Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gOmezz/Mr Megaman/BeastlyJames/TheViper/TrecBeast - Uwaga!


Recommended Posts

Guest apokalipsa

Zakupiłem ostatnio replike odtego osobnika Mr MegaMan. Po rozmowie telefonicznej stwierdziłem że karabin RPK który chce sprzedać nadaje sie do kupna. Po zrobieniu fotek i filmu przesłał mi je na Pw. Oczywiście nie ukazywały one wszystkiego.Po odebraniu repliki okazało się że karabin niestety nie był wart wydanych pieniedzy ,porysowany, zniszczony, luzy w body, oraz dziwna rzecz filc czy co tam jest w róznych częściach repliki. na telefony nie odbiera. Prosze o pomoc co w tej sytuacji mam zrobić bo jednak chciałbym odzyzskac pieniądze.pozdrawiam (Wrzucone z osobnego niepotrzebnie tematu. Sveter)

 

 

No to panowie, ja wam obiecuję, że pan Mr bedzie miał niemiło, a najgorsze jescze przed nim jeśli nie odda kasy za replikę. Sprawa w sądzie o oszustwo w sprzedaży.

Edited by Sveter121
Link to post
Share on other sites
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest apokalipsa

Niestety nie i teraz bardzo żałuje. Ale spokojnie na złodzieju czapka płonie .Skontaktowałem się juz z Rzecznikiem Praw Konsumentów w swoim mieście i dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy :

1.Towar zakupiony przez internet (wmasg) podlega zwrotowi do 14 dni od dnia zakupu.

2.Miła pani Poinformowała mnie że moge sie skontaktować z Rzecznikiem w Katowicach

3. No i że racja leży po mojej stronie ( z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny(DZ. U. Nr 22, poz.271 ze zm) mam prawo oddać replkie i czekać na zwrot pieniędzy

 

Dzisiaj dzwonił do mnie i po ostrej wymianie zdań skończyłem rozmowe. Trudny człowiek i widzę że sam nic nie wskóram więc prosze o pomoc osoby oszukane.Kontakt na PW

Edited by apokalipsa
Link to post
Share on other sites

Skontaktowałem się juz z Rzecznikiem Praw Konsumentów w swoim mieście i dowiedziałem się (...) że racja leży po mojej stronie ( z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny(DZ. U. Nr 22, poz.271 ze zm) mam prawo oddać replkie i czekać na zwrot pieniędzy

 

To dowiedz się jeszcze co dokładnie reguluje ta ustawa, a w szczególności zapoznaj się z pojęciem sprzedaży konsumenckiej i różnicy pomiędzy nią, a umową sprzedaży opisaną przepisami KC. Przy okazji dowiedz się też ile rzeczywiście wynosi ww. termin.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Uwaga na niego.

 

Raz napisał że chciałby kupić kamizelkę wyminiliśmy się danymi czekam na przelew koleś prosi o wysyłke. Czekam na kase, kasy nie ma. Pytam klienta wale do niego kilka PW zero odpowiedzi mimo że przeczytane a na innych forach piszę. Dałem sobie spokój.

 

Druga sytyacja sprzed tygodnia odezwał się do mnie na FB o 2 ładownice. Mówie ok. Znów wymiana danych piszę że przelew poszedł no to czekam. Mineło pare dni kasy nie ma. I co? Piszę do niego na Fb oczywiście wyświetlone zero odzewu nagle piszę że podeśle potwiedzenie przelewu i co? Znów cisza. Mimo że sam do niego piszę co jakiś czas, a ziomek normalnie sobie wrzuca jakieś rzeczy na tablicy pisze po forach. Także człowiek jest NIEPOWAŻNY I NIE POLCAM Z NIM ŻADNYCH INTERESÓW!!!

 

W razie co podaje: *link usunięty*

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A gdzie leży ten "Ślązk"?

 

oj w nerwach pierdyknołem się

 

http://forum.wmasg.p...a/page__st__100

Następnym razem radzę dokładniej przeglądać forum.

 

poprostu odrazu pójdę w jego sprwaie na policję , jek skojarzą te wszystkie przypadki z tym kołkiem , to może koleś mieć ciepło.

 

Ps: skoro facet ma tyle wałów na koncie to dlaczego administrator go nie banuje??!!!

Edited by pem77
Link to post
Share on other sites

szczerze mówiąc rzadko czytam ten pręgierz , raczej z góry zakładam , że ludzie są uczciwi :icon_cry: bo sam nie wyobrażam sobie by wykręcic komuś tak perfidny numer i spokojnie sie temu przygladać oraz trwać ze świadomością dokonania przestępstwa , a to że trafiają mi się tacy agenci akurat w tym rejonie Polski to czysty przypadek (?)

Link to post
Share on other sites

No widzisz, a mi się trafiali sami oszusci z północy... Logiczne jest że oszust nie sprzeda gdy wie że kupujący może go z wizytą odwiedzić:)

 

Dlatego Twoje sugestie jakoby południe było "oszukujące" a północ "uczciwa" uważam poprostu za głupie..

 

Natomiast oczywiścię serdecznię życzę doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca:)

Link to post
Share on other sites

Ja z nim nie robiłem interesów (całe szczęście), ale potrafił u mnie zadrzeć w inny sposób.

Nie chce się wciskać w jego prywatne i życiowe sprawy, ale w necie to się uważa za kozaka na taśmie, a w życiu z tego co widze, to inny człowiek.

 

Też wałki mi tworzyli ludziska z "południa". No niby są bezkarni, bo kto do nich przyjedzie przez całą Polskę.

Czasami nie wiedzą z kim zadzierają, na własną szkodę. Znajdzie się ktoś, by przez tyle hektarów przejechać i sprawić by sprawiedliwości stało się zadość, gdy nasze prawo zawodzi :)

 

Jak ktoś wyżej koledzy pisali, jest już o nim temat. O 40 PLN to nawet do sądu nie warto iść, ale jeśli pare osób oszukał to już warto :)

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Może i cztery dychy plus wysyłka to mało , ale to moje pieniądze , a ten frajer nawet nie kiwnął palcem by je uczciwie odemnie otrzymać ,pójdę na policje i do sądu dla samej satysfakcji , z FB wynika że jest "ochroniarzem" w firmie Impel , jak zajdzie ptrzeba to napisze do jego pracodawcy .

Edited by pem77
Link to post
Share on other sites

Tak się właśnie rodzą stereotypy i uprzedzenia. Jako "południowiec" chyba zaraz pójdę do biura obok jakieś zszywki zajumać żeby nie poczuć się pomówionym. Proponuję zacząć na północy kraju prewencyjne łapanki i linczowanie każdego, kto pochodzi z tych ponurych terenów, gdzie w cieniu gór nikczemnicy znajdują ukojenie, a proceder kwitnie...

Link to post
Share on other sites

A ja się pytam ??? Dlaczego on jeszcze jest w środowisku ASG ??? Przykleić mu "naklejke" i nie wpuszczać na strzelanki, omijać interesy, znam go z imienia i nazwiska, takiego oszusta i kłamcy nie zapomnę.... Na szczęści kase oddał, ale ile ja się napisałem do niego i jego dziewczyny na face.... Męcz go, a kase odda...Dostawał wpis na profilu " gdzie moja kasa" , 10 PW dziennie, to w końcu oddał... Ale omijać go trzeba...

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Można spróbować stygmatyzacji gorącym żelazem, wypalając na czole delikwenta znamię złodzieja, które do końca życia będzie musiał nosić, okryty hańbą. Ewentualnie uciąć mu dłoń, a najlepiej obie.

 

A tak poważnie...

 

To racja, że takie osoby powinien spotykać ostracyzm. Niech osoby oszukane rozpowszechnią informacje o oszuście, zwłaszcza w jego własnej okolicy. Żadna grupa przecież nie będzie chciała w swoich szeregach, ani na swoich strzelankach krętacza. A może znajdą się ludzie znający go osobiście, którzy ustawią do pionu czarną owcę? Skoro o facecie były już tematy, skoro oszukał wiele osób, a jego dane są znane i nadal bez cienia skruchy kręci wały, to przede wszystkim każda z tych spraw powinna zostać zgłoszona wymiarowi ścigania, żeby policja "kolegę" już kojarzyła, co ułatwi im reagowanie jeśli, Boże uchowaj, znowu kogoś spróbuje okraść.

Link to post
Share on other sites

Schemat się powtarza , po wystosowaniu kilku próźb do osób mających te samo nazwisko , pochodzących z Chorzowa oraz ostatnio komentujacych wpisy w/w dostałem odpowiedź od Jakuba .... , oczywiście śmieszną , cytuję "Beastly James

 

Cześć.

Głupio wyszło.

Nie było mnie przez 10dni na chacie. Spodnie zostały puszczone w poprzedni pt czyli dziś albo jutro dojdą do ciebie.

I tak na przyszłość. Jeśli nie odpisuje czy coś to podałem nr telefonu. Tak trudno przedzwonić i spytać? A nie zakładać głupie oczerniające tematy...?"

 

po czym odpisałem ze wiele osób to już słyszało i pójde na policje i wszystko im dokładnie opowiem , na to dostałem odpowiedź :

"Beastly James

 

W takim razie proszę odezwać się jak spodnie do ciebie trafią."

 

czekam na dalszy rozwój akcji , we wtorek idę do dzielnicowego.

 

ps:Beastly James to nikt inny jak Jakub *link usunięty*

 

po moim ataku zmienił tożsamość

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Rozpętała się wojna "Północ-Południe", panowie to niesmaczne... niezależnie od tego jakie będzie rozstrzygnięcie sporu Pen:Megaman, wypadałoby, żeby Pen przeprosił "Południowców".

Jestem z centralnej Polski mam przyjaciół zarówno na północy jak i na południu (na zachodzie i wschodzie też) i uważam, że takie uogólnianie jest co najmniej nietaktowne... :icon_evil:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...