Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ale żeby nie było ze sie moze czepiamy, to zwróccie uwage że na pudełkach wcale nie jest napisane Air Soft Gun, tylko "Air Sports Gun" a to byc moze spora róznica, której my, biedni maniacy "Soft" gunów nie rozrózniamy.

Ta, sek w tym, ze na pudelkach gaziakow KSC widnieje dokladnie taki sam napis.

Link to post
Share on other sites

hmm... a ja uważam że sklep powinien dostać linka na naszej stronie z ładnym czerwonym NIE POLECAM

 

za to że stosuje retorykę gimnazjalisty-cwaniaczka

i OSZUKUJE swoich klientów.

 

 

no i te smaczki

Jedna z najbardziej realistycznych replikk ASG MP5 A8
Musisz uważać, aby nikt Cię nie zastrzelił, inaczej zginiesz!
Teraz bitwa z Air Soft Guns będzie świetnym polem do popisu przed znajomymi!
Mamy rzesze zadowolonych klientów, którzy poświadczą naszą wiarygodność i jakość obsługi.

 

aaa... i jeszcze jedno PRZESTANCIE PISAĆ ZE TO REPLIKI

w większości to są oryginalne [i to nawet bardzo] konstrukcje nie mające swoich odpowiedników w rzeczywistości

 

osobiście oceniam całość tak:

-cwaniaczek kupuje tanio badziew i opycha początkującym którzy się nabierają na opisy i zdjęcia, co drugie zdanie opisujace sprzęt zawiera jakiś haczyk

MUSIMY OSTRZEGAĆ I Z TYM WALCZYĆ

Link to post
Share on other sites

do wszystkich uwag, z ktorymi trudno sie niezgodzic, chcialbym dodac jeszcze jedna natury formalnej:

 

Wedlug prawa kazdy sklep internetowy musi miec zamieszczona czytelna i jawna informacje o podmiocie prowadzacym dzialalnosc.

 

Wynika to z odpowiedniej ustawy, o ktorej juz kiedys pisalem.

 

Pozdrawiam wszystkich

Link to post
Share on other sites

Ho ho.. ale oburzenie :D No cóż, ja do tego póki co mam takie o to podejście, że każdy sklep może się znaleźć na WMASG, w kwestii informacyjnej. Gdybym nie kierował się tą zasadą już o jednym dawno by tu nie było słychować ;)

 

Istotnie sposób przedstawiania oferty sklepu jest IŚCIE Allegrowy i taki... eghm... "bazarowy", no ale jak to mówią reklama dźwignią handlu, o ile nie dochodzi do oszustw to mnie tam to rybka. Pomijając już jak te hybrydy "broni" wyglądają, to wychodzę z założenia, że dopóki nie sprawdzę to nie wypowiem się na tamat parametrów tych zabawek. Ktoś z Was (bardziej doświadczonych Maniaków) miał do czynienia z zabawkami firmy Umarex (jakie są przedmiotem oferty, dlaczego to nie jest podane?). Z jeszcze braku wyrobionej opini własnej poprostu zamieściłem informację o tym sklepie.

 

Ban? A dlaczego? Informacja jak informacja. Militaria.pl także nie cieszą się dobra reputacją i ukrytym cwaniaczkowaniem , a jakoś nikt nie prostestował o ich obecności na forum. Opinie o wszystkim świadczą.

 

Istotnie zastanawiający jest fakt nie podawania jakichkolwiek informacji o firmie na jej stronie, a także brak jakichkolwiek innych danych kontaktowych poza formularzem mailowym.

Link to post
Share on other sites

Regu, polemizował z Tobą nie będę ale zwrócę Twą uwagę na pewien istotny szczegół, który raczył umknąć Twej uwadze.

