstawowe prawa konsumenta, włączyłem się w próbę wyjaśnienia sytuacji, jaką opisał SPAT Biłgoraj.

 

Informacje jakie dostałem ze sklepu:

” Opisany problem w tym poście nigdy nie miał miejsca. Co więcej jego zaistnienie nie było możliwe. Sklep otworzyliśmy 9 czerwca w godzinach popołudniowych. Pierwsze paczki wysyłaliśmy po weekendzie 13 czerwca. Użytkownik opisuje, że 11 dni temu odesłał replikę. Post został napisany o godzinie 1:17 w nocy, co oznacza, że traktuje się to jeszcze jako 21 czerwca. Gdy odejmiemy od 21 czerwca 11 dni otrzymujemy 10 czerwca. Użytkownik ten musiałby otrzymać paczkę w ciągu kilku godzin, co jest nie wykonalne technicznie.

 

Próbowałem skontaktować się z tą osobą celem wyjaśnienia problemu (e-mail znalazłem na stronie klanu ASG tej osoby - prawdopodobnie tej osoby), przez PW, także próbowałem. Od 2 dni nie otrzymałem odpowiedzi.”

 

Po konfrontacji tego z SPAT Biłgoraj dowiedziałem się ze faktycznie dostał PW ale „tylko” jedno. I że w ogóle jest to sprawa (zakup) sprzed dwóch miesięcy.

 

Powyższe informacje jednak są sprzeczne ze zdaniem Sklepu:

 

Sklep twierdzi, że wcześniej nie były w sprzedaży Kałasznikowy i

„sklep nie działał od połowy kwietnia, do 9 czerwca. Skoro użytkownik sam podaje, że w terminie 10 dni można zwrócić towar, a wysłał go 10 czerwca to jak dokonał zakupu, skoro sklep był zamknięty? (…) Nie prowadziliśmy sprzedaży ani w sklepie www, ani na Allegro.”

 

 

Mam nadzieje, że powyższa sytuacja się wyjaśni, a SPAT Biłgoraj poda jakieś konkrety, bo z powyższego postu jak i PW do mnie nic nie wynika i wygląda to na nieuczciwą konkurencje.

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites

pamietacie marka 76 nie mial dobrych opini na forum tak sie sklada ze to wlasciciel sklepu nei jestem zadna konkurencja bo mam tylko 18 lat i nie stac mnie na sklep powiem tez ze WMASG sie sprzedał jak widac bronia oszustów za to ze im płacą moge dostac bana itp wali mnie to widze ze komercha jest postawiona ponad maniakami dzieki cappuchino tak jestem oszustem co do wnoszenia skarg to mozna tylko trzeba minimum 200zł zamowienie miec aja tyle nie mialem kupielm kiedys nie ostatnio a to napisalem zeby ostrzec przed tym gosciem bo raz zwina interes na 2 miechy sprawa przycichła teraz znowu sie pewnie zwinie kwestia czasu niech tylko oszuka jeszcze paru ludzi wmasg dla mnie juz jest tylko komercha i tyle dziekuje widze ze pieniadze sa wazniejsze

 

na wmasgu juz nie ma reklam porządnych sklepów asg sa tylko allegrowe sklepy i to nie jest komercha?

Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie zamierza dawać bana... prosiłem tylko o to byś wyjaśnił gdzie kupiłeś tego Kałacha i kiedy, bo jak na razie to tylko kręcisz i sprzecznie sie tłumaczysz. A swojego czasu sam reklamowałeś sprzęt typu allegro i to w kilku wątkach naraz.

 

A atakowanie mnie i WMASG czemu ma służyć ?? Chciałem wyjaśnić to na PW ale sie tez uniosłeś. Widzę że wolisz robić krzyk na forum (dlaczego nie odpowiadałeś na na próby kontaktu ze strony sklepu ?!) Bardzo łatwo innych oskarżać kryjąc sie gdzieś za komputerem. Ale może mając komputer możesz zeskanować dowód zakupu lub kwit nadania tej paczki do Airsoftguns.pl ?!

 

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites
(...) nie wiem co jest ale ktoś tu sobie leci zdrowo w przyrodzenie

 

Witam !

 

Ze względu na zarzuty pod adresem redakcji, że się sprzedaliśmy, postanowiłem przeprowadzić małe śledztwo. Wynik jest mało zaskakujący aż obrzydzenie mnie bierze:

 

Użytkownik SPAT Biłgoraj e-mail : slavkowicz@interia.pl

Wyszukiwarka allegro wynik po wpisaniu w/w e-maila: http://allegro.pl/show_user.php?search=sla...wicz@interia.pl znajduje użytkownika Slavkowicz

Zaglądamy do historii:

- http://allegro.pl/show_item.php?item=52605486 (Banner Sklep Broń )

- http://allegro.pl/show_item.php?item=52540350

SUPER REPLIKA ASG i jeszcze nóż gratis (“Replika ta nie ma nic wspólnego z plastykowymi replikami rodem z allegro replika ta ma Body z ABSu co znacznie przedłuży żywotność repliki.”)

- http://allegro.pl/show_item.php?item=52989878 Tym razem G36 ale za to jakie (i tradycyjnie z nożem) „Replika jest wykonana przez znakomita firmę Double Eagle ktora prowadzi na rynku asg od wielu lat. Replika ktorą sprzedaje ma bardzo dużo dodatków które znacznie ułatwiaja stosowanie broni Repliki tj uzywam od blisko roku bez najmniekszych problemow wiec spokojnie moge ją polećić.”

- http://allegro.pl/show_item.php?item=45355544 nastepne cudo…

 

 

Więcej przykładów nie będę podawał bo szkoda miejsca.

