Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wiem że do normalnych nie należę ale jak tak o zlotach i trunkach gadamy to i o szamie trza by pomyśleć i tak mi coś sadystycznego wpadło mi do głowy...

"Konkurs" dla snajperów, robimy karteczki z nickami i wrzucamy do wora i każdy losuje sobie kogoś byle nie siebie, jak na mikołajki w podstawówce :)

Na łebka przypada po 2 kiełby, czy jaką tam ilość się ustali za rozsądnie przejadalną.

Wbijamy na patyki w rzędzie/kolumnie jeśli chcemy sprawdzać potencjał penetracji repliki/kulek, oddalamy się o 50m, lub bliżej jeśli nie będziemy głodni ;) i na kiełbe mamy po 5-10 pestek. Osoba wylosowana przez snajpera musi się zadowolić pieczeniem tego co zostało na patyku czy też zagospodarowaniem tego co zostało upierdzielone i wpadło w piach/trawę/błoto a czego pobliskie psy nie zdążyły pochwycić ;)

Nie wiem jak to nazwać ale póki co roboczo może być Masakrowanie Snajperskiej Parówy, można odwrócić jak komuś zależy na skrócie PSM, zapewne wzbudzi ciekawość wśród feministek :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Po piciu zrobimy skradanie. W sam raz na czworaka, pełzając... nawet naprutym być można.

 

A rano sprawdzimy kto zostawił dłuższą ścieżkę ;)

 

Co do picia to przy okazji można zrobić badanie, kto i w jakim przedziale promilowym ma najlepszą rękę i najpewniejsze oko... tylko trza by jakiś pro alkomat skołować :)

 

A nie lepiej skatować się ( czyli uchlać ) tak normalnie bez odpierniczania, jak ludzie.?!

Chociaż nie - snajperzy, kurde..

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

To mów po ludzku że chcesz się na piwo ustawić, prędzej na to znajdę czas niż na szpejowanie i składanie repliki na cycuś ;)

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

wypożyczymy policjantów :D pewnie będą chętni :D

 

co do twoich wywodów na temat Pań i zimnych wieczorów :D to owszem... mam nadzieję że nie będę miał tego problemu i latać na stację ew. robić pizze z owocami morza których nie lubi xD

 

Gloom ty się śmiejesz mój znajomy po 2 piwach lepiej strzela niż na trzeźwo :D

Link to post
Share on other sites

Strzelanie ze snajpy przy dwóch promilach. Pyszna robota :D.

 

Przy mojej masie prędzej się zaszczę niż dobiję do 2 jednej nocy na browarach a czyściocha jakoś mi śmierdzi od dłuższego czasu :icon_rolleyes:

 

wypożyczymy policjantów :D pewnie będą chętni :D

 

co do twoich wywodów na temat Pań i zimnych wieczorów :D to owszem... mam nadzieję że nie będę miał tego problemu i latać na stację ew. robić pizze z owocami morza których nie lubi xD

 

Gloom ty się śmiejesz mój znajomy po 2 piwach lepiej strzela niż na trzeźwo :D

 

No ja kiedyś po 3 i kilku fajkach miałem szczyt możliwości ale teraz pewnie po 1 bo przy gorszym dniu to i po 2 już mogę iść lulu ;)

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Nie, kochani. Najpierw strzelamy a potem chlejemy - nie ma odstępstwa od tej zasady!

 

A skoro już rozgrzały Wam się majty - poza Mendim, bo ten to ma bliżej na majdan - to konkretyzujmy, proszę.

Ja wyobrażam sobie nasz meating na dwa sposoby:

1. Wbijamy na jakiś scenariusz, po uzgodnieniu z orgami, jako np. taki oddział, który dezorganizuje działania innym teamom - a po wszystkim zajmiemy się tym co potrafimy, czili blubrami przy bimberku, albo

2. Robimy własny zjazd, na którym sami wymyślamy zabawy sprawnościowe a potem.. wiadomo! :icon_wink:

 

Zatem, kto z Was jak to widzi?

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

W odpowiedzi na pytanie nr1 z poprzedniej strony opcja numer 1 :P

 

Na pytanie z tej strony na numer 2 bym się przejechał jakby brać snajperska jechała :D i do chochlikow, mam miłe wspomnienia z bycia przeszkadzajką na imprezach w Poznaniu :) pamiętasz Miki ostatniego defona? :P

 

Link do fb na ten numer 2

https://www.facebook.com/events/851081084913317/

 

Juz ponad 150 osób jest

Edited by marcin2476
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...