Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PlanB i jego G36


Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Udzielono odpowiedzi.Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam. Chcę do swojego mg36 włożyć lufę precyzyjną. Chciałbym "podkręcić" go pod dobrą celność. Ostatnio byłem na strzelance i przy kulkach 0.28g na dalszy dystans nie były to celne strzały tylko wystrzeliwanie całych magazynków żeby chociaż jeden kulka trafiła. Wysłałbym go do serwisu gunfire ponieważ tam miałbym darmowe zamontowanie części (program lojalnościowy). Tylko jaka lufa precyzyjna była by dobra i co przydałoby się wymienić aby zwiększyć celność ognia. Prosiłbym o linki z Gunfire. I może po włożeniu lufy jakich kulek używać ? Wiem że był o tym temat ale wolałbym mieć pewność.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ma to tyle fps co inne gietki JG, to 0.28 mogą być za ciężkie. Jakiej marki masz te kulki? Wbrew pozorom to duża różnica w celności. A lufa najlepsza będzie ta, którą poleca się w każdym temacie z zapytaniem o preckę :wink:

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Kulki guardera to odrzuty madbulli, ale co do ich jakości nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jeśli chodzi o celność lufa : Systema, Guarder, lub jak chcesz zaoszczędzić Madbull'a. Są również droższe alternatywy jak KM-HEAD, Prometheus czy PDI.

 

Gumka, zielona G&G, przezroczysta Guardera, energy Systemy lub coś od KA.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czytam i czytam i z podziwu wyjść nie mogę. O jakiej wy poprawie celności mówicie? Nic nie jest w stanie poprawić celności repliki. Precka jedynie zmniejsza skupienie strzałów, dzięki czemu można szybciej wprowadzić poprawkę. Zieloni doradzają zielonym... Jeśli masz kasę, to zakup preckę Km Heada lub Prometheus, jakością znacznie przewyższają inne precki. Jeśli nie masz dużo kasy, to wyłacznie Systema 6,04 lub Guarder 6,02. na inne nie patrz. Madbullowskie są cholernie losowe, JBU też bym nie ryzykował. Kulki jedynie G&G, Guarder wypada przy nich słabiutko. Gumka zielona G&g , przeźroczysta Guardera bądź czarna Systema energy.

Edited by Hatch
Link to post
Share on other sites

Czytam i czytam i z podziwu wyjść nie mogę. O jakiej wy poprawie celności mówicie? Nic nie jest w stanie poprawić celności repliki. Precka jedynie zmniejsza skupienie strzałów, dzięki czemu można szybciej wprowadzić poprawkę.

A czym niby jest zwiększenie celności, jak nie zwiększeniem skupienia?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...