Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Beryl [Łucznik / Taktyczny / Ares]


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osobiście zakupiłem akumulator Li-Po 1200mAh 11.1V 20C [Firefox] i jak każdy stick pasuje idealnie. Jedyny mankament to przerobienie wtyków z mini na T-deans (wtyki z przesyłką na allegro znalazłem za 3 zł...). Wrażenia co do samego karabinu porównując go do ostrego odpowiednika z którym też mam doczynienia są ogólnie bardzo pozytywne i opisałem to w poście nie co wcześniej na 1 str. Co do szyny picatinny nad komorę zamkową i pozostałymi dodatkami dedykowanymi do Beryla ASG proponuje się wstrzymać, z mojej telefonicznej rozmowy z taktycznym wynika, że na dniach powinny się ukazać w ich ofercie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dzisiaj odebrałem maila, że aku i szyny mają być dzisiaj do zakupu także może coś z tego będzie.

 

Witam

W dniu dzisiejszy będzie dostępna do repliki Beryl ASG szyna nad pokrywę

komory zamkowej oraz dedykowane akumulatory. Szynę oraz aku będzie można

zakupić w różnych wariantach cenowych wg zestawu. Zainteresowanych proszę o

kontakt.

Pozdrawiam

 

GMG S.C.

Grzegorz Niciński

Edited by rambo0072
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A teraz wtrącę 3 grosze ;]

Magazynek - problemy z podawaniem kulek < zacinał się > jeśli ktoś ma podobny problem - wystarczy rozebrać maga i rozgiąć trochę sprężynkę od zębatki która się podkręca - jeśli to nie wystarczy - spiłować to kółeczko , które jest na tej sprężynce ;] - włala ! i magazynek podaje jak piorun :P

Co do magazynka - porównałem z hi capem od cymy do 47'mki - cymowski w środku wygląda na lepiej wykonany <prócz sprężynki wymienionej wyżej>

Co do wad - atrapy kołków - ja już zgubiłem atrapę znad spustu po prawej stronie , poza tym atrapy nitów pod szczerbinką też lubią wypadać :P <u mnie już klejone ... wrrr ... >

 

Co do upgradu :P

wrzucone 135 promyka , gumka systema energy , i precka madbull 509 - na 0,28 KA - na jakieś ok 50 - 55 m bez problemu punktowana sylwetka - tyle że z profilu :icon_razz2: ogólnie - bardzo przyjemnie ;]

 

Dorwe chrono - to napisze ile wyciąga w takiej konfiguracji

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pytanie z dziurkami czy bez - bo jeśli z dziurkami - to za bardzo do przeróbki się nie nadaje - z tego co rozmawiałem z tokarzem - jeśli bez - można śmiało nitować.

Bynajmniej tak mi powiedział ze spojrzenia na ilustracje.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

kto wie gdzie dostać śrubke imbusową do berylka tą pod muszkę? bo jak kupiłem to już cholery nie było... a standardowa kolba ma jeden plus i jeden minus: wygląda i jest zajebiście solidna, ale złożona niestety w najmniejszym nawet stopniu nie trzyma sie w normalnym położeniu. Wystarczy że przechyle replikę w prawo to już kolba opada ( zaznaczam że nie szarpie ani nic w tym stylu, poprostu leciutko leciuteńko przechylam, a ona opada). I to mnie boli... a magazynek ŻAL.PL - skorupa ze szczękami wyjebista, ale środek gorzej niż gówno. Zacina sie, nie podaje nieraz kulek. Już moja cymka 036 ma lepszy magazynek :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...