Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PlanB i jego G36


Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm to 500 bd mi wystawać nawet z tłumikiem płomienia. I wracam do pytania dużo to zmieni ?

 

A dlaczego miałaby Ci wystawać z tłumika płomienia? z samej lufy zewnętrznej wystaje ok 4mm, których po prostu nie widać po nakręceniu tłumika.

 

 

 

A odpowiadając na pytanie: przy stockowych częściach różnica między lufą precyzyjną 469mm (o ile nie jest to Promyk / KM Head) a stockową 495mm będzie zapewne albo całkiem niezauważalna, albo symboliczna.

 

Wymień gumkę i używaj dobrych kulek (koledzy polecili Ci wcześniej g&g).

Edited by Afrati89
Link to post
Share on other sites

Czyli nie opłaca sie wymieniać ?

 

 

A czy samo kupno "pistoletu na kulki" za parę stówek można uznać za opłacalne? ;)

 

 

Wymień gumkę i strzelaj lepszymi kulkami, powinieneś odczuć poprawę osiągów, skupienia i powtarzalności.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Krótka piłka. Muszę szybko zamówić i nie mam dużo czasu na szukanie.

Mosiężna prowadnica sprężyny od Systemy jest coś warta?

"Wzmocniona prowadnica sprężyny wykonana z mosiądzu, przeznaczona do gearboxa typ 3. Producent: Systema."

Ultimate wygląda porządniej ale nie ma jej na stanie.

Link to post
Share on other sites

Witam. Dostałem dziś przesyłkę ze zbrojowni i zamówiłem w niej tłok, głowicę tłoka itd. Wszystko pięknie oprócz łożysk. No za Chiny nie chcą wejść. Stockowe (plastikowe) można włożyć i wyjąć palcem. A z tymi ślizgowymi 7mm za cholerę nie mogę. Jakieś pomysły jak je włożyć ?

Link to post
Share on other sites

Otworów nie ruszaj - łożyska powinny w nich siedzieć ciasno, a kto wie, może kiedyś będziesz jeszcze zmieniał - wtedy lepiej mieć otwory 7mm a nie 7,5.

Jeśli nie da się ich nabić (przykładasz łożysko na miejsce, na nie np śrubokręt drugą stroną i nabić młotkiem - tylko uważać, żeby GB na czymś płasko leżał), to szlifuj łożyska.

 

A tak pro forma to przed ruszaniem na cokolwiek z pilnikiem, znajdź suwmiarkę i zmierz łożyska i otwory. Nuż widelec któreś wcale nie jest 7mm...

Link to post
Share on other sites

Ehhhhhh... Ile to ja się naoglądałem popiłowanych GB albo spiłowanych łożysk. Musicie zrozumieć jedno. Tam krzywizna nie jest wskazana, a od ręki nie zrobi się prosto. Ja używałem odpowiedniego wybijaka i młotka, zawsze działało. Potem zrobiłem sobie narzędzie do tego...

Link to post
Share on other sites

Witam. Przedwczoraj przyszły do mnie części ze zbrojowni. Tłok,głowica tłoka itd itd. Wszystko pięknie rozkładam. Stockowe części gdzieś w kąt. Składam wszystko już pięknie prawie koniec , i ? Sprężyna. Jest ona stockowa od JG (przynajmniej tak myślę)

Daje zdjęcia i o co z tym chodzi? Każda sprężyna jaką widziałem w sklepie jest "gładka" i wygląda z tej i z drugiej strony normalnie.

Sprężyna

Sprężyna

Co ja mam z tym zrobić? Upiłować? Włożyć ten zaczep za prowadnicę ?

Link to post
Share on other sites

Ehh. Dobra a teraz mam jeszcze jedno pytanie. Jaką sprężynę? M120? Mam tłok JBU 14 zębów stalowych, stockowe zębatki,wzmocnioną głowicę cylindra ultimate, i mosiężną prowadnicę od systemy. Czy udźwignie to 120 ?

Link to post
Share on other sites
Nie będe przeszukiwać 30 stron zeby sie dowiedzieć jaką sprężynę włożyć. Więc szukam szybkiej odpowiedzi. A w ogóle widzisz o czym jest temat?

 

Nie chce ci się szukać, to pytaj w zielonych. W "normalnych" działach forum obowiązują zasady, których należy przestrzegać. Lenistwo, buractwo i ignorancję trzeba bezwzględnie tępić.

 

V Zasady moderacji

 

Niektóre z zasad, na podstawie których moderatorzy oceniają wypowiedzi:

(...)

- tematy oraz posty, które zostały utworzone, a treść ich pytania jest łatwa do odnalezienie na forum zostaną skasowane (nie dotyczy kategorii Jestem Zielony);

(...)

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...