Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PlanB i jego G36


Recommended Posts

Albo czytasz bez zrozumienia. Czy w którymś poście jest napisane że otwierałem GB?... :bialaflaga:

 

A zwalnianie sprężyny eh. Już sam nie wiem co myślę. Nie będę bo chciałem sam nowe części zamontować a złożyć już nie potrafiłem. Dlatego odesłałem. No ale mam 2 miesiące gwarancji. Tak wynika z tej kartki. Ale myślicie że przyjmą?

Tak przy okazji wyjąłem silnik no ale trzeba bd chyba GB rozłożyć :

 

Srr., ale zrozumiałem to tak, że próbowałeś sam coś grzebać i nie umiałeś złożyć to wysyłasz bo masz 2 miesiące gwarancji...

 

Pisz jaśniej to będzie wszytko zrozumiałe... :zastanawia:

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

PlanB, przegiąłeś zakładając kolejny wątek.

 

Twoje poprzednie 7 tematów - tylko z działu "ogólne techniczne", dotyczących jednej i tej samej repliki g36 jg zostało więc połączonych z niniejszym.

 

 

Jeśli masz jakiś problem związany z tą repliką - pisz w tym wątku, a nie spamuj poprzez zakładanie kolejnych.

Link to post
Share on other sites

Nie jest to normalnie,że ci sp110 nie potrafi uciągnąć,chyba że pakiet już ledwo zipie.Mi 9,6 sp130 ciągnął bez problemu.Rozbierz gearbox,sprawdź,czy wszystko swobodnie chodzi(tłok,zębatki itd),potem wymień kable(modelarskie) plus wtyczki(deansy),złóż i zobacz.

 

Swoją drogą rozładuj,i naładuj porządnie tego lipola(sprawdź napięcie na poszczególnych celach).

Kupiłeś go używanego,czy nówkę?

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Lipo nówka. Wysłałem koledze. I rozbierał i że wszystko okej. Złożył , przesmarował itd. I podobno podłączał mojego lipola do jego repliki i nie chodziło. Nie wiem dlaczego ma to być problem batki. Mam ładowarkę E-sky (mikroprocesorową) więc nie wiem w czym problem. Nie wiem o co chodzi z tą batką. Czekam jak mi ją wyślę i musze ją jeszcze raz naładować.

Link to post
Share on other sites

Twój kolega podłączył inną batkę do repliki?

 

Miałem kiedyś nieco podobną sytuację w swojej G36 JG - tylko u mnie w ogóle silnik nie kręcił zębatek. Okazało się,że zębatka silnika była za daleko od zębatek w GB (jak coś źle opisuję to wybaczcie,nie znam się jeśli chodzi o te techniczne sprawy) ,trzeba było dokręcić jakąś śrubkę przy silniku żeby trochę wyżej "siedział".

Link to post
Share on other sites

Podłączał mojego lipo do jego repliki i swoją batke (9,6) do jego repliki. I ta lipol nie dał rady w ogóle w jego replice (m4 boyi'a) a ta 9,6 w strzelała ale nie uciągnęła by nawet 20 minut na zwykłej strzelance. GB rozkładał i składał. Smarował i podkładkował i dalej to samo. Nie w czym leży problem. Na razie stawiam na batke ale przecież jest nówka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...