 

Otóż piszesz o sklepach, powołując się m.in. na mało pozytywne doświadczenia z Militaria.pl. Zauważ więc, że po pierwsze ta firma prowadzi normalną działalność handlową i informacje na jej temat w tym m.in. adres, numer pod jakim została zarejestrowana, etc. są powszechnie dostępne. Z resztą w temacie pisałem już w wątku o zbrojowni ASG a i kwestia ta poruszana była przy innych okazjach (o ile mnie pamięć nie zawodzi ;) ). Dla mnie forma i sposób prowadzenia tej działalności stawia ją raczej "pośród odcieni głębszej szarości". Więc nie stawiaj Reg jej na równi z podmiotami znanymi działającymi lege artis.

 

Poza tym zwróć swą uwagę na fakt, iz tak przez Ciebie ulubione Militaria.pl dopuszczają się uchybień w ramach kontaktów z klientami, podczas realizacji zamówienia czy obsługi posprzedażnej.

Natomiast rzeczony "sklep" oferuje tandetę, którą ciężko mi nazwać ASG do tego agresywna reklama jaką się posługuje dalece wykracza poza normy przyjęte tej branży, lokując te firmę w jednym szeregu z telezakupami Mango (jak zauważył Alex :) ). Ja poszedłbym nawet nieco dalej, stawiając tezę, iż jest to działanie w pełni umyślne (nie zaś wynikłe z niewiedzy) ocierające się o margines oszustwa (polecam lekturę Art.286 KK)...

 

I choć daleko mi do rzucania kamieniami czy postulowania bana, to jednak widok tego czegoś tutaj jest dla mnie cokolwiek niesmaczny". I skoro zdecydowałeś się umieścić wątek nt. "sklepu", który stosuje "wątpliwe" chwyty reklamowe to chyba należało by także pewne kwestie odbrązowić i w tym właśnie miejscu napisać jasno i wprost, jakiego typu artykuły są ofercie tego sklepu. Tak by nikt nie zrobił czegoś, czego tak naprawdę uczynić nie chciał.

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze wmasg nie jest powolane do sprawdzania w jakiej "strefie" jest sklep. Od tego sa organy skarbowe itp.

 

Jakosc produktu jest marna, cena jest niska, ale poki sklep wywiazuje sie ze swoich zobowiazan (czyli dostarcza towar, jaki by nie byl) to nic zlego w tym nie widze.

 

Abstrahujac juz od naciaganej reklamy w opisach tych produktow asgo-podobnych, wydaje mi sie, ze nie ma nic zdroznego w zaistnieniu na rynku takowych produktow, jak i sklepow je sprzedajacych. Rola wmasg powinno byc przedstawienie rzetelnej informacji o jakosci takich gunow, a nie bawienie sie w moralizatorstwo.

 

W ogole patrzac szerzej, mysle, ze dla rozwoju ASG w naszym (dosc biednym, niestety) kraju wprowadzenie nowej niszy karabinkow sprezynowych w przedziale cenowym 50-100 PLN jest swietna sprawa. Obnizenie bariery cenowej daje szanse zapoznac sie z tym typem zabawy (airsoft) znacznie szerszej grupie mlodziezy, a ze osiagi slabe to jeszcze lepiej - nie zrobia sobie dzieciaki krzywdy ;-). Zabawka ma takze charakter politechniczny - mozna pokombinowac czy da sie poprawic osiagi, a jak sie zepsuje (raczej szybko, heh), to tez taki mlody czlowiek moze sprobuje ja naprawic wlasnorecznie... A z czasem i tak kupi cos porzadnego (jak do tego dorosnie).

 

Jak dla mnie, tego typu zabawki made in China, choc trudno je uznac za w pelni funkjconalny sprzet do airsoftu (jest on bardziej zblizony do zabawek na kulki dostepnych w kioskach, czy sklepach zabawkarskich) to nie da sie go takze ignorowac i dobrze by bylo, aby informacja o tym zjawisku byla dostepna na tak poczytnym miejscu jak Wmasg.

Link to post
Share on other sites

Hm... No to i ja wrzuce swoje 3 grosze...

Jak zapewne każdy wie wyrozumiałość to raczej moja słaba strona i faktycznie przeglądnięcie oferty sklepu wzbudziło moje zarzenowanie jednak...

