Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[matekno] Uwaga!


Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odpowiedział z gg o numerze 5921508 na moje ogłoszenie o chęci kupna montażu do m14, wysłał mi zdjęcie montażu TM. Po zakomunikowaniu chęci kupna zaoferował mi w bardzo atrakcyjnej cenie komplet magów do m14 oraz łoże. Za montaż zaplaciłem, na reszte się nie zdecydowałem.

Link to post
Share on other sites

Rany, jak można być takim "czymś".

Albo chłopak nie zdaje sobie sprawy, z tego co mu grozi, albo już poznał, jak "polskie prawo" podchodzi do tej sytuacji...

To już nie mowa o jakiś drobnych przekrętach, to już będzie jakieś 9000zł.

Myślę, że najlepiej by było iść do jakiejś stacji telewizyjnej i przedstawić sytuację - media bardzo lubią takie "rzeczy".

Na pewno nie wolno gówniarzowi darować, pewnie on tego oczekuje...

Link to post
Share on other sites

Kurcze ja Was Panowie troszkę nie rozumiem. Robicie to jakoś chaotycznie. Spotkajcie się (wiem ,że nie każdy może), zróbcie listę na ile Was oszukał, idźcie z tym wszyscy na policję, prokuraturę, zróbcie hałas, TVN, gdzie się da. Możecie też np. dac to do Gazety Wyborczej albo jakieś innej znanej. Zróbcie to dokładnie. Pozdrawiam i życzę udanego finału sprawy.

Link to post
Share on other sites

W razie zorganizowanej interwencji w tej sprawie bardzo chętnie służę informacjami, danymi itp. oraz przyjmę informacje na PW. Już nie chodzi o moje pieniądze, bo wiele osób tu o wiele więcej straciło, ale o zasadę-jak człowiek z dozorem policyjnym i zarzutami prokuratora może dalej bezkarnie oszukiwać ludzi... parodia-choć to nawet śmieszne nie jest..

Link to post
Share on other sites

Celeron, sprawa już przewala się w aktach policji i prokuratury od dłuższego czasu. Co do TVNu i innych programów, myślę, że takich spraw to oni mają na pęczki i naprawdę mają w czym przebierać. A sprawa ani jakaś bardzo interesująca, ani zapierająca dech w piersiach.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że się nie przekonasz, dopóki nie spróbujesz ich tą sprawą zainteresować. Nikt tego za Was nie zrobi, programów interwencyjnych jest kilka (sam TVN ma przynajmniej dwa-lajtową uwagę i hardkorowy superwizjer), zainteresujcie prasę (lokalny oddział GazWybu albo jeśli tam się nie uda to jakiś Faktoid albo inny Super pospieszny). Zwróćcie uwagę, że ten ptaszek się dodatkowo podłożył kantem z biletami na Euro, do mistrzostw mniej niż 30 dni-lepszej okazji żeby robić hałas wokół swojej sprawy mieć nie będziecie. Chłopaki, nie zachowujcie się jak banda starych bab, bo sami sobie zamykacie drogę do nagłośnienia problemu!

Link to post
Share on other sites

No tak, tylko problem jest natury organizacyjnej. Jak wiemy poszkodowanych jest kilku(nastu) od nas z forum. Wszyscy porozrzucani po Polsce. To raz. Dwa - problem również leży w tym, że każdy (w tym ja) chciałby, żeby sprawa była załatwiona od ręki, co niestety nie jest możliwe. A podawanie policji czy prokuratury do gazety, tylko dlatego, że sprawy nie załatwiła w czasie de facto mniejszym niż rok, jest co najmniej niepoważne. Ludzie czekają na różne pierdoły urzędnicze po kilka lat, wtedy takie działanie jest usprawiedliwione. Podsumowując, ja jestem w stanie jeszcze poczekać. Będę kipiał kiedy dostanę pismo o umorzeniu śledztwa. To tyle, dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Np. INTERWENCJA w Polsacie. Na 60 % Wam mówię ,że jak im sprawę podeślecie i powiecie na ile oszukał, ile ludzi i ,że jeszcze oszukuje, na pewno się tym zainteresują. Ostatnio było jak pies kogoś pogryzł i pokrzywdzony nie dostał odszkodowania, więc sami widzicie jakiej wagi jest wasza sprawa...

Edited by CeleroN
Link to post
Share on other sites
Guest dante44

Panowie, matekno znów atakuje. Odezwał się do mnie z numeru gg 5921508 i proponuje magazynek do ingrama czyli dokładnie to co chciałem kupić na komisie. Oczywiście zdjęcia podglądowe, brak możliwości wykonania zdjęć i oczywiście jest w pracy. Nie śpimy, ostrzegamy znajomych by nie dali się nabrać .

Link to post
Share on other sites
Guest dante44

Oczywiście konta nie ma. To już mi wcześniej napisał. Nie wiem do jak wielu osób musi pisać, że mnie nie pamięta skoro chciał mnie wyrolować 2 tygodnie temu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...