Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Replika odebrana. Strzela :D jedynie na 50 kulek wystrzelone na semi 2 czy 3 razy poszła seria, taka coś koło 5 kulek. Pewnie podkładanie przy zębate czy coś w tym stylu. W sumie tryb burst byłby spoko :D O ile nie wybuchnie mi przez to replika to na razie to zignoruję. Zajmę się tym przy następnym otwieraniu :)

Edited by DariuszT
Link to post
Share on other sites

Replika odebrana. Strzela :icon_biggrin: jedynie na 50 kulek wystrzelone na semi 2 czy 3 razy poszła seria, taka coś koło 5 kulek. Pewnie podkładanie przy zębate czy coś w tym stylu. W sumie tryb burst byłby spoko :icon_biggrin: O ile nie wybuchnie mi przez to replika to na razie to zignoruję. Zajmę się tym przy następnym otwieraniu :icon_smile:

 

Musiałem to dobra 3 razy przeczytać żeby załapać. Problem może leżeć w płytce selektora lub samym zespole styków i współpracy z rozdzielaczem. Pytanie też czy na semi wciskasz i puszczasz w pełni język spustowy. bo czasami ludzie potrafią strzelać na semi od połowy wciśniętego spustu co blokuje czasem rozdzielacz...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, mam kilka pytań odnośnie wymiany części. Wiem że sporo jest już tutaj o tym mówione ale mam konkretne wymagania przy konkretnym funduszu. Z wcześniejszych postów wynika że najlepiej jak bym wymienił w swojej emce ( stokowa sa-b02) gumke na g&g zieloną, głowicę tłoka, kable na niskooporowe, i bore-up. Pomijając gumke od g&g jaką polecacie firme ( i model) tych częśći które wypisałem powyżej. Na chwilę obecną nie podaje funduszu bo może się okazać że niektórych z tych części nie trzeba będzie montować na sam początek, na razie moim celem jest 450 fps( chociaż może być mniej ceną innych ulepszeń) i nie chciał bym po za to wychodzić. Jakie rozwiązanie polecacie i co zrobilibyście na moim miejscu? Przepraszam że powtarzam pytanie bo już było kilka podobnych ale wolę być pewny.

Edited by szoklans
Link to post
Share on other sites

Chyba jednak nie czytałeś tematu...Zacznę może od tego ,że gumki gg nie za bardzo współgrają z tymi emkami, co było wielokrotnie tu pisane..A żeby osiągnąć 450 fps wystarczy wymienić dysze i springa na 120,pouszczelniać,nasmarować i dobrze spodkładkować replikę..

Link to post
Share on other sites

Czytałem, ale wielu rzeczy poprostu niezrozumialem, każdy kiedys zaczynał, teraz ją sie uczę. Wiem jakie części wymienić, ale nie wiem z jakich firm je brać? Mam wziąć z obojętnie jakiej bo każda jest lepsza niż stokowa a jakościowo nie ma pomiędzy nimi różnicy, czy jednak postawić na jakoś lub inny aspekt i wybrać konkretną firmę?

Link to post
Share on other sites

Czytałem, ale wielu rzeczy poprostu niezrozumialem, każdy kiedys zaczynał, teraz ją sie uczę. Wiem jakie części wymienić, ale nie wiem z jakich firm je brać? Mam wziąć z obojętnie jakiej bo każda jest lepsza niż stokowa a jakościowo nie ma pomiędzy nimi różnicy, czy jednak postawić na jakoś lub inny aspekt i wybrać konkretną firmę?

 

dysza - SHS czerwona (dorzuć jeszcze na wszelki wypadek opóźniacz popychacza, może być nawet taki z łożyska metalowego) lub protecha - w tym wypadku musisz również kupić głowicę cylindra protecha, bo dysza jest lekko niestandardowa

tłok - legendarny SHS :F, o ile chcesz zmieniać

gumka hu - systema energy, biały guarder, niebieski madbull, zielona g&g (ta akurat się ostatnio skiepściła, chyba że dorwiesz jakąś starszego rocznika)

dystanser - jakikolwiek inny, może być samoróbka z izolacji kabla

Link to post
Share on other sites

Chciałbym popracować nad zasięgiem i skupieniem w mojej specnie (SA-B02, rocznik 2013).

