Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MB-07 [Well]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Google nie bolą :D

 

Chyba, że oberwiesz w nie kulką :D

 

Co do repliki To lepiej dozbierać jakieś 100 zl i kupić HFC - VSR 11

LINK http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=1564&name=HFC_-_VSR_11_-_Spring

albo UHC - Super X9 SWAT

LINK http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=1268&name=UHC_-_Super_X9_SWAT

 

Zapomniałem dodać, że sam miałem replikę tego typu i te 500 fps świadczą tylko, że te replika jest niebezpieczna w nieodpowiednich rękach. Taka prędkość w takiej replice nic nie daje, mi strzelało to SKUTECZNIE na jakieś 25m.

Edited by Gieldowak
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

na stronie gunfire dopisał że "W replice istnieje możliwość zwiększenia mocy, co jednocześnie przekłada się na zwiększenie prędkości wylotowej ( FPS ). Aby tego dokonać należy wykręcić reduktor znajdujący się na dyszy." nadal nikt tego nie kupił żeby podzielić się informacjami ???

Edited by lukemj
Link to post
Share on other sites

Ehh, w nowych seriach prawie wszystkich "snajperek" wella to jest. Po prostu śrubka zmniejszająca średnicę dyszy i powodująca zmniejszenie fps.

 

Chcesz wiedzieć, z czym to się je, to obejrzyj filmik krakmana:

 

Nawiasem mówiąc replika w tym filmiku albo ma wymienioną sprężynę na delikatnie mocniejszą, albo ma porobione wszelakie teflon-fixy...

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

od dłuższego czasu zastanawiałem się nad jakąś tanią mocną snajperkę w sprężynie, ale ani swd ani L96 nie podobają mi się wizualnie..

Interesuje mnie właśnie replika z tego tematu i tu mam pytanie:

czy są dostępne części do tuningu mocowego owej repliki: sprężyna, tłok i nie wiem co tam jeszcze można wymienić w tej replice ?

można prosić jakieś linki bo chciałbym zorientować się cenowo ile będzie kosztować tuning do 600fps

i co należy wymienić w niej aby osiągnąć skuteczny zasięg 70m

?

Link to post
Share on other sites

czyli wszystko co znajduje się w tym linku będzie kompatybilne z tą repliką:

http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_161_308&sort=2a&page=1

?

 

ogólnie to chciałbym takie mb07 o mocy i wytrzymałości stuningowanego sprężyną shs za 30zł swd a&k

czy jest to możliwe tak niskim nakładem kasy i pracy?

 

kolejne pytanie, czy sprężyna z gb aeg różni się od sprężyny z tej repliki, chodzi mi o rozmiary długość szer itp

Edited by MikeOl
Link to post
Share on other sites

ogólnie to chciałbym takie mb07 o mocy i wytrzymałości stuningowanego sprężyną shs za 30zł swd a&k

czy jest to możliwe tak niskim nakładem kasy i pracy?

 

 

Jak Ci się nie chce czytać to krótka odpowiedź... Nie.

I pisz po naszemu(używaj też interpunkcji) bo trudno połapać się o co Ci chodzi...

Pozdrawiam P.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, czyli można normalnie po ludzku odpowiedzieć na pytanie.

Co do forum to nie chodzi o to że nie chce mi się go czytać chodzi o to,

że nie mam na to czasu bo o samej L96 well'a w jednym temacie tylko 132 strony do tego co najmniej 1/3 z tego to nabijanie.

Dolicz do tego jeszcze inne tematy o tej samej replice w innych działach, no i to że duża cześć tych postów pisana była jakiś czas temu i w temacie mogło się coś pozmieniać - więc sam widzisz, że odgrzewanie kotletów to strata czasu.

Lepiej i przyjemniej (choć nie zawsze jak widać) zapytać po prostu na forum i liczyć na to że jakiś rozgarnięty kolega,

a nie jakiś muł przeczyta i zechce odpisać bez głupiego tekstu.

 

Pozdr

Edited by MikeOl
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mam ową replike od pewnego czasu i jestem z niej zadowolony po wymianie gumki HU wszystko lepiej pracuje co do zasięgu nie mam zastrzeżeń. Po paru wystrzelonych magach niektóre śrubki lubią się odkręcić ale to nie problem :) Teraz mam zamiar ją sztachnąć taśmą maskującą fajnie to wygląda:) A i co do magazynku nie radze rozkręcać :P Oczywiście ja jestem ciekawskie "jajo" i rozkręciłem- nie złożyłem już go :P

Link to post
Share on other sites

Oj witam witam, mam tą replike, w momencie kiedy ją dostałem miała bardzo dobre skupienie i zasięg jak na tą cene. Po 300-400 kulkach zaczęło cos sie dziac z zamkiem, jak go naciagałem to odbijał sam. Oddałem replike na gwarancji [taniemilitaria (jedynie w tym sklepie była na stanie, widzialem ze popelniam blad), replika przyszła do mnie spowrotem PODOBNO naprawiona, chociaz wciaz były problemy, i strzela gorzej[cos z hu], przykleili jakas sprezynke pod klinem oporowym nie wiem PO CO! Jak ten klin blokuje sie o loze... Tyle dobrze ze dlugo nad nia siedziałem i wiem co musze robic zeby sie naciagała, poprostu musze dociskac zamek w DOL przy ladowaniu, ale to sie dzieje raz na 15 strzalow [jezeli ktos tez ma ten problem to wytlumacze dokladniej na PM] Czekam puki co, bo chce zwrot pieniedzy, licze na siostre mojej dziewczyny ktora jest prawniczka, podamy ich do Rzecznika Ochrony Konsumentów. Moze uda mi sie odzyskac moje pieniadze i wroce do warriora.. :) . A jezeli nie to sam sobie naprawie to i owo :). Uf jaka historia..

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...