Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Buniek92

Serwisanci Poszukuję

Recommended Posts

Szukam serwisanta z Poznania, który ogarnie V6 w Thompsonie i GB z BAR 1918.

Niestety, musi być z Poznania, gdyż posiałem pudła w trakcie przeprowadzki.

Prosiłbym o niepolecanie ludzi bez doświadczenia - już raz BARa dałem na konserwację po sezonie i po tej konserwacji właśnie przestał działać.

Szukam osobę, która podejmie się usprawnieniu hopka w vsr g spec tm lufa promyka 6.03 komora Action Army. Chciałbym flat hopa lub coś podobnego co poprawi skupienie. Replika ma ok 560 fps na ubitej 170 sprężynie Laylaxa. Szukam osoby z doświadczeniem w tej dziedzinie.Nie istotne z jakiego miasta

Czy jest tu jakiś mieszkaniec Gdańska Osowy (lub okolicy) posiadający chrono?
Obczaj serwis Magnum Areny. Chronują za darmo jak powiesz że nie jesteś pewien czy replika nadaje się do CQB :D Edited by V4RCH1AK

Szukam serwisanta, który odkręci Delta Ring w M4 VFC.

Ja niestety poległem.

nie jestem serwisantem, ale jeżeli szukasz kogoś z kluczem do delta ringów, to kup dwa browarki (dla Ciebie i dla mnie) i wpadaj :D

Szukam serwisanta/tuningowca w Krakowie do mojej emki G&P. Chcę ją podtuningować i zależy mi na tym by był to Kraków i bym mógł oddać replike z rąk do rąk i ją w ten sposób odebrać i od razu przetestować. Jak się serwistant sprawdzi mam jeszcze drugą repkę :icon_smile:

Kontakt tutaj pw :icon_smile:

Edited by BilliPL

Szukam gościa, który kiedyś zajmował się customowymi częściami do L96.

Miał w ofercie zespół spustu i cylindra ze zintegrowaną głowicą.

Zwał się NeO. Jeśli ktoś posiada to prosiłbym na pw o jakiś kontakt do niego.

Pozdrawiam

Szukam dobrego serwisanta znającego się na replice broni snajperskiej (SR25 CA). Interesuje mnie podkręcenie repliki do 550fps, reakcja na spust, skupienie, powtarzalność. Standardowe rzeczy przy tej replice.

Poszukuję specjalisty który pomoże mi doprowadzić G&G M14 Veteran do lat świetności 4 lata leżał w szafie, nie strzela na podłączonej bateri ma problem z zamkiem często się blokuje,chciałbym zrobić jej remont i przywrócić do życia.Wymiana kabli, smarowanie wymiana zużytych części może jakieś udoskonalenia.Nie znam się na sprawach technicznych a bardzo zależy mi na tym żeby ją reaktywować do lata.Zależy mi na osobach pewnych które mają doświadczenie i podejmą się wyzwania. Proszę o propozycję na PW

Edited by PabloMarinero

Poszukuję masochisty gotowego poskładać Tavora Ares (ta replika jest tak tragiczna że wycofali ją z oferty).

Microswitch jest spalony a cała reszta leży na półce od chyba 2-3 lat.

Oferuje 300zł + porto + części + antydepresanty w płynie

Oczekuje że będzie zrobione w 2 tygodnie

Poszukuję serwisanta na terenie Krakowa, który założyłby Mosfet+kable, zaproponował parę ulepszeń pod replike, mającą do 450 fps i ponadprzeciętny zasięg. Replika to PJ z wymienioną lufą i kilkoma innymi rzeczami.

Szukam serwisanta do zrobienia kilka rzeczy w m249 pj: komora hopup (nie podkręca) ,komora hu rusza się gdy strzelam i reguluje hopka, zacinający się box. Teren Gdynia, trójmiasto .

Szukam serwisanta, który dokonałby naprawy/tuningu PPsh 41 od S&T.

Zależy mi na wymianie okablowania i zamontowaniu mosfetu (aktualnie jest problem ze spustem), do tego zrobieniu r-hopa lub podobnego systemu i tuningu mocowego.

Poszukuję serwisanta który podjąłby się dopieszczenia/tuningu P90 od CA.

Nie jest to stock, większość części od ultimate'a.

Silnik trochę iskrzy i się lekko przegrzewa.

Witam :)

Poszukuję serwisanta w okolicy miedzyzdroje/Szczecin który podjalby się zbadania problemu repliki AEG leżącego najprawdopodobniej po stronie mosfetu/kabli :) Prosiłbym o wiadomość na priv. :)