Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pseudo snajpe, mówisz..? Hmm, ciekawe..

 

 

Widziałem już M4 z ~600FPS, preclufą schowaną w długich tłumikach do tego jakieś lunety, granatniki, wszystko co się da (jak to w M4).

Jak raz taki koleś przyszedł na Chemiczną w Poznaniu to podziękowałem. Nawet nie pytałem czy to według niego szturmówka czy własnie "pseudo snajpa"... O.o

Link to post
Share on other sites

To masz problem, z którym sobie nie radzisz kolego.

Ja używam snajp min. właśnie na bazie M4/M16.

Kiedy ja mówię o zupełnie czymś innym, widziałem Twoje zdjęcia (w sensie twoich snajp) i to chociaż są customami jakimiś, a nie zwykła emką. Poza tym nawet jak by ktoś tam już strzelał ze zwykłej emki tuningowanej to proszę bardzo, po prostu zaczynając te 5 lat temu ASG trafiłem już na kilka nieodpowiedzialnych ludzi z "rozpylaczami 600fps".

Ja wyznaję 4takt, nikomu nie każę tak samo :P

Link to post
Share on other sites

Wszedłeś na bardzo grząski grunt włażąc do działu snajperskiego i pitoląc o tym kto wg Ciebie jest tym odpowiedzialnym a kto nie na podstawie repliki jaką posiada.

Okay w takim razie cofam to, bez sensu się kłócić, bo nie krytykuje na podstawie replik i osiągów, a tylko rozumu.

Blizny nie znikają. Nie przekreślam nikogo od razu, ale zaznałem co to seria z 15m z takiego gnata. Znajdzie się kilka osób które mają podobne doświadczenia :icon_wink:

 

Jak to jest z tym sl8, wygodne to?

Edited by IvanAssassin
Link to post
Share on other sites

Rany, 600fppeeeeesssssuuffff, to po co się pytać ile ktoś ma mocy? Jak się idzie na strzelankę to się strzela!

To samo piepszenie...ZAWSZE.

Pisałem, że dopiero zaczynałem wtedy, nikt od razu nie jest asem, poza tym taka kłótnia nie ma sensu...

 

Co do G3 czytałem waszą wcześniejsza sprzeczkę co do wygody :icon_razz:

Trzymałem g3a3 i było średnio, natomiast wersja sg1 dodatkowo podrasowana na częściach od psg1 była super, zresztą jak samo psg1. Zresztą każdemu pasuje co innego. Ostatnio byłem w specku obadać ichne WA2000, tak sobie niektórzy zachwalają, że pukawka Hitmana super wyważona i w ogóle, a mi jakoś nie podeszło, choć sam wygląd gnata fajny.

Edited by IvanAssassin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...