Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

Szczerze mówiąc nie rozumiem oburzenia ze strony niektorych co do AIRSOFTGUNS.PL tzn zgodze się nie mają dokładnego opisu ktory mówil poprawnie ponieważ w moim gunie(G36K lub jak kto woli M41K1) byl zasięg max 30m celny, a strzelam celnie na odleglosc 35 tak samo moj brat mial w opisie 35 a strzela 40 z M4A1, jedynie do czego mogę się przyczepić to to, że kolimator i celownik laserowy nie da się wyregulować(a może ja się popostu nie znam), dostałem nawet latarke chociaż wcale nie była w opisie(G36K), oraz odziwo zapasowe baterie do lasera i kolimatora(chociaz byly juz jedne wlozone do srodka), ja na razie nie mogę narzekać na Airsoftguns.pl jedynie czego oczekuje od nich aby pojawily sie magazynki od G36K(M41K1) i do M4A1

Link to post
Share on other sites
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zakupiłem zaś w sklepie airsoftguns - AEG’a - AK 47 - CM.022 - za 140 zł. Wyglądem powiedzmy prezentuje się przyzwoicie, dobrze leży, w ogóle wagowo też dobrze wykonany. Lecz niestety jego moc i osiągi są mierne. Niema się co spodziewać z opisów, że wyciąga 20-25 m. Nawet do 15 metrów kulka nie dolatuje więc skuteczny jego zasięg jest w granicach do 10 metrów, a 12 metrów - przy dobrych wiatrach. To już zwykłe przeciętne sprężynówki w tym sklepie mają większą moc początkową, przez co kulka osiąga większy skuteczny zasięg. Ja niestety zawiodłem się na tym modelu. Co prawda nie oczekiwałem rewelacji - cudu i orzeszków. No ale myślałem, że chociaż będzie dorównywał przeciętnym modelom sprężynowym. Kolega kupił w tym sklepie UZI INGRAM 10 gdzie jego zasięg jest 15-20 m - i to się zgadza. Zapłacił za niego 70 zł i wydajnościowo jest lepszy!. No ale panowie, nie bądźmy śmieszni, że w przypadku mojego modelu to: 20-25 m. Raczej niech na stronie airsoftguns zmienią dane na 5-10 metra skuteczny i niech wrzucą ten model do kategorii "zabawek ASG". - tak będzie zapewne sensowniej. I co do AEGów w tym sklepie – to będzie chyba jedno wielkie gówno – jeszcze sprężynówki ujdą w tłoku, dla początkujących i niewymagających będzie wypass. Ale AEGi to jakieś nieporozumienie… Chyba faktycznie to bubel i trzeba jednak wydać 1300 zł na AEG’a.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich :D .Mam pytanie.Zamierzam kupic w tym owym sklepie AEG, tylko mam wątpliwości związane z przesyłką, a mianowicie jak chce zeby listonosz przyniósł mi guna na chate to daje mu te 12zl czy 14 a zaplate za guna moge tez mu dac??Czy musze po jakis kontach wysylac hajs za guna??.odpiszcie.DZieks :P

Link to post
Share on other sites

Kupilem tam tego Colta XM177 "Commando" B2 (m83)- 2,2 kg (bo w srodku mnostwo obwaznikow) czekalem 6 roboczych (11 w sumie) skladam strzelam. dobra. dziala. wiedzialem ze to badziewie bo bardzo glupi nie jestem a na paru strzelankach bylem, ale kasy brak, wiec wydawalo sie to lepsza alternatywa niz sprezyna czy gaziak, z ktorym po lesie raczej biega sie 'bezowocnie' ;p

Dobra strzelam drugi raz i co...? nie dziala. Rozkrecamy bebechy i oczywiscie okazalo sie ze zoltki lutowac dobrze nie potrafia. Ale dobra troche magii i dziala teraz. Tylko ze mag ma tylko ok 35 kulek (mozna wiecej, ale trza na sile wpychac takim kijem) i kiepsko sie go laduje wiec tak sobie mysle ze trza by jeszcze ze dwa magi dokupic (29 sztuka plus koszty przesyki)

A wogole to uwazajcie jak bierzecie "za pobraniem" bo wtedy nie mozna zadnej reklamacji zglosic.

kulki do dpy sa, az sie plakac chce. Lepsze kulki to mus! Zwlaszcz rzy ;ufie w ktorej przy koncu widac kawalek wystajacego plastiku. Okulary tez jakos zakrzywiaja widok. oczy bola doslownie.

