Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

O no to pewnie tak jak piszesz. Kwestia dopracowania.

 

Ja kupiłem jeszcze inną ale podobną do replik WE i popracuję nad nią. Ewentualnie będę chciał wykonać swój prototyp np z aluminium jakby coś było nie tak.

W tym celu najlepiej byłoby kupić typowo do Stti i zrobić dokładny rysunek z wymiarami :icon_smile:

 

Przymierzałem szczęki od M9 KJW i nie pasują. Pomimo, że do złudzenia przypominają ze z MK23.

 

Ale w międzyczasie dowiedziałem się, że szczęki do Mk23 są dostępne w serwisie Taiwangun w cenie 25 zł szt oraz na Allegro (użytkownik Vip1977).

 

Cena także 25 zł.

 

Także jak ktoś potrzebuje to zamawiać :icon_biggrin:

 

Szczęki dotarły całe, przymierzyłem i pasują idealnie. Minuta roboty i magazynek jak nowy :icon_biggrin:

ae658efea563d039med.jpg

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie dziś próba strzelania - poszły 4 magazynki i czasem zostaje ostatnia kulka, a czasem za drugim-trzecim strzałem także wylatuje. W sumie to mi nie przeszkadza, ale chyba lekko podpiłuję. A tak to nie narzekam -spasowanie idealne zarówno do magazynka jak też do kołka blokującego i uszczelki magazynka.

 

Wyczyściłem cały środek patyczkami do uszu ze spirytusem, przedmuchałem sprężonym powietrzem, wytarłem ręcznikiem papierowym i nasmarowałem delikatnie olejkiem silikonowym. Do tego wyczyszczenie lufy w pistolecie i tłumiku oraz ustawienie hopka na kulkach 0,25.

 

Teraz mogę ten pistolet kupić bo jeszcze się za niego nie rozliczyłem :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...