Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zainteresowanie się służb specjalnych zakupami militarnymi.


Recommended Posts

Cześć.

Jest taka sprawa.

Otóż u Krakmana na Taiwangun.com robiłem zakupy jakieś 5razy. Nie były one w dużych odstępach czasu i przy ostatnim zamówieniu, to było jakieś dwa tygodnie temu kurier powiedział, żeby tak często nie zamawiać takich rzeczy, na paczce jest napisane i chyba on wie od kogo odbiera, że to jest np. sprzęt taktyczny.

Mianowicie powiedział tak, że wychodzi na to, że służby specjalne zainteresują się tym, że cały czas ktoś takie rzeczy zamawia i zrobią wjazd na chatę No i teraz nie wiem czy mam dalej zamawiać coś, nawet z innych stron, bo trochę się boję, że policja pomyśli, że coś kombinuję i wogóle. A kulek zaczyna brakować :icon_razz2: .

Wypowie się ktoś?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Cześć.

Jest taka sprawa.

Otóż u Krakmana na Taiwangun.com robiłem zakupy jakieś 5razy. Nie były one w dużych odstępach czasu i przy ostatnim zamówieniu, to było jakieś dwa tygodnie temu kurier powiedział, żeby tak często nie zamawiać takich rzeczy, na paczce jest napisane i chyba on wie od kogo odbiera, że to jest np. sprzęt taktyczny.

Mianowicie powiedział tak, że wychodzi na to, że służby specjalne zainteresują się tym, że cały czas ktoś takie rzeczy zamawia i zrobią wjazd na chatę No i teraz nie wiem czy mam dalej zamawiać coś, nawet z innych stron, bo trochę się boję, że policja pomyśli, że coś kombinuję i wogóle. A kulek zaczyna brakować :icon_razz2: .

Wypowie się ktoś?

Pozdrawiam

 

 

Moim zdaniem jedź na grzyby i nie wracaj do domu. Wiem, jest zima i nie ma grzybów ale jedź. Z zaufanych zródeł z ul. Rakowieckiej dowiedzialem się, że jesteś na black liście ABW.

Link to post
Share on other sites

Cześć.

Jest taka sprawa.

Otóż u Krakmana na Taiwangun.com robiłem zakupy jakieś 5razy. Nie były one w dużych odstępach czasu i przy ostatnim zamówieniu, to było jakieś dwa tygodnie temu kurier powiedział, żeby tak często nie zamawiać takich rzeczy, na paczce jest napisane i chyba on wie od kogo odbiera, że to jest np. sprzęt taktyczny.

Mianowicie powiedział tak, że wychodzi na to, że służby specjalne zainteresują się tym, że cały czas ktoś takie rzeczy zamawia i zrobią wjazd na chatę No i teraz nie wiem czy mam dalej zamawiać coś, nawet z innych stron, bo trochę się boję, że policja pomyśli, że coś kombinuję i wogóle. A kulek zaczyna brakować :icon_razz2: .

Wypowie się ktoś?

Pozdrawiam

 

Może pomyliłeś kuriera z dealerem? :icon_lol: Tak na logikę. Skoro nie robisz nic co jest zakazane, to skąd te przypuszczenia?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...