Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

U mnie na strzelankach jest limit 600 fps dla snajperek/DMRów i 450 dla szturmiaków. Jakoś nikt na brak mocy nie narzeka, zwłaszcza że las gdyński ma więcej krzaków i drzew niż lasy w innych częściach Polski, więc największa odległość jest po środku miejscówki i jest to 70m. Dwie osoby mają snajperki 550 fps i nie narzekają na brak mocy. Jak widzę że ktoś chce mieć 800 fps to aż muszę zacytować nonsensopedię: a3b542ce578277c46bd427b522509c3b.png

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do takiego dzika i tak będzie potrzebny mocny mosfet, bo styki by zgonowały po kilku strzałach. Możesz wziąć programowany i zrobić SEMI-SEMI. Zawsze będzie można wtedy wrócić do normy, w dowolnej chwili.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Pytanko, aktualnie posiadam zrobiona sa-b14 na 500 fpsów, cylinder typu 0, mocne zębatki, silnik ht, batka 11, mblock i pare innych pierdół. Najważniejsze pytanie jest do mojego promyka 550. Mam całkiem fajne skupienie, lecz do tej repliki musowo musialem dodać tłumik dźwięku z powodu długości precki. Pograł kilka miesięcy i nagle stwierdza człowiek że ta emka jest za długa i cholera muszę się pozbyć tłumika, a co za tym idzie, promyka na krótszego. Drugi raz promyka nie chce kupować więc muszę zadowolić się guarderem. I teraz pytanie, na mocy raczej nie strace z powodu długości lufy, a na skupieniu bardzo. Jak bardzo? Cały czas strzelałem tylko na semi z powodu dobregos kupienia i całkeim fajnego zasięgu. Jestem też świadomy że to się pogorszy. Mimo wszystko czy muszę coś zmieniać w swoich bebechach prócz cylindra do krótszej lufy? Nie jest wykluczone też że sprężyna wymienie na 130 (aktualnie posiadam 140). Przyznam że szkoda bo zadowalający set a będę musiał zrobić downgrade...

A jeszcze jedno, tak mnie wkurza ta kure*ska srebrna lufa, jest możliwość ją wyjąć z tego keymoda bez niszczenia czegokolwiek i pomalowania ją na czarno?

Edited by Tinkertrain
Link to post
Share on other sites

To jak bardzo stracisz na skupieniu będzie zależeć od jakości tego konkretnego egzemplarza guardera, jaki Ci się trafi. Czyli wróżenie z fusów, nie da się powiedzieć jak bardzo :icon_razz:

Przy zmianie długości lufy, wystarczy zmienić cylinder.

Edited by Majkhel
Link to post
Share on other sites

Witam,

na wstępie powiem, że użyłem opcji szukaj ale jest za dużo rozbieżności. Mianowicie chcę kupić specnę SA-B01 SAEC na gunfire tak żeby od razu założyli mi dyszę uszczelnioną. Jednak nie jestem pewien jakiej długości jest tam dysza. Spowodowane jest to tym, że dysza jest z innego plastiku niż w klasycznych specnach, na forum widziałem, że ludzie podawali 20,75/20,9 jako długości zmierzone. Oraz, że niektórzy montowali w zwykłych specnach 21,2 i pasowały. Jednak widziałem, że niektórym pewne dysze były za długie i nie podawały

 

Wypowie się ktoś kto ma specne z SAEC ? i jaka dysza tam pasuje ? ewentualnie zalinkuje jakąś dyszę z gunfire? Od razu mówię, że nie ma opcji bym montował i mierzył sam bo nie chcę gwary tracić.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Bebeszki nie raczej nie różnią się pomiędzy systemami SAEC i E&C. Rozbieżności wynikają z tego, że repliki są chińskie i różnie chińczyki je składają (raz lepiej raz gorzej). Skoro GF proponuje Ci dyszę 21,25mm, to najprawdopodobniej jest to dysza AE. Zdarzają się na ich temat opinie, że wymagają poprawek szlifierskich. Ale może trafi Ci się dobry model. Z kolei SHSy, są zwykle (choć nie zawsze) za długie. Nie wiem, czy mają w tym momencie jeszcze jakieś inne dysze do M4 na stanie.

 

Zrób tak: poproś sklep, żeby Ci zamontowali taką i w taki sposób, żeby było dobrze :icon_mrgreen:

Za długa dysza spowoduje, że replika będzie miała puste strzały - easy. Jak źle zmontują, reklamuj do skutku.

Edited by Majkhel
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem dyszę SHS 21,4-21,5mm i były problemy z podawaniem kulek. Opóźniacz (za 6pln) całkowicie załatwił problem.

IMO. Dysza powinna mieć w okolicy 21mm.

 

Myślę, że na serwisie zakupowym raczej zrobią tak żeby nie było problemów, ponieważ replika nie podająca kulek szybko do nich wróci do poprawki.

Link to post
Share on other sites

Z Protechem bywa tak, że ma szeroką gamą długości, ale często nie wchodzi na sztyce głowicy bez piłowania. U mnie dzisiaj pękł pierdylion razy, kiedy musiałem skrobać dyszę. Skoro pasuje Protech 20,9mm, to każda inna dysza o takiej długości też powinna.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie,

 

jestem już szczęśliwym posiadaczem SA-B02 z SAEC. Po wyjęciu sprężyny zdziwiło mnie to, że jest to sprężynka o jednakowym skoku, zastanawiam się czy nie wymienić jej na coś o niejednakowym, by odciążyć trochę gearbox, jest sens? Myślałem o guarderze sp120. Czy jest to odpowiednia sprężynka, żeby zachować fps (ew. ciut więcej to nie problem :icon_lol: )? Zmierzone 426-429.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie, czytam i czytam i doczytać nie mogę a wracam do hobby po długiej przerwie i się sporo pozmieniało.

 

Decyzja w końcu pada na

SA-B14 KeyMod 12 cali

 

do tego Komora ProWin + gumka czarna systemy + lufa 6,03 prometheus 455 mm + tłumik 130mm do zakrycia tego co będzie wystawać (95mm ponad stock)

 

Będzie to działać przyzwoicie jak na początek?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...