Ale towar z tego sklepu mozna uzywac jako rekwizyt do filmow! ;p ;)

troche trzeszczy po rozkreceniu. zasieg na tych g..ych kulkach zoltych waha sie od 10 do 25 m. tzn zalezy jakakulka wleci do komory, bo czasem zdazaja sie takie....i tu mnie cholera bieze....

 

sklep jest do d... ale jako dorosli juz chyba ludzie z pewna doza rozumu powinnisice to zauwazyc. wiec smieszy mnie osobiscie to cale oburzanie sie. kwiestia cena-jakos jakosc-cena.

 

co do opinii napisalem co mysle, czyli prawde, ale nie umiesclili tego w swojej stronie "klienci liza nasze dupy". na taniemilitaria.pl na przyklad mozna napisac wszystko i to pokaza. tak na marginesie ;p

Link to post
Share on other sites
byl zasięg max 30m celny, a strzelam celnie na odleglosc 35 tak samo moj brat mial w opisie 35 a strzela 40 z M4A1,

8O

:lol: :lol:

Może to mało konstruktywny post ale rozwaliła mnie wieść o tym że elektryki za 140 zł mają większy zasięg niż TM'y za 1400 :):)

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze witam wszystkich to mój pierwszy post, mam nadzieje, że nie ostatni.

 

Z powodów podobnych jak Zajcew kilka postów wcześniej (brak kasy a strzelać mi się chce :P) przyglądam się ostatnio cenom różnych replik i "replik". Zaskoczył mnie szczerze mówiac rozrzut cen między Stroną airsoftguns.pl a tym, co oferują na allegro. dwa skromne przykłady

 

(D-90 F i H to "repliki" FN P90 firmy well)

 

D-90F na stronce, razem z gratisami na dzień dziesiejszy kosztuje 99 zł, na allegro 89zł

D-90H na stronce , razem z gratisami kosztuje 120, a na allegro 125 zł...

 

ciekawe - przy innych "replikach" chyba jest podobnie.

 

swoja droga przyjrzyjmy sie D-90F i gratisom, zakłądam, zę sprzedając ją za 89 zł szanowny pan sprzedawca (allegrowicz AirSoftGuns_pl , dawniej LewBiznesu i wcześńiej nie pamietam) jeszcze na tym zarabia.

 

gratisy to: "maska" (ktoś ją ma, wie przypadkiem, czy się do czegokolwiek nadaje) cena na allegro 17 zł

4000 "kulek" choć powinno się to zapewne nazywać "bryłkami plastiku" z tego co słyszałem - cena na allegro/stronie - no powiedzmy 15 zł

200 "kulek" z farbą, tylko nie wiem po co bo ta broń do paintbala sie niestety nie nadaje, przynajmniej o ile słyszałem - w tej chwili w promocji kosztują 8,5 ale normalnie 17 zł.

 

podliczmy - koszt "gratisów" to tak ze 45 złotych, czyli połowa ceny. I najśmieszniejsze to, ze mu sie to zapewne nadal opłaca :P Albo ja tu nie widze innej logiki. (no chyba, że mu zajmuje powierzchnie magazynową i chce się pozbyć, żeby ograniczyć straty)

Link to post
Share on other sites

Airsoftguns.pl nie zasluguje na uznanie jest to sklep ktory nie dba o prawa konsumenta i do sadu mozna ich za to podac i za oszustwo. nie skoordynowane dzialania wsylaja paczki an zly adres, popelniaja bledy pozniej wysylaja i nie to co trzeba lub nie wygladajace tak jak na obrazku brak czesci. Odsylam im karabin jesli znowu tak beda postepowac sprawa trafi do sadu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich!!!

 

Podobnie jak większość nie napisze dobrego słowa o tej ,,firmie'' prowadzonej przez Pana Marka (którego ASG to pasja...).

 

Firma oszukuje klientów wciskająć im shicior. Po wzięci do łapy paru ,,replik'' z tego sklepu słyszałem jak gnie sie plastik...

 

Z większosci tych Gunów nie mogłem trafic w drzwi od stodoły z odległosci paru metrów....

 

Mało tego opisy tych broni są po prostu śmieszne i po prostu kłamstwem majacym na celu zwrócenia uwagi nieobeznanej klienteli....

