Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50/draculdrugi/qwerty789/ entone1992/ixerius - Temat dla poszkodowanych


Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wy się jeszcze tu bawicie??? Anek zamknij to w cholerę przecież to zwyczajne karmienie. Dla 20 zł dajecie odpust złodziejowi, kur...... żenada. Misiek nawet mi nie odpisuj że nie jesteś złodziejem bo oddałeś, dla mnie nie liczy się że się posrałeś ze strachu tylko zamiar. Ciekawe mościa panowie jakby oddawał gdyby gwałcił lub zabijał.

Link to post
Share on other sites

Jak nic zgadzam się z Lesiem, dla mnie ten temat to przelewanie z pustego w próżne. Gość już dawno powinien mieć maskę przeklepaną na mercedesa, lub powinny nim się zająć służby. Bez względu na to do czego się poczuwa. Żeby nie było, nie nawołuję tu do rasizmu :D brat mu powinien przeklepać za takie użycie konta. Chyba że....

Link to post
Share on other sites

Jak widzę to, co robicie Panowie oszukani to bardzo, ale to bardzo żałuję, że nie mam nawet 20-30 zł na zakup jakiejś pierdoły od Krzysia. Tak, celowo dałbym się oszukać żeby tylko ktoś (czyt. ja) zgłosił w końcu sprawę na policję. Bo jak sobie pomyślę, że taki ktoś będzie miał czyste konto, a ja miałem problemy przy rekrutacji w SG za dwa mandaty z których musiałem ostro się tłumaczyć to szlag mnie jasny trafia. Jak sobie pomyślę, że taki ktoś będzie mógł pracować w mundurówkach, nosić mundur i reprezentować moją ukochaną Polskę, bo nikomu się nie chciało tyłka ruszyć na policję to trafia mnie nie tylko szlag, ale też coś innego. Jak pomyślę, że taki Krzyśio może pójść na szkołę oficerską, a ja może będę jeszcze w wojsku i trafie na niego, już podporucznika, i będę się musiał przed takim oszustem prostować to aż mi się niedobrze robi.

To nie jest przecież jakiś Jacuś, któremu się noga powinęła - zapomniał wysłać towaru czy miał wypadek i leżał w szpitalu, ale po pierwszym przypomnieniu czy wyjściu ze szpitala towar wysłał. Nie! To nie jest taki Jacuś! To jest wredny i paskudny Krzyśio, który celowo nie wysyłał towaru. Celowo! Olewał Was ciepłym moczem i z pewnością się z tego cieszył. Dopiero jak CSI WMASG zadziałało i się chłopaczek przestraszył to zaczął odsyłać kasiorę. Tylko, że odsyłał tylko wybranym - tym, którzy się zgłosili do niego.

"Szanowny oszuście, proszę, błagam wręcz, oddaj mi moje pieniądze."

"No skoro błagasz to okej, oddam ci. Tylko nie idź na policje, bo nie oddam."

Tak więc bardzo żałuję, że w tym miesiącu nie mogę sobie pozwolić nawet na browarka, a co dopiero na to żeby paść ofiarą oszustwa.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Widzisz MarekMac to jest kwestia tylko mentalności kupujących i tego, że "jak ktoś na nich leje to mówią, że to deszcz", nie dorośli do dowodu osobistego, to się nie zmieni dalej będą grzmoceni w tyłek przez każdego, tego już nie zmienisz.

 

Szczerze powiedziawszy w pewnym sensie Krzyśio jest kozakiem w tej sprawie, oszukał, okradł, robi sobie z tych durni jaja i nic mu się nie stanie :D

Powiem tak cały temat nadaje się na fanpage https://www.facebook.com/typowy.wmasg/?fref=ts

Link to post
Share on other sites

Zawsze można wnieść zgłoszenie domniemania dokonania przestępstwa. Wystarczy wydruk z tematu przynieść na policję. Za dużo roboty nie będą mieli :icon_wink:

Jeśli poszkodowani się nie zgłoszą na policje i nie dostarczą im większej ilości dowodów, typu:

