Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty taktyczne GROM -


Recommended Posts

Witam.

PotrzebujĘ się was poradzić o buty wojskowe które są wygodne i nadają się w teren.Butów potrzebujĘ do ASG jak i do szkoły wojskowej do której się wybieram.

Wcześniej biegałem w starych austryjackich butach ale one są porażką w teren i są dosyć ciężkie.

Na Allegro wypatrzyłem coś takiego http://allegro.pl/buty-desanty-100-skora-naturalna-iii-generacji-43-i2419617538.html czy one są dobre.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

W życiu nie założę już tych butów na nogi... Na niedzielną strzelankę ujdą ale jak masz chodzić w nich trochę dłużej i intensywniej używać to lepiej szukaj czego innego. W tej samej cenie można znaleźć lepsze i wygodniejsze buty które nie robią odcisków w przeciwieństwie do tych.

Link to post
Share on other sites

Ja przechodziłem na akcje i czasem do pracy w GROMach Protektora 5 lat, a teraz kupiłem kolejną parę tych samych butów. Dobre bo Polskie :)

Też mam gromy Protektora (takie z zółtą etykietką) i polecam, bardzo wygodne i na akcję, i na dłuższy marsz.
Link to post
Share on other sites

Też miałem Protektory,do dzisiaj się trzymają nawet (już 4 lata),ale to co jest w linku to nie są Protektory. Za takie pieniądze można kupić coś o wiele lepszego niż to co jest na aukcji.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Używałem magnum classic przez 3 lata na poligonach i dobrze sie spisywaly. Pisze po prostu swoje odczucie ;)

Teraz używam altam i jakość jest lepsza.

 

Podobno stare serie były lepsze, trochę historii o Magnumach trzymających latami słyszałem. Ale wszystkie o tych starych.

Moje Classicki zaczęły siadać bardzo prędko - koleżanka Stealthy wymieniała w okresie gwarancyjnym na nowe. Najpierw jedną, potem drugą parę.

 

Nic to - ja się przesiadłem na Haix'y i Lowy. Klasa... tylko pieniądze jakby zupełnie inne, niż za Magnumy Classic...

Link to post
Share on other sites

Krótko :

Grom protektor : dobre tanie i polskie do tego leciutkie, minusem jest cienka podeszwa - polecam w tym przedziale cenowym.

Magnumy : wygodne adidaski, ale osobiście również narzekałem na wytrzymałość

Haixy - mam p6: rewelacja na każde warunki, zasadniczy minus ; cena.

Link to post
Share on other sites

W zeszłym roku kupiłem Lowy Elity Deserty. Ale kudy im do Haixów P9 Desert. Lowy zakładam "w miasto" i do lansu. Na codzień ganiam w sześcioletnich Haixach. I mimo posiadania tych Lowów mocno się zastanawiam nad drugą parą Haixów.

 

Naprawdę polecam zacisnąć tyłek, pobiegać narazie w trampkach i pozbierać kasę na Haixy. Zwróci się i w wygodzie uzytkowania i w długowieczności.

Szmer potwierdzi ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...