 

Mało tego nie raz przysłali mi coś zupełnie innego niż zamawiałem a cena była taka sama!!!

 

Poza tym wszelkie ,,gratisy'' jakie Pan Marek (miłosnik ASG) dodaje do zamówień rozlatuje sie, nie chce działac lub najwczajniej ich nie ma (pewno przez pomyłke nie włozył do zamówienia)

 

Wielkie pretensje mam tez do shitowych okularów które są dołanczane do niektórych zestawów. Raczej wątpie by miały jakieś atesty itp wymagane papierki.

 

Nie jestem wyjadaczem ASG ale wiem że średniej jakości elektryka Famas czy mp5 nie kupi sie za 150 zł...

 

Do czego sie nie przyczepić??? Stronka ładnie wygląda, motyw ze wskźnikiem ilości zaleganego sprzetu w magazynie. Poza tym szybki kontakt. Niestety przesyłka do 72h to mit i raczej watpie żeby ktoś dostał cokolwiek z tego ,,sklepu'' w terminie o jakim informuje nas Pan Marek.

 

Dziwie sie troche szanownym panom z redakcji wmasg.pl że nawiązują współprace z tak nieodpowiedzialną ,,firmą'' jak airshi...softguns.pl.

 

Dziwne że wszystkie opisy które mówią o beznadziejności produktu są bardzo szybko kasowane.... ach Pan Marek chyba nie lubi krytyki....

 

Za żadne skarby nie dałbym tego nawet największemu wrogowi....nie polecam, stanowczo odradzam. Wiem, rozumiem że nie każdego stać na MP5 TM ale uwierzcie mi że lepiej jest pozbierać więcej kasy niż później (w przypadku ,,replik'' ze sklepu Pana Marka bardzo szybko) dostawac szału i bluzgać.

 

 

Tak na marginesie , kupowałem pare razy ,,repliki'' na ASG z czystej ciekawość, wiedziałem co mnie czeka jednak nie zostałem poinformowany o tym że gun nie ma HU (tu można mówić o CELOWYM wprowadzeniu w błąd czyli oszustwie).

 

STANOWCZE NIE DLA PANA MARKA JEGO ,,REPLIK" ORAZ REKLAMOWANIU AIRSOFTGUNS.PL NA WMASG. PRZYZNA TO KAŻDY PRAWDZIWY MIŁOŚNIK ASG.

 

dziękuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wiecie co zmieniłem zdanie. Przyznaję broniłem sklepu niesłusznie za co wszystkich przepraszam. Sklep jest, no właśnie żeby dokładnie opisać ten sklep trzebało by zrobić bardzo zaawansowany system cenzury :/ więc niechce próbować czy te forum takowe posiada :D

 

Pozostawie to bez komentarza i przyjmuję pełn odpowiedzialność za moją opinię. Wcześniejszą jak i teraźniejszą!

Link to post
Share on other sites

Myśle że ciągnięcie tego tematu nie ma sensu...

Ja wogóle nie uzanje tej STRONY za sklep! To naciąganie ludzi! Początkującu, krórzy nie wiedzą jeszcze prawie nic o ASG wybierają sklepy o niższych cenach. A gdy widzą opis:"regulowany hop-up, zasięg skuteczny 35m." to biorą te zabawki. Wiem bo sam padłem ofiarą tych naciągaczy

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dziś przyszedł mi moj INGRAMA MAC 10 ktory zamowilem z AirSoftGuns. NIe mam zadnych zastrzezen do tego sklepu.Obsługa miła,wysylka bardzo syzbko 3 dni imialem.Paczka bardzo dobze zapakowana.Pistolet sprawuje sie bardzo dobze jest bardzo celny i nic mu nie mozna zarzucic.Moim zdaniem sklep spisal sie na 5+.

 

Pozdrawiam

JIN5

Link to post
Share on other sites

Nie zamierzam tam nic kupować, ale zauwazyłem coś ciekawego. Np taki shit-AUG kosztował 195 zł, teraz wisi przy nim napis PROMOCJA, jest przekreślona cena 295 ( :lol: ) i obok wciąż stara cena 195. Bez komentarza, ale jak się takie praktyki nazywają :>? To samo z reszta shit-replik ( w sumie innych tam nie ma )

Link to post
Share on other sites

Zadam wszystkim złorzeczącym, czujacym się oszukanymi pytanie.

