Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ostrzeżenie przed podróbkami ładowarki Imax B6


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Dodam od siebie że sklep Capri ASG oferował tą ładowarkę

w wersji podróbka - wiem bo kupiłem ją tam.

imaxr.jpg

Nie robię żadnej krucjaty, ładowarka od 3 lat działa bezawaryjnie i jestem z niej bardzo zadowolony. Miałbym gdzieś fakt że to podróbka gdyby nie to że zapłaciłem za nią ponad 200 złotych. No ale cóż, nie miałem wiedzy i odwagi wówczas by samemu sprowadzać towar z Chin jak robię to obecnie.

 

Wszystkim "pokrzywdzonym" proponuję popić wodą i zapomnieć o problemie - podróbka działa dobrze.

:icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Przypomniałem sobie o tym temacie i z ciekawości sprawdziłem swoją ładowarkę, jest zgodna z oryginałem z filmiku w 100%. Mówię, fajnie, sprawdzę sobie na stronie SkyRC. Oczywiście na stronie SkyRC wyskoczyło mi że moich numerów nie ma w bazie a ładowarka jest podróbą. W tym momencie przestałem wierzyć w jakiekolwiek oryginały/podróby/ kolory/hologramy i inne tego typu historie :D Oczywiście ładowarka od października 2011 roku działa często i wzorowo, ładuje głównie LiPO ale i NiCH i NiMH się trafi, wszystkie baterie działają prawidłowo. Wnioski pozostawiam Wam :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Witam , mam pytanie troszke z innej beczki. Kupiłem niedawno imaxa, niby, bo holo nie ma. ALe nie o to chodzi. W zestawie nie mam kablellków z MINI t -deans a takie mam w mojej M-ce. W Waszych imaxa są takie kable zakończone mini Tconectorami? Czy mnie orżnęli i nie dali pełnego zestawu?

PS> są zwykłe duże Tconnectory ale kabli zakończonymi mini Tconn, nie mam

Edited by sumik13
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

@up dzieki

 

Zamowilem wczoraj i dzisiaj rano juz mialem. Orginal + polska instrukcja.

 

A tak z innej, musze dzwonic jak chce zamowic aku i chce zeby zmienil mi odrazu na t-plug czy po prostu napisac mu to w komentarzu.

Edited by AK-74
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Jeżeli przeczytałeś temat, to wiesz, że oryginalność jest bez znaczenia.

 

bzduru bzdury i jeszcze raz bzdury

zakupiłem wczoraj, od razu jak zobaczym temat to zwróciłem się z prośbą o cofnięcie zamówienia.

 

 

 

 

Znalazłem o dwie dyszki droższą, ale oryginalną na Banggood

Edited by krzyszo
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
W dniu 17.10.2011 o 14:46, Azur napisał:

Ponieważ sam się naciąłem - ostrzegam innych użyszkodników.

 

Na allegro oraz na sklepach asgejowych pojawiły się podróbki ładowarek Imax B6, które sprzedawcy bezczelnie sprzedają jako oryginalne, świetne itd. Tymczasem jakość podróbek ,z tego co czytałem na zagranicznych forach, odbiega od jakości oryginału. Znalazłem nawet pewien sklep, który otwarcie pisze, że to podróbka o gorszej jakości niż oryginał. Można? Można. Witamy w Polsce.

 

Te sklepy to Gunfire.pl (a więc i airsoftguns), a także azteko.pl. Do oferty wprowadziła tą ładowarkę również Zbrojownia, ale zdjęcie jej jest o tyle dobre, że nie pozwala na ustalenie, czy to oryginał, czy podróba. Pozostaje wysłać zapytanie do sklepu.

 

Oryginalna IMAX B6 produkcji SkyRC posiada hologram na tylnej części obudowy oraz numer potwierdzający jej autentyczność. Ładowarki różnią się też kolorem - oryginał jest dużo ciemniejszy, podróba jasna, wręcz błękitna. Opakowanie również się różni. To takie podstawowe. Więcej różnic wskaże Wam Anthony ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=kziSFSQvxr4

 

Oryginalną można kupić np. tu :

 

http://allegro.pl/skyrc-pl-ladowarka-imax-b6-oryginal-instr-pl-fv-gw-i1844662013.html

 

I jak widać, za dużo mniejsze pieniądze...

 

Myślę, że należałoby ten temat przykleić. W końcu nikt nie lubi, gdy wciska mu się podróby. Przypomina się afera z podróbkami części Promyka, sprzedawanymi jako oryginał...

No ja niestety jestem ofiarą tej podróbki. Podczas ładowania wybuchła mi bateria i pożar w pokoju. Nie zatrzymała ładowania i zanim się zorientowałem było już za późno. Jednego listka z batki już nie znalazłem. 

 

Uważajcie 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...