 

Pewnie zaraz dowiemy się że to prowokacja WMASG i ze zbieżność maili jest przypadkowa (tak jak i miejsca zamieszkania – świadczenia usług).

 

Pozdrawiam Cappuccio

 

Proszę o nie komentowanie tego zdarzenia w tym wątku, jako że jest to wątek o sklepie Airsoftguns.pl i chciałbym żeby zamieszczano tu opinie i uwagi na temat tego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Dobijacie mnie :( Che se coś kupić ale tanio już myślałem że skoro WMASG reklamuje sklep AirSoftGuns to można temu ufać a tu widze że znowu niekupie nic ta reklama na stronie głównej wprowadza w błąd dość kosztowny bo aż koło 130zł

 

A co myślicie o zakupie tego

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57048795

Wygląda na dobrego sprzedawce "Importer militarjów bez posiredników" to dlatego tanio niechce mi się wierzyć ale wy się wypowiedzcie

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie mogę się wogóle skontaktowac z Airsoftguns, staram się byc wyrozumialy ale nie rozumiem dlaczego jestem tak traktowany.

 

12 sierpnia zalicytowałem (uzytkownik boitano) dwa gun'y:

 

D90H NOWY MODEL elektryka z bajerami + 4000 ammo (numer 56933901) 135,00 zł

COLT XM177 B2 elektryk - 2,2 kg (numer 57307898) 155,00 zł

 

 

Przy okazji chciałem też zamówic pare innych rzeczy ze sklepu AirsoftGuns.pl, więc w sumie

wpłaciłem: 566 zł (w dwóch przelewach)

 

Sprzedawca z allegro poinformował mnie wtedy że nie da się połączyc zamowien ze sklepu i z

allegro, ze beda dwie paczki ale i tak musze zlozyc odzielne zamowienie w sklepie.

Okazalo sie ze konto bankowe sklepu jest inne niz te z allegro. Wiec w takim wypadku poprosilem o zwrot nadplaty ktora wynosi dokladnie: 268zł

 

566zł (tyle w sumie wplacilem na konto, w dwóch przelewach 12 sierpnia)

 

Zalicytowane przedmioty: 155(xm177)+135(d90h)+8(wysylka) = 298zl

 

Czyli nadpłata wynosi: 566 - 298 = 268zł

 

Panie Cezary Bdzikot, jeszcze 14 sierpnia odpisal mi Pan że zwróci mi Pan nadplate i co sie dzieje? Jaki jest problem z oddaniem tych pieniedzy?

 

22 sierpnia doszla do mnie przesylka. Ale odrazu wzbudziala moje podejrzenia bo byla dosyc mala i lekka 1kg, wiec jej nierozpakowywalem.

 

25 sierpnia udalo mi sie nawiazac kontakt telefoniczny ze sprzedawca i powiedzial mi zeby otworzyc paczke, bo pewnie omylkowo zostal wyslany tylko jeden gun.

Paczke otworzylem i byl w nim pistolet P288E plus butelka kulek. Czyli zupelnie co innego niz zamowilem na allegro czyli: D90H i XM177.

 

Jeszcze tego samego dnia odeslalem ta paczke na adres J&B Trading. Nie zalaczalem tylko tych kulek bo to tylko balast (napisalem o tym sprzedawcy zeby mi to odiął z zamówienia). A i tak koszty przesylki 6zł wzialem na siebie.

 

Od tamtej pory tyko czekam i czekam az wkoncu dostanę to co zalicytowałem, no i oczywiscie na zwrot nadpłaty 286 zł również.

 

Naprawde staram się byc wyrozumialy, bo pomylki sie kazdemu zdarzaja, ale co za problem wyslac przelew przez internet? Skoro przez tylke czasu Airsoftguns mi nie zwrocił tej nadplaty to mam prawo sie tym martwic. Na paczke z D90H i XM177 też wciąż czekam.

Zaproponowałem nawet żeby mi to wysłali kurierem, zeby rożnicę (+10zł) potrącili z nadpłaty ale nie dostałem na to odpowiedzi.

 

 

W kontaktach mailowych i telefonicznych Pan Cezary wydaje sie byc uprzejmym czlowiekiem, ale naprawde nierozumiem dlaczego moja sprawa jest zalatwiana tak powoli.

Nie wiem kto bardziej traci na tych opóźnieniach, prawie codziennie dostaje maile od innych allegrowiczów pytajacych sie o towar ktory zalicytowalem, i co mam im odpisywac? odpisuje tak jak jest, kase wyslalem a towaru nie mam.

 

Czekam i mam nadzieje na szybkie zrealizowanie mojego zamowienia.

 

Pozdrawiam,

Tomasz Kaczmarczyk

Link to post
Share on other sites

Przez weekend nie miałem dostępu do netu więc dopiero teraz piszę.

 

Oczywiście w poprzednim moim poście powinno być wszędzie Lipiec zamiast Sierpień.

 

 

Przesyłka z Airsoftguns doszła do mnie w ostatnią sobotę (30.07.2005).

Czyli jak pisałem poprzedniego maila do przesyłka była już do mnie w drodze, ale i tak nic o tym nie wiedziałem.

 

Natomiast co do zawartości przesyłki.

COLT XM177 B2 elektryk - 2,2 kg (numer 57307898) ZGADZA SIĘ, JEST.

 

D90H (numer 56933901) BRAK, natomiast zamiast niego jest D92, nazwa podobna tylko że D92 okuzuje się być zupełnie innym gun'em, to jest M-ka:

d92h1ht.th.jpg

 

Trudno, naszczęscie guny mają podobną wartość więc go zatrzymam. Natomiast nadal nie otrzymałem zwrotu nadpłaty, ale mam nadzieje że i to wkrótce się wyjaśni.

 

Pozdrawiam,

Tomasz Kaczmarczyk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...