Jedyne co mam wymienione to gumka HU na zieloną G&G reszta stock.

 

Zauważyłem, że w końcowym momencie lotu kulka skręca w lewo, a skupienie na dalszych dystansach jest, hm... słabe.

 

Wcześniej w temacie ktoś wspomniał o "preclufie" JBU i komorze HU ProWin'a.

Nie chciałbym tam pakować zaraz Ultimate, Systema czy PDI bo na to trzeba mieć $$$.

 

Co polecacie wymienić by poprawić skupienie i celność ?

 

Lufa może być trochę dłuższa bo różnice przykryje tłumik 13cm.

 

Z góry dzięki za pomoc :icon_smile:

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

Witam, panowie.

 

Planuję w mojej Specnie się powoli brać za tuning i jestem na etapie układania planu wymian.

Na chwilę obecną zmieniłem dwie rzeczy, mianowicie lufę na PDI Raven (6,01x375) i gumkę na PDI.

 

A oto lista rzeczy które mam zamiar wstawić:

- tłok wzmocniony SHS (15 stalowych zębów);

- łożyskowana głowica tłoka SHS;

- wzmocniona listwa popychacza SHS;

- uszczelniona dysza Modify;

- komora Hop-Up Modify;

- sprężyna M130 Tornado;

- cylinder SHS Typ 1;

- podwójnie uszczelniona głowica cylindra ProTech.

Co sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Prócz tego że większość jest niedostępna to...na SHS można polegać, nie wiem jak modify - nie podoba mi się komora HU, może ludzie chwalą ale zębatka na dźwigni dystansera przy gorszym wykonaniu lub upływie czasu to pole do niepotrzebnego ruchu dźwigni = niechciana niepowtarzalność podkręcania, Dodatkowo zmieniłbym głowicę tłoka na grzybkową, tym na auto nadwyrężysz szkielet, Spring Tornado? Sprawdzałeś to, nie lepiej zainwestować w sprawdzonych producentów?

Link to post
Share on other sites

No dobra, czyli w takim razie sprężyny poszukam innego producenta. O dostępność na razie się nie martwię, bo poza Gunfire można niektóre z tych rzeczy dostać, a na gwałt też tego kupować nie muszę.

Co do komory to jaką byście radzili zamiast Modify? (no bo to chyba pierwsze co wymienię, ta stockowa ma humory, czasami łapie dopiero za drugą, trzecią kulką).

Link to post
Share on other sites

W zbliżonej cenie masz komorę King Armas'a choć jej plusy to wykonanie a nie magiczne oringi, które na nic się nie przekładają. Lub jeśli jesteś w stanie dopłacić to można zaufać komorze CNC (SHS/AirsoftPRO). Choć ja ze stockowej jestem zadowolony to zastanawiałbym się czy to nie wina gumki Jeśli masz możliwość to sprawdź na wcześniej tu polecanej przed wywaleniem stówki.

Link to post
Share on other sites

10553446_684172665007313_7663829964557785948_n.jpg?oh=5c9ca6ae3a8743edfa5df5e98cfc977e&oe=545FE141

 

Oto co znalazłem w moim GB. Chińczyk dał mi bonus w postaci sprężynki od antireversala w zespole pneumatycznym..

Co do części w środku jak na moje oko (pierwszy raz grzebałem w bebechach) to części nie wydają się być zużyte. po około 6k kulek, na stockowych częściach i przy chińskim smarowaniu (jego braku).

Podkładkowanie było tragiczne, ale to żadna nowość. Polecam mały serwis, smarowanie bo kultura pracy jest o niebo lepsza. :)

 

Zmienić sprężynę na markową o podobnej mocy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...