Nie zgadzam sie z Kubą że oferta graniczy z oszustwem... Przynajmniej ja sie go tam nie dopatrzyłem...

Wydaje mi sie też ze brakuje "sklepu" z tego sektora... Panowie, popatrzcie na ceny oferowanych "towarów"... Niewątpliwie uzupełnia on luke na rynku szmelcu i tandety. Zgadzam sie natomiast z Regiem... Jesli na stronie sa wszystkie sklepy to widze powodow nie umieszczac i tego... Aczkolwiek dopisek "składnica szmelcu" porządany jak najbardziej.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Primo - od początku postuluję zamieszczenie "trzech słów" w temacie oferowanych tam produktów i osobiście uważam, że na postulowanu się skończy.

 

Secundo - zachowanie owego sklepu moim zdaniem balansuje na granicy oszustwa, choś o realizacji znamion przytoczonego artykułu KK raczej nie może być mowy. Natomiast w materii cywilistycznej, forma prezentacji oferty daje już możliwość szerokiego wachlarza roszczeń wobec sprzedawcy tego szajsu w wypadku tych bardziej niezadowolonych i zdeterminowanych klientów.

 

I w tym temacie, Chopin aby daleko nie szukać - co oznacza słowo replika tak nadużywane na stronie owego sklepu? Jak ma się to do stanu faktycznego i jak się coś takiego potocznie nazywa?

 

Tertio - dlaczego za pomocą WMASG ma odbywać się promocja "różnych dziwnych" i potencjalnie sprzecznych z obowiązującym na terytorium RP prawem?

 

Dlaczego na równi mają być postawione firmy działające lege artis i te które kryteriów tych nie spełniją (tu wypowiadam się abstrakcyjnie)?

 

Niedługo ktoś handlujący heroiną czy materiałami wybuchowymi będzie usiłował zamieścić ogłoszenie na WMASG - czy wówczas Pikace równiez stwierdzisz, że dokąd "wywiazuje sie ze swoich zobowiazan (czyli dostarcza towar, jaki by nie byl) to nic zlego w tym nie widze"?

 

Dura lex sed lex.

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Co prawda poniższe AEGi nie są z tego sklepu, jednak airsoftguns.pl to tak właściwie to samo co allegro. Mianowicie znalazłem M16 i P90 w replikach i powiem szczerze ze jak na allegro wyglądają nienajgorzej i cena też nie jest zła. Może ktoś o tym coś więcej powiedzieć. Z tego co pamiętam P90 kiedyś było na allegro właśnie w tej tańszej wersji.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38855804

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38498702

Link to post
Share on other sites

fajnie, moge prosić, o jakieś umotywowanie Twojej opinii ? bo jak na razie zauważyłem że dla wszystkich maniaków ASG wszystko co jest z allegro nie nadaje sie do niczego. Orientuje sie, ze ten sprzet to nie to samo co firmowe AEGi TM ale dlaczego wszystko co jest tanie musi być złe?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to nie ten topic, i nie ten dział (ludzie od pytań o guny z allegro są wszędzie 8O ).

 

Po drugie to jest, że sie tak wyraże kał. Marny zasięg i moc, plastikowe bebechy, słaby akumulator, itp, itd. Za to jest bardzo bezpieczny bo masz 100 % gwarancji, że nic sobie nie uszkodzisz przy zabawie.

 

[jak kolega Frooger przeczyta, to do wywalenia]

Link to post
Share on other sites

Frooger to może ja :

Znajomy kupił to dziecku, jak był na święta w Tarnowie to się tym pobawiłem. Szmelc starszny, zasięg pompki z Tajguna za 100 zł jest większy. Kolejna sprawa - fałszywa reklama jest karana w polskim prawie, piszą, że można "Upgrejdować" - nie można, plastyk jest tak słaby, że nie wytrzyma. Każdy silniejszy nacisk mojej ręki powodował wyginanie i groźbę pęknięcia.