Ilu z was odesłało ten badziew? Dlaczego nie korzystacie z prawa które chronić ma nas przed naciągaczami?

Macie prawo w ciagu 10 dni zrezygnować (w sklepach wysyłkowych) z zakupionego towaru jeśli z jakiegokolwiek powodu wam nie odpowiada. Odsyłacie - informujecie, że rozwiązujecie umowę kupna sprzedaży (nie musicie podawać przyczyny) - i czekacie na kase. Takie są prawa w handlu wysyłkowym, również wtedy kiedy kupicie na Allegro przez opcję "kup teraz". Trzeba masowo odsyłac i tyle. A jak komuś sprzęt pasuje to jego sparawa.

Link to post
Share on other sites
Np taki shit-AUG kosztował 195 zł, teraz wisi przy nim napis PROMOCJA, jest przekreślona cena 295 (  :lol: ) i obok wciąż stara cena 195. Bez komentarza, ale jak się takie praktyki nazywają :>?
No wiesz, ja widziałem, że można przecenić krzesło ze 199 złotych na 199, więc to się nazywa "potęga marketingu"... :lol:

Ja swojego nie zwracam, bo nadal strzela, a czasami nawet celnie. Tylko muszę doczytać w odpowiednim temacie, jak uszczelnić tłok.

Link to post
Share on other sites

Ja zaczynam podejrzewać że pan Marek robi co jakiś czas nowe profile żeby się w tym temacie udzielać i pisać same pozytywy o swoim sklepie :P

Swoją drogą każdy co innego pisze, i ja sam nie wiem czy kupic czy nie. Jedni piszą że karabin strzela na 5m drugi że prawie idealna kopia TM, fioła można dostać. Niedługo mam się spotkać z ziomem co ma niby ten karabinek zakupiony w airsofcie to napisze jak to sie ma do rzeczywistości (mowi ze jes zadowolony).

Link to post
Share on other sites

Hooah

 

Chciałbym się z wami podzielić pewną refleksją na temat kulek sprzedawanych na www.airsoftguns.pl .

 

Mianowicie kulki te, oznaczone jako KULKI 6 mm, 0,12 g mają wymiary około 6,25 mm !.

 

W kupionym na ich stronie M16 R.I.S kulki zatykają się w lufie i trzeba ją przepychać... Widocznie miłośnik ASG Pan Marek widzi w tym urealistycznienie rezgrywki i dodatkowy wspólczynnik losowy uszkodzenia swojej repliki...

 

Kulki te kosztują na ich stronie 25 złotych za 6000sztuk, więc nie ma co spodzieać się po nich cudów, lecz nawet kulki które kupiłem na targu (3.50 za 1k) Są lepiej wykonane.

 

Celność na tych kulkach jest poprostu niemożliwa do zmierzenia, bo ściśnięte przez lufę albo za tykają się w środku, albo wypadają tuż za lufą. No ale może jak to pewnie niektórzy sądzą, trafił mi się wadliwy komplet, jak i większości z nas z ich niebywale doskonałymi replikami.

 

Jeszcze taki krótki dodatek ode mnie... Tym którzy uwarzają, że repliki i kulki ze strony Pana Marka są "klonami TM" proponuję zaopatrzyć się w replikę TM i porównać, a nie wchodzić na stronkę www.airsoftguns.pl i porównywać opisy.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
Zadam wszystkim złorzeczącym, czujacym się oszukanymi pytanie.  

Ilu z was odesłało ten badziew? Dlaczego nie korzystacie z prawa które chronić ma nas przed naciągaczami?

Macie prawo w ciagu 10 dni zrezygnować (w sklepach wysyłkowych) z zakupionego towaru jeśli z jakiegokolwiek powodu wam nie odpowiada. Odsyłacie - informujecie, że rozwiązujecie umowę kupna sprzedaży (nie musicie podawać przyczyny) - i czekacie na kase. Takie są prawa w handlu wysyłkowym, również wtedy kiedy kupicie na Allegro przez opcję "kup teraz". Trzeba masowo odsyłac i tyle. A jak komuś sprzęt pasuje to jego sparawa.

 

tyle tylko że odsyłasz na swój koszt...

 

Dziwne że dobrego zdania o tym sklepie nie napisali starsi użytkownicy tego forum...

 

napisze to i kij mnie to obchodzi co sie z tym stanie...

