Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

Promyk, komora Prowin, flathop, mosfet z precockiem, fast trigger, lipo 3S (4S?), mocniejszy spring ~450-500fps i silnik HT (polecam F1, tanie i bardzo mocne)

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

 

 

Kupiłem części, zębatki shs, sprężyna 140, silnik shs, lufa promyk, komore airsoftpro dokupie jeśli nie uda się zrobić dobrej szczelności, czarna gumka, mosfet, lipo 11, cylinder typu 0. Coś jeszcze polecasz? :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Czesc,

 

W niedalekiej przyszlosci (jak pojdzie dobrze to moze w poniedzialek) zamierzam kupic model b02. Nie chce na razie robic w nim tuningu mocowego, na poczatek chcialbym poprawic celnosc i niezawodnosc repliki. Na poczatek zamierzam wymienic komore na ProWin, gumke na czarna systeme, wlozyc lufe precyzyjna promyka (nie wiem tylko, jakiej dlugosci zeby tez nie przegiac), wymienic kable na takie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6217592267 , dac do przesmarowania i wypodkladkowania. Czy polecacie wymienic cos jