Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tam nadal uważam, że camo jest ohydne 8)  

A tu cuś ze swojskiego klimatu w kwestii fotek z ACU:

 

acu5ss.jpg

niech ten pan wejdzie do tego ślicznego lasku za nimi arzem, z jednym z ochraniających go żołnierzy.... ciekawe kogo byłoby lepie widać :wink:

Link to post
Share on other sites
ja nie widzę tego kamuflarzu nidzie indziej jak mout i ewentualnie pustynia ze wskazaniem na to pierwsze...

I wlasnie po to powstal. Potencjalne przyszle teatry dzialan obejmuja mocno zurbanizowany lub pustynny teren. Jak beda jechac do lasu dostana nowe, nie pekaj.

Link to post
Share on other sites
ja nie widzę tego kamuflarzu nidzie indziej jak mout i ewentualnie pustynia ze wskazaniem na to pierwsze...

I wlasnie po to powstal. Potencjalne przyszle teatry dzialan obejmuja mocno zurbanizowany lub pustynny teren. Jak beda jechac do lasu dostana nowe, nie pekaj.

Raczej stare... ale jare...
Link to post
Share on other sites
Zaobserwowane wczoraj na airshow w Radomiu :)

 

Ładnie :!: :!: :!: Mnie robić zdjęcia :!: :?: :!: 8)

Dobre zdjęcia. Brzucha NIE widać :D

Myślałem żeby wziąć MARPAT'a ale to bym jajka na twardo ugotował :? , a tak było w sam raz :D

---

Na zdjęciach CADPAT, MARPAT i ACU (reprodukcje):

 

amc0038it.th.jpgamc0042ot.th.jpgamc0072sm.th.jpgamc0136qq.th.jpgamc0141sm.th.jpgamc0153ys.th.jpg

 

amc0166to.th.jpgamc0171mo.th.jpgamc0185nl.th.jpgamc0194nf.th.jpgamc0210ec.th.jpg

 

amc02667m1al.th.jpg<-Odległość poniżej 70mamc027100m6ls.th.jpg<-około 100mamc028183mzoom5xi.th.jpg<-ponad 180m (zoom).

amc0312vh.th.jpgamc0338ba.th.jpgamc0377gt.th.jpgamc0423ue.th.jpgamc0473yl.th.jpgamc0483ci.th.jpg

 

Według mnie zwycięzcą jest CADPAT.

 

P.S. Powoli dosięga mnie gorączka Multicam'a... :twisted:

Link to post
Share on other sites
Jak by ktoś chciał zamówić ACU to zapraszam

 

A to mi kiedys zarzucali kreatywna forme reklamy :twisted: :twisted:

 

Wracajac do kwestii UCP to pojawily sie dwie ciekawe fotki przedstawiajaece te mundury w lesie - byly komentarze, ze zostaly prawdopodobnie zphotoshopowane :D

 

Wykopie je z czelusci dysku i umieszcze

Link to post
Share on other sites

W lesie bywa tak, iż najbardziej nietypowe kolory są niezauważane ze względu na specyficzne warunki zewnętrzne.

Ostatnio przez dłuższy czas "ściągałem" ludzi i przez ten okres byłem "niewidoczny" dla innych mimo szarego munduru. Specyficzne ujęcia, podobnie jak na fotce pokazanej przez Szaszłyka, mogą nie oddawać całości.

Link to post
Share on other sites
ta flaga na prawym ramieniu  :roll:  rownie dobrze mogl na niebiesko sobie na czole napisac "tu strzelac"  :wink:

US Army wychodzi z założenia, że flagę widać dopiero z odległości, na jaką regularna piechota nie dopuszcza nieprzyjaciela, a z bliższej odległości i tak widać całego żołnierza, wiec po co maskować flagę, z której są dumni - ma ona też efekt psychologiczny dla postronnych (czarno-zielona flaga nie jest tak reprezentatywna i oczywista w rozpoznaniu dla przeciętnego ziemianina).

 

A SF/NS etc. noszą właściwie tylko wygaszone, bo działaja raczej skrycie i w innych warunkach niż wojska "pospolite".

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W ACU tylko po nasłonecznionych punktach powinno się biegać :D ...

acu1dsc004499lp.th.jpgacu2dsc004529tb.th.jpg

 

...lub trzeba być daleko i cieniu :!:

acu3dsc015355jq.th.jpg

 

(pierwsze dwa zdjęcia zrobione przy drodze do Góry Kalwarii, trzecie na Polach Mokotowskich)

 

Mam nadzieję, że w zimie będzie się lepiej spisywał( :?: ).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

No to ja pozwole sobie pochwalić się :) Moim nowym nabytkiem w ACU - kontrkatowym Interceptorem Point Blank'a niestety za duży na mnie - MEDIUM i bez kevlarowych wkładów :((

Więc prosze sie nie śmiać że wyglądam jak zagubine cielątko.

mini_1137601916.jpg

mini_1137601918.jpg

mini_1137601926.jpg

mini_1137601929.jpg

mini_1137601931.jpg

mini_1137601933.jpg

mini_1137601935.jpg

 

:):)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...