-poszkodowani

-nr kont bankowych

-dane podejrzanego

-znając naszą policję to jeszcze wskazanie palcem by się przydało xD

 

To stwierdzą "Brak możliwości wykrycia sprawcy"

Niestety miałem taki przypadek, co śmieszniejsze przy zakupach z allegro, gdzie zostałem oszukany. Policja dostała wszystko co się dało. Nr konta, dane osobowe, konto allegro, dosłownie wystarczyło współpracować z allegro, ale oni woleli odesłać mi kwitek, że nie potrafią zidentyfikować sprawcy O.o Dopiero pełna emocji rozmowa z śledczym na komendzie ruszyła sprawę do przodu....

Link to post
Share on other sites

Odnosnie kont juz pisalem wczesniej. Konto na ktore przelewalem pieniadze bylo w pko sa. Konto z ktorego otrzymalem zwrot jest to inne konto prawdopodobnie nalezace do matki tego typa (potwierdzal to wielokrotnie kamil ktory zna go osobiscie). To samo nazwisko. Odnosnie policji, teraz po zwrocie pieniedzy podetra sobie ta sprawa dupe, taka jest nasza zlota policja. Jedynie adrian kozubal mialby szanse ich zainteresowac.

Link to post
Share on other sites

Jak widzę to, co robicie Panowie oszukani to bardzo, ale to bardzo żałuję, że nie mam nawet 20-30 zł na zakup jakiejś pierdoły od Krzysia. Tak, celowo dałbym się oszukać żeby tylko ktoś (czyt. ja) zgłosił w końcu sprawę na policję. Bo jak sobie pomyślę, że taki ktoś będzie miał czyste konto, a ja miałem problemy przy rekrutacji w SG za dwa mandaty z których musiałem ostro się tłumaczyć to szlag mnie jasny trafia. Jak sobie pomyślę, że taki ktoś będzie mógł pracować w mundurówkach, nosić mundur i reprezentować moją ukochaną Polskę, bo nikomu się nie chciało tyłka ruszyć na policję to trafia mnie nie tylko szlag, ale też coś innego. Jak pomyślę, że taki Krzyśio może pójść na szkołę oficerską, a ja może będę jeszcze w wojsku i trafie na niego, już podporucznika, i będę się musiał przed takim oszustem prostować to aż mi się niedobrze robi.

To nie jest przecież jakiś Jacuś, któremu się noga powinęła - zapomniał wysłać towaru czy miał wypadek i leżał w szpitalu, ale po pierwszym przypomnieniu czy wyjściu ze szpitala towar wysłał. Nie! To nie jest taki Jacuś! To jest wredny i paskudny Krzyśio, który celowo nie wysyłał towaru. Celowo! Olewał Was ciepłym moczem i z pewnością się z tego cieszył. Dopiero jak CSI WMASG zadziałało i się chłopaczek przestraszył to zaczął odsyłać kasiorę. Tylko, że odsyłał tylko wybranym - tym, którzy się zgłosili do niego.

"Szanowny oszuście, proszę, błagam wręcz, oddaj mi moje pieniądze."

"No skoro błagasz to okej, oddam ci. Tylko nie idź na policje, bo nie oddam."

Tak więc bardzo żałuję, że w tym miesiącu nie mogę sobie pozwolić nawet na browarka, a co dopiero na to żeby paść ofiarą oszustwa.

kłamiesz bo ani razu nikomu nie powiedziałem oddam Ci jeśli nie pojdziesz na policje.Edit.nie musisz sie bać ze pójdę do służb mundurowych lub wojska.Gowniana praca za gowniane pieniądze Edited by TF50
Link to post
Share on other sites

kłamiesz bo ani razu nikomu nie powiedziałem oddam Ci jeśli nie pojdziesz na policje.Edit.nie musisz sie bać ze pójdę do służb mundurowych lub wojska.Gowniana praca za gowniane pieniądze

Dorośnij synku do pojmowania słowa pisanego (w szkole nazywają to "czytanie ze zrozumieniem"). Czy ja pisałem, że podana przeze mnie konwersacja wydarzyła się? Nie, więc nie oskarżaj mnie o kłamstwo. Był to tylko przykład jak taka konwersacja mogłaby wyglądać. W dodatku z wykorzystaniem hiperboli (wiesz co to czy jeszcze pani od polskiego nie powiedziała?).