ŻEBY ZACHWYCAC SIE TYMI ,,REPLIKAMI'' TRZEBA BYĆ ALBO PANEM MARKIEM (MIŁOŚNIKIEM ASG) ALBU 12 LATKIEM RAJCUJĄCYM SIE ŻE JEGO GUN KOZACKA WYGLĄDA I STRZELA NA 6 MATRÓW....

Link to post
Share on other sites

Moim zdanie o praktykach "pana Marka" trzeba zawiadomic Urzad Ochrony praw konsumenta czy cos takiego.....najlepiej naslac na niego Urzad Skarbowy....sprawdzic czy ma wszytkie uprawnienia....albo wszytsko na raz! A wiec teraz oglaszam "Świeta wojne" przeciwko wszelkiej maci oszusta ktorzy pisze ze ich spluwy mam zasieg 40-50 metrow! Trzeba to wytepic! A szegolnie z allegro.pl....pamietam jeszcze czasy kiedy mozna bylo cos wychaczyc jakas perełke....ja tak kupilem sigme i bylem bardzo zadowolony! A teraz trzeba sie przebija przez mase szmelcu. Jak ktos kiedys mawial "W gównie szukasz ,gówno znajdziesz".

 

Pozdrawiam!

 

PS Sam mialem stycznosc z Tym sklepem no i..... na Steyra BE czekalem tydzien.....koles mowil ze wysalna wyslana o tu hyc przychodzi o tydzien za pozno, patrze na datey wysylki wczoraj wiec koles wali w kule i to ostro! Zreszta sami zobaczcie caly temat na 100 postow 10 jest pochlebynych. Pan Marek musial na siedziec sie zey zrobic tyle kont....:-)

Link to post
Share on other sites

Widze że każdy tu nażeka na te "repliki" ale chyba cieszko co poniektórym zrozumiec że "to coś" kosztuje 100 - 150 zł więc trzeba na to tak patrzeć.

Tydzień temu zakupiłem w tym sklepie G32C i SIGSauer. Nie będę wypowiadał się na temat ich wykonania bo niema co porównywać z TM czy CA :] ale strzelaja. Jestem zadowolony z tego zakupu ponieważ właśnie TEGO się po tym spodziewałem. Magazynek sie zacina (nieraz) w obu replikach "srodek" jest identyczny - ale jak pisałem to kosztuje 100 !!

I tak w tym "sporcie" liczy się zabawa a nie chwalenie się tym co kto ma - chyba że wy do tego podchodzicie inaczej :]

 

A teraz napisze kilka słów o obsudze sklepu.

Zamówiłem w poniedziałek, odrazu wykonałem przelew na konto (droga elektroniczną). Ku mojemu zdziwieniu na drugi dzień na stronie nie było jeszcze info (w moim profilu) że zamówienie przyjęte czy realizowane. Więc dzwonie do airsoftguns.pl (oczywiscie czas odbierania tel jest ...długi) i Pan mi wesoło odpowiada ze JESZCZE nie sprawdzali konta bankowego - załamałem się :]

Ale po kilku minutach widzę że chyba ktoś łaskawie to zrobił ponieważ status zamówienia się zmeinił :]

Zapłaciłem za dostawe kurierem (dostawa w ciagu 24 h) tylko że liczona ona jest od momentu wysłania towaru przez airsoftguns.pl - a do momentu wysłania mija troszeczke czasu.

Jedno co moge zarzucić TEJ firmie to chyba lekki brak zorganizowania realizacji zamówień. Aczkolwiek udało mi się otrzymac zamówienie w ciagu 72h :] ale naprawde rzutem na taśmę i po 3 telefonach do firmy :]

 

A teraz największe moje zaskoczenie - w jednym z "karabinków" popsuty był kolimator - napisalem reklamacje do airsoftgun.pl w ciagu 1 dnia dostałem odpowiedz że są w stanie oddac 10% wartości zamówienia !!

I ku mojemu zdziwieniu po 2-3 dniach dostałem przelew na konto !!! Zaplusowali u mnie znacznie, ale chyba nie zakupie tam już nic konkretnego ponieważ jak to ktos napisał wyżej opis swoich replik mają bardzo daremny i wcale NIE maja najtaniej w polsce :]

 

ps.

sorki za błedy ortograficzne jeżeli jakies są.

 

ps2.

Nie jestem Panem Markiem :]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...