Zdecydowanie są to zabawki dla 8 - 10 latków, w sam raz by nie protestowali, że starszy brat ma spluwę a on nie. No i nadają się dla przeciwników UpGrade. :D Mając taką splówę - jesteś pewny o brak rasowania. :D

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

 

Nie pamiętam czy ktoś o tym już moze wspomniał, ale jesli nie to warto napisać.

 

Zwróciliscie uwagę ze do niedawna był tam system komentowania produktu. Przeglądałem często te ich "oferty" i co jakis czas pokazywały się kolejne niezbyt pochlebne opinie. Co najdziwniejsze, po jakimś czasie były KASOWANE.... natomiast na dzień dzisiejszy, NIE MA JUŻ MOŻLIWOSCI KOMENTOWANIA PRODUKTU :roll: (BIG LOL) !!!!

 

Następna sprawa.... Mogę powiedzieć coś o tych produktach gdyż byłem posiadaczem Glocka19, który tak naprawdę jest repliką Glocka26 ale oni tego chyba nie wiedzieli 8O ..... Plastik, brak hop-up, napisy w stylu "made in china", porysowane magazynki, atrapy przyrządów celowniczych, tłumik który po przykręceniu powodował wykrzywienie toru lotu pocisku, slaba spręzyna w magazynku.....

 

 

OSTRZEGAM WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY ŁAKOMIĄ SIĘ NA MAŁĄ CENĘ!!!

WWW.AIRSOFTGUNS.PL <---- TO OSZUŚCI, KŁAMCY, KRĘTACZE SPRZEDAJĄCY WADLIWY I STRASZNIE KIEPSKIEJ JAKOŚCI, TOWAR !!!!!

 

APELUJĘ O ZBOJKOTOWANIE TEGO SKLEPU PRZEZ WSZYSTKICH MANIAKÓW !!!!

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Sony - nie do konca sie zgodze z Toba -> upgreadowac mozesz ale ze to wytrzyma po upgreadzie z 2-3 strzaly to juz inna sprawa :P

btw. zastanawiam sie czy uznali by wtedy gwarancje - jesli wogole wiedza co to jest. w sumie sami pozwalaja ingerowac w "produkt" wiec jesli cos sie zepsuje powinni wymienic.

 

jak dla mnie to opisy na tej stronie to jawne i przemyslane oszustwo, my bardziej doswiadczeni wiemy ze wiekszosc jak nie wszystko co jest napisane przy tych nazwijmy to replikach to hmmm jakby to lekko ujac "bullshit" ale np. taki 13 latek chcacy zaczac przygode z ASG kupi powiedzmy "cos" takiego, to mu sie szybko zepsuje i moze sobie pomyslec ze wszystkie ASG sa takie, niekoniecznie musi znac nasza stronke, wiec jest prawdopodobne.

 

coz, zreszta widac ze pan z tego sklepu juz dawno zrezygnowal z wypowiadania sie w tym temacie.

 

Wracajac do komentarzy produktow -> Kanar na 1 stronie zapytal sie czemu jego komentarz zostal usuniety - pan "sprzedawca" jakos nie raczyl odpowiedziec na to pytanie

 

co do wywiazywania sie -> dobra przysylaja paczke taka jak na zdjeciach ale zupelnie nie zgodna z opisem -> nie znam sie na prawie ale cos takiego mysle ze moglo by byc karane.

 

zgadzam sie z osobami ktore sa za tym by przy tym sklepie dac jakas adnotacje typu : nie ufac opisom czy cos w tym stylu

klamcy i oszusci to mocne slowa wiec badzmy delikatni :P

 

o czyms jeszcze mialem napisac ale juz zapomnialem o co mi chodzilo :twisted:

 

a na koniec cytat ze stronki :|

Wyobraź siebie, swoich znajomych oraz bliskie Ci osoby prowadzące batalię militarną na prawdziwą

- chyba skoncze z ASG skoro mozna stracic zycie

 

Pozdrawiam

Bocian.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...