Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystarczył radek 9800pro czyli na sprawnym dziesięciolatku z tą kartą da się fragów nabić :icon_eek2:.

IMHO best FPS z tego okresu, do dzisiaj mam kompa z serwerem standalone gdzieś w czeluściach biura :icon_mrgreen:.

 

Hej - na moim 13-4latku już nie ruszy. ;D Ale win98 działa od czasu pierwszej instalacji do teraz.

 

Poza tym łoże się nie liczy :icon_razz:. Sam by robił to ślicznie, ale kupnee... bleee.

 

A tak na serio to fajna sprawa - łoże pełne czy puste w środku? Mógłbyś tym się obronić przed kibicami z Krakowa, czy raczej poszła by od pierwszego uderzenia maczetą?

 

@Krwawy - jakie kulki ? Mam nadzieję, że nie takie

 

110782111273230115.jpg

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem, że ktoś może chcieć sobie zrobić różaniec z kulek do asg i zakończyć otwieraczem do butelek ale po cholerę to chromować...

 

Może to te słynne stalowe kulki?

 

Produkcja tych różańców z kulek no name jest ryzykowna. Takie DD 0,43g czy nowe kałasze mają za duże średnicę i się mogą zaklinować.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Sam masz nity..

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Aleś mie nagadał...

Nie no poważnie, ja bym chociaż te śruby/nity, główki czy jak im tam, pomalował na ciemno, bo amelioniowo sie błyszczą bardzo. Poza tym replika - pomimo że wstrętna imperialistyczna - to cacy.

Link to post
Share on other sites

Szpachla, włókno szklane, żywica, w sumie jakby się mi udało to bym zrobił gdzieś z tego formę :icon_smile:

 

Tak jak Lambert napisał, Mendi, sam masz nity! To są śruby do regulacji czik resta, brzydkie, ale innych ni ma.

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

A co wy takie do nitów uprzedzone? Ha? Sribne, płaskie, bez nacięć - nit jak talala.

Wiem co to i po co to, ale czemu tak się błyszczą gdy reszta ślicznie matowa jest i czemu słowo "podpolicznik" nie może wam przez gardło przejść, to już nie ogarniam.

Odrobina tej zielonej farbki na zmatowiony łepek (chyba że to amelinium, to tego nie pomaluje), na tym rozsmarować kroplę żywicy i Voilà.

Link to post
Share on other sites

Mendi się zdenerwował :D Mendi się zdenerwował :D

 

Jeszcze nie, tylko lekko cukier we krwi się podniósł ;)

Kiedy Mendi jest zdenerwowany człowiek zaczyna czuć dziwny ucisk między brwiami kiedy zaczyna przeglądać moderowane tematy a palec wskazujący rwie jak cholera przed każdym kliknięciem "Napisz" :D

Jak to mówią "z ruskim nie pogadasz" ;)

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Mendi, black albo inny z chłopaków jakąś stronę 2 wcześniej tu jak i w temacie bodajże prosił, żebyś ukrócił jego działania... Ja wiem, że masz nerwy ze stali, ale z Blackim to na fb mieliśmy już dywagacje na temat tegoż osobnika...

 

Ostrzejszy być nie musisz, możesz czasem po Ntym poście gościa wyzerować do pionu ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...