Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna czy chest rigg ?


Recommended Posts

Witam tutaj leci moje pytanko. Będę kupował replikę cm.031 i jaką do tego dokupić kamizelkę najlepiej ?

Myślę o chest riggu ponieważ wychodzi tanio i dużo mieści, ale ta kamizelka daje ten swój plus do lansu :D. I teraz pytanie jakiej firmy najlepiej kupić kamizelkę po dobrej cenie ? Myślę o firmie gfctactical albo acm. Oczywiście aby mieściły się magazynki do ak74. Mój budżet to 130zł.

Link to post
Share on other sites

Za 130zł koleś to możesz kupić kamizelke FLC 3c bodajże za 50zł i dokupuj do tego ładownice tylko nie z Taiwanguna.I nie bierz nic z ACM i tego GFC tactical bo to szambo tzn. kupisz a później tego nie sprzedasz jak będziesz chciał coś lepszego.A w ogóle najpierw pomyśl nad pożądną ochroną oczu.Pozdro.

Link to post
Share on other sites

@Obi-Wan akurat jestem przychylny na obie strony chest rigg + na pojemność,a kamizelka + do lansu tak jak napisałem, ale dalej jestem niezdecydowany.

 

Użytkownik Errhile dokładnie mi ją porównał z Chest riggem z GFC i też planuję ją kupić.

Mógłbyś mi bardziej wytłumaczyć jak ją ci porównał ?

Link to post
Share on other sites

Olej lans. Nic nie daje większej satysfakcji niż dobre akcje w grze. Lans zostaw tym, którzy przejmują się, czy dobrze/ groźnie wyglądają na zdjęciach i przede wszystkim mają kasę, żeby się lansować. Brak kasy= brak lansu.

I zapamiętaj: jeśli sam wyglądasz jak przysłowiowe półdupie zza krzaka to żaden szpej Ci nie pomoże, a jedynie zwiększy efekt śmieszności postaci.

Jeśli zdecydujesz się na kamizelkę to rozpatrz te dwie opcje (w sumie to to samo, ale w innym stanie i cenie):

http://armyworld.pl/product-pol-1970-Kamizelka-Modułowa-Holenderska-Wojskowa-DPM-Woodland-Oryginal-.html

http://armyworld.pl/product-pol-1446-Kamizelka-Modułowa-Holenderska-Wojskowa-DPM-Woodland-Oryginal-.html

Możesz dowolnie konfigurować dzięki palsom, ale nie polecam jej jeśli jesteś osobą dosyć szczupłą- będzie na Tobie latać w lecie.

Link to post
Share on other sites

Olej lans. Nic nie daje większej satysfakcji niż dobre akcje w grze. Lans zostaw tym, którzy przejmują się, czy dobrze/ groźnie wyglądają na zdjęciach i przede wszystkim mają kasę, żeby się lansować.

Pięknie napisane, podpisuję się pod tym wszystkimi kopytami.

dobry kamuflaż + minimalistyczne oporządzenie = wysoka skuteczność na strzelankach, wiem coś o tym. Przez to pierwsze trudniej cię zauważyć, to drugie zapewnia wysoką mobilność

Link to post
Share on other sites

dobry kamuflaż + minimalistyczne oporządzenie = wysoka skuteczność na strzelankach, wiem coś o tym. Przez to pierwsze trudniej cię zauważyć, to drugie zapewnia wysoką mobilność

 

Jedno może wykluczać drugie. Wysoką mobilność zapewnia nie minimalizm a odpowiednie ulokowanie kieszeni, z uwzględnieniem swoich przyzwyczajeń ruchowych. A minimalizm oporządzeniowy to wcale nie jest dobre wyjście, bo upychanie wszystkiego w jedną kieszeń (bo przeważnie jedna kieszeń wystarcza w zupełności przeciętnemu airsoftowcowi - co się do niej nie zmieści to pakuje w kieszenie spodni czy bluzy) nie spowoduje wzrostu mobilności :P.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Toś kolego dużo powiedział. :sciana: Normalnie wynika z tego odpowiedź na odwieczne pytania ludzkości.

 

 

A ja mam replikę za 400zł. Jest fajna. Lubie ją. I polecam.

Wiesz, o jaką replikę chodzi i dlaczego?

:maniak_zle: Kurrrrrr....rrrczaczek... :maniak_zle:

Link to post
Share on other sites

Toś kolego dużo powiedział. :sciana: Normalnie wynika z tego odpowiedź na odwieczne pytania ludzkości.

 

 

A ja mam replikę za 400zł. Jest fajna. Lubie ją. I polecam.

Wiesz, o jaką replikę chodzi i dlaczego?

:maniak_zle: Kurrrrrr....rrrczaczek... :maniak_zle:

 

A co ma wspólnego z tym replika ?

 

Moja wypowiedź dotyczyła chesta jako chesta a nie jakiegoś modelu. Cena została podana z myślą o tym, że nawet za kilka dych znajdzie sięcoś praktycznego i wygodnego.

Link to post
Share on other sites
A co ma wspólnego z tym replika ?

 

Czytaj aż zrozumiesz..

 

Moja wypowiedź dotyczyła chesta jako chesta a nie jakiegoś modelu. Cena została podana z myślą o tym, że nawet za kilka dych znajdzie sięcoś praktycznego i wygodnego.
Konkretne przykłady, a nie wzięte z kosmosu. Inaczej takie posty będą lecieć.
Link to post
Share on other sites

Miałem taki chest rigg i o dziwo, choć jest chiński, spisywał się świetnie. Za tą cenę warto, do środka wchodzą magi do AK.

 

http://pl.taiwangun....te-a-c-m_4.html

 

W mojej opinii - znacznie bardziej warto chesta PLCE z demobilu brytolskiego. Na Pazzegro daje się toto kupić za ok. 30zł. Do środka wchodzą magi do prawie każdej repliki, w tym AK, eMki, G36, M14/G3 i MP5.

Nie wchodza magazynki STG44, P90 i chyba MP40/STEN, ale to musiałbym sprawdzić.

 

A w porónaniu z chińszczyzną z Krakmana wytrzymałościowo jednak stawiam na demobil...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...