Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-02 Full Metal [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tym linku znajdziesz odpowiedź (post od Tomciaz'a):

http://forum.wmasg.p...kompatybilnosc/

 

Ja w swojej musiałem je jednak przytrzeć papierem ściernym na szerokości przy przednim zaczepie, bo nie wchodziły wszystkie, a kupiłem 11 tutaj http://blacksword.pl...-AK-czarny.html

 

Kilka minut na maga i pasuje :icon_biggrin:

 

P.S. Kozaq- a co do silnika to długi http://gunfire.pl/product-pol-1152195727-Silnik-Tornado-F1-High-Torque-dlugi.html będzie pasował?

Edited by Viader
Link to post
Share on other sites

Zielson, podpiłowanie magazynków to prosta sprawa i nie trzeba się tego obawiać.

Moja ma 3 lata i jakoś nic się nie posypało :icon_smile: jedyne to gwint na lufie zewnętrznej się zjechał (materiał jak ciastolina), a tak, to trzyma się wszystko :icon_smile:

W mojej replice po pierwszym zdjęciu tłumika ognia zauważyłem niestety, że gwint jest bardzo źle wykonany. Wygląda to trochę jakby go jakiś chińczyk zeszlifował.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Po waszej namowie postanowiłem że kupię RK-02 jako zapasową replikę. Chciał bym jednak dodać do niej parę szyn RIS, o ile już ktoś wspomniał że po małych modyfikacjach da się wstawić pokrywę komory zamkowej do repliki APS, to niestety nie doszukałem się informacji o kompatybilności konwersji RIS od SHS. Potrafi mi ktoś odpowiedzieć czy będzie pasować bez większych "wygibasów"? Albo polecić podobną pasującą część? Był bym wdzięczny za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Niestety, taśma nic nie daje ponieważ luz występuje w miejscu gdzie lufa zewnętrzna wchodzi w komorę zamkową. nie mam zadnego pomysłu jak to naprawić. Mam parę podejrzeń co morze to powodować: Wyrobione ,,łoże pinu,, lub zbyt krótka śrubka dociskająca lufę od góry. Tak czy siak spędziłem pół nocy próbując różnych sposobów i skończyły mi się pomysły.

Link to post
Share on other sites

Jak kupowałeś na tajwanie, to nagminnie repliki od nich to mają, ja i kilku kolegów to mieliśmy. Lufa jest zakołkowana źle, i po kilku wybiciach ma luzy. Jak chcesz mieć spokój to: wymieniaj lufe na stalową, ja tak zrobiłem, bo już jedną zgiełem.

Możesz nawiercić dziurkę na tą śrubke ustalającą, wtedy wchidzi głębiej, albo zakleić kołek, na klej. To takie sposoby jakie widziałem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...