Cieszę się, że nie pójdziesz do służb. Naprawdę. Jest wiele mądrzejszych i uczciwszych osób, które chętnie za te "gówniane" pieniądze (choć nie wiem czy 2 z hakiem na start dla osoby kończącej liceum to "gówniane" pieniądze) trochę pomoczą tyłek na poligonie. Twoje pojmowanie realiów tego kraju pokazuje, że albo jesteś bardzo zdziecinniały albo z tak bogatej rodziny, że aż oderwanej od rzeczywistości. W obu przypadkach - żal mi ciebie. A właściwie byłoby mi ciebie żal gdyby nie to, że przez swoje zachowanie nie zasługujesz na aż tak "głębokie" uczucie jakim jest żal.

Edytuj: nie będę się rozwodził nad zarobkami i kosztami życia w tym kraju. Napiszę tylko, że skoro dwa tysiące to dla ciebie gówniane pieniądze to po cholerę oszukiwałeś ludzi na równowartość pół litra wódki? A no tak - dla tych tysięcy trzeba odbębnić etat. Dla tych 20 zł wystarczy kilka minut. Dobrze jednak, że masz zbyt mało rozumku by pojąć, że "jak wyrywać to księżniczki, jak kraść to miliony". Był Kubuś - miś o bardzo małym rozumku, a teraz jest Krzyśio - *&$@ o bardzo małym rozumku - w dodatku z osobowością mnogą, bo ma kilkanaście kont.

Ostatnie zdanie sponsoruję literki C, H, J oraz U.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Ja tam Marek myślę że powinieneś się uderzyć w pierś :D Jak śmiesz mu w ogóle zarzucać kłamstwo :D Krzysio-Kryształ Uczciwości :D Poza tym nie rozumiesz jego strategi :P Po co pracować jak można łosi stukać na kasę, a jak się nie uda to się odda i będzie fertyś. Żenada. On jak on, nie rozumiem oszukanych którzy widzą że to nie pojedyńczy przypadek.

 

NAwet nie napiszę jakie literki to sponsorują, doklejcie sobie sami.

Link to post
Share on other sites

Jak widzę to, co robicie Panowie oszukani to bardzo, ale to bardzo żałuję, że nie mam nawet 20-30 zł na zakup jakiejś pierdoły od Krzysia. Tak, celowo dałbym się oszukać żeby tylko ktoś (czyt. ja) zgłosił w końcu sprawę na policję.

 

Chciałem to samo napisać, tylko bałem się, że zostanę zbesztany przez admionów za agresję słowną :teeth:

Link to post
Share on other sites

Piszesz to z zazdrości że Cie na ten szpej nie stać?,Chce sprzedać szpej bo kończe,wysyłam również za pobraniem nawet osobom zainteresowanym wysyłałem na pw link do tego tematu.

 

Masz bana na komis, więc idź sprzedawać swój szpej gdzie indziej.

Link to post
Share on other sites

Krzysiu vel Wojtuś, mając tak nasrane w papierach nie dziwota że sprzedajesz. Pytanie tylko kto Ci to kupi.

 

BTW Co to jest HK416 GFC/VFC? Dodanie chwytu pistoletowego nie czyni z tego shitu od razu VFC. Kolejna machlojka?

Link to post
Share on other sites

Krzysiu vel Wojtuś, mając tak nasrane w papierach nie dziwota że sprzedajesz. Pytanie tylko kto Ci to kupi.

 

BTW Co to jest HK416 GFC/VFC? Dodanie chwytu pistoletowego nie czyni z tego shitu od razu VFC. Kolejna machlojka?

wczoraj sprzedałem za 600zł gołe to hk,ten chwyt jest wart tyle co połowa tej repliki dlatego to napisałem.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...