Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

Guest ELiTE HUNTER

zadna z tam sprzedwanych ... ani nigdzie indziej replik do 200zł nie wazy .. te 1,5kg czy 2 ... sam rozebrałem taka "sztuke" i poprostu w raczce i kolbie były 2 pręty metalowe :D

te "do 200zł" to taka aluzja :D chodzi oczywiscie o chinskie szybkoróbki :wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm' date='ciekawe. A ja miałem tam inną przygodę. Poszedłem osobiście, bo byłem akurat we Wrocławiu. Obsługa całkiem przyjemna, pokazali co chciałem, kupiłem co chciałem, specjalnie po magazynie szukali. Mało tego, byłem świadkiem rozmowy telefonicznej: zadzwonił klient,że zamówił AK47 CYMY i że w paczce nie było ładowarki. Gość po odłożeniu słuchawki polecił koledze takimi słowami "Pakuj ładowarkę szybciutki i biuegusiem,póki jeszcze auto kuriera stoi". Nie wiem czy to pokazówka, czy prawda. Na "nie" jest fakt, że może ładowarki faktycznie nie było, chociaż toklient mógł ściemniać. Natomiast na "tak" jest to, że szybko zareagowali. Może chcą odzyskać dobrą reputację. Ja osobiście jestem pozytywnej myśli. I te nowe kulki-REWELACJA. Wziełem trzy wagi, i sprawdzałem w kilku replikach. I stockowych AEGach, i po tuningu,i od cymy, i od CA, i nic się nie działo. Są świetne i tanie.[/quote']biorą tam chyba chłopaków ze szkoły aktorskiej bo dali by ci formulaż wypełniasz go i odsyłasz im już tak miałem ale niechciało mi sie bawic w to na szczęsie to był spring za 70 zł :F
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja mam teraz taki problem bo zamówiłem 3 tygodnie temu replike M4A1 R7 well'a i najpier był błąd na stronie który mi dał zniszke na karabin (czego nie powinno być) ale już to wszystko pomijając dzwonili do mnie w zeszły wtorek (3.10.06) ze dzisiaj wysyłają i dostaną paczke jeszcze dzisiaj bo ustawiłem ze chce kuriera (miałem za free bo paczka ponad 400zl kosztowała). Niestety nie dostałem paczki tak jak mi ktoś mówił przez telefon tego samego dnia lecz do dzisiaj jej nie dostałem a ze sklepem nie można się nawet skontaktowac ponieważ na maila od wczoraj nikt nie odpisał ale telefonu ani stacjonarnego ani komórkowego nikt nie odbiera (w różnych godzinach). Paczka już "idzie" 1,5 tyg. i coś dojść nie może. Co mam robić doradźcie mi bo jestem już wkurzony i nie wiem co mam robić.

Link to post
Share on other sites
Paczka już "idzie" 1,5 tyg. i coś dojść nie może. Co mam robić doradźcie mi bo jestem już wkurzony i nie wiem co mam robić.

 

Takiej sprawy nigdy nie zostawiamy bez odpowiedzi. Jesteśmy w stałym kontakcie z mamą użytkownika forum. Paczka nie dostarła ponieważ kurier nie mógł trafić do kontrahenta. Po złożeniu zamówienia zmianie uległa nazwa ulicy klienta i stąd problem. Dzisiaj ostatecznie wszystko zostało wyjaśnione, a paczka jutro zostanie ponownie nadana.

 

Pozdrawiam

Paweł Zalewski

AirSoftGuns.pl

Link to post
Share on other sites

Jesteśmy w stałym kontakcie z mamą użytkownika forum.

 

Teraz jest już ok ale jedyne zastrzeżenia mam do tego że nikt nie odpisywał na maila i nie można było się skontaktować z firmą telefonicznie przez około tydzień. Prosiłbym aby spróbował to Pan jakoś zmienić ponieważ już chciałem rezygnować z tego zamówienia i możliwe że niektórzy również mają z tym problem.

 

Pozdrawiam Parowson

Link to post
Share on other sites

No nareszcie wczoraj po wielkiej awanturze w środe dostałem karabin. Przesyłka (a dokładnie 3 przesyłki kurierem) trwały ponad 2 tyg. Ale na tym sie nie skończyło. Oprócz r7 kupiłem jeszcze 1000 kulek 0,23 (dostałem w 2-óch paczuszkach po 500) i 4000 kulek 0,20g a oprócz tego dostałem "bonus" w postaci 2000 kulek 0,12g. Gdy dostałem paczke słysze że cała grzechocze. Gdy ją otworzyłem patrze a tam rozerwana torebka od 0,12g i jedna z torebeczek 0,23g. Potem przez 2 godziny je rozdzielałem bo są bardzo podobne w kolorze. Kto pakuje dodatkowe paczuszki do tego samego budełka co karabin gdzie jest miejsce tylko na niego i akcesorie do niego?!?!?! Bardzo gorąco odradzam ten sklep szczególnie że również kontakt (szczególne telefoniczyny) jest słaby.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Właśnie otrzymałem meila który moim zdaniem pokazuje że ludzie z tego sklepu są ludzmi conajmiej nieodpowiedzialnymi i bez wybraźni.

 

Cześć!

 

Nie pisałem już do Ciebie dość długo, dzisiaj jednak mam specjalną okazję :)

Z pewnością wiesz, że już w najbliższą niedzielę są wybory. Będziemy głosować, oj będziemy.  To będzie bardzo gorący dzień, także u nas w firmie.

W naszych miastach pojawiło się też wiele tarcz, z pewnością je zauważasz podczas codziennej drogi do szkoły, czy też pracy. Ale czy wiesz, że tylko w tym tygodniu dokładamy 2x więcej czerwonych kulek paintball z farbą do naszych pistoletów i karabinów?

Nie?

Sprawdź - postanowiliśmy, że w tym tygodniu i do jego końca, każda replika broni otrzyma 2x więcej kulek z farbą!

To tyle! Pamiętaj, że zawsze może napisać do nas, zadzwonić i odwiedzić nas we Wrocławiu! Tylko nie strzelaj do nas - Wybierz sobie inne liczne cele :)

Do zobaczenia na liście wyborowych strzelców!

 

Paweł Zalewski

 

Jak dlamnie to jest mocno poniżej krytyki.

 

Pozdrawiam

Flapjack

 

P.S. Nigdy nic nie kupie w sklepie który namawia do przestępstwa które w dodatku może się źle odpić na wizerunku maniaków asg.

Link to post
Share on other sites

Eheh, a ja tam się uśmiałem z tej reklamy. Dobry pomysł. Mam wrażenie, że przyczepiliście się do tego sklepu jak rzep do psiego ogona. Nie zauważacie pewnych zmian w nim, ale mniejsza z tym.. Nie o tym. Gdyby to jakiś inny sklep miał taką reklamę, to byłoby, jaki to fajny pomysł. Tymczasem tutaj już problem, bo to airsoftguns.

 

Czy nie widzicie, że to reklama z przymrużeniem oka? Po co dorabiać sobie drugie dno?

 

PS. Będę bronił sklepu, ponieważ jakiś czas temu odesłałem do nich zesputą R7. Wszystko zostało bardzo szybko naprawione. Sprawną replikę otrzymałem z powrotem już po czterech dniach. Chłopaki wzięli się w garść, w porównaniu z tym co było rok temu - jak kiedyś reklamacja trwała prawie miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Ale zauważ, że po cholere komuś kulki z farbą do replik? Ja mam już od roku kulki z farbą od nich gdy kupowałem pierwszego aeg'a. Te wszystkie reklamy są dla mnie żałosne... Ja się ich uczeliłem i nie puszcze bo mi już nie raz podpadli więc bede już tylko wypisywał tu słowa krytyki, a oni niech żałują bo stracili przez to kilku klientów (mnie i moich qmpli) ale jak widać nie tylko ja mam zastrzeżenia...

Link to post
Share on other sites

Ja 2-3 tyg temu dostałem do reki paczke od kuriera która szła 2 tygodnie. Moim zdaniem jest coraz gorzej. A niech mi tylko ktoś powie jak teraz jest z kontaktem. Bo ja usiłując się dowiedzieć co się dzieje z moim karabinem dzwoniłem (ale nikt nie raczył odebrać) i pisałem maile na które tez nikt nie raczył odpowiedzieć. Dla mnie to chyba jeden z najgorszych albo najgorszy sklep w polsce.

Link to post
Share on other sites

@parowson, a czy to nie była paczka, która nie mogła byćdostarczona przez to, że zmienił się Twój adres? Tak coś wcześniej pisało.

 

Sklep sklepem, ale trzeba odróżnić też rzeczy, które są z winy sklepu (typu kontakt itd. - chociaż tu też ktoś z Tobą rozmawiał), od problemu z dostarczeniem paczki (ewidentna wina firmy kurierskiej).

Link to post
Share on other sites

Mój adres nie zmienił się... Firma sama go zmieniła bo niestety ktoś nie uważnie słuchał mnie przez telefon kiedy potwierdzano (pierwsze) wysłanie paczki i tłumaczyłem że adres jest taki sam cały czas ale jest postawiona tabliczka z inną nazwą. A nawet jeśli to wszystko jest wina kuriera to czemu poprostu go nie zmienią? I w takim razie dlaczego wszystko inne trafia bezproblemowo? Bo z tego co można tu przeczytać to takich przypadków było pare... Sklepowi radze bardzo poważnie zastanowić się nad zmianą kuriera bo podobno paczka była wysyłana 3 razy (i gdyby nie awantura to jeszcze bym musiał za wszystkie 3 zapłacić). To się poprostu w głowie nie mieści co się w tej firmie dzieje. A na uwage że nie ma z nimi kontaktu dostałem odpowiedź, że teraz mają dużo zamówień i nie ma kto odebrać. To mnie zabiło... Jeden z najbardziej znanych sklepów który nie może odebrać telefonu bo maja dużo zamówień. Trzeba wybrać: albo być dobrą firmą i mieć mniej kasy albo oszczędzać na wszystkim ale mieć w tyłku klienta. A skoro mają tyle zamówień to po co jeszcze promocje robią? Żeby mieć jeszcze więcej zamówień i już wogóle nie odbierać telefonu, maili i nie wyrabiać się na czas z wysyłkami? Dla mnie jest to oczywiste i dziwie sie że ktokolwiek broni jeszcze tego sklepu. Ale ja już zakończyłem z nimi współprace i nikomu nie życze żeby wyglądała ona aż tak źle jak u mnie.

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

jednak ten sklep ma dwa plusy

- jadę rowerem pół godziny i mam kulki Extreme bez płacenia za przesyłkę

- shotgun Mosberg, mam go kilka miesięcy i bardzo dobrze się spisuje (po dokupieniu 4 magazynków)

 

kupiłem też u nich tego oto silver shotguna za 29 zeta, po dorobieniu hopa z dętki lufa się rozleciała i glocka za 19, wytrzymał może ze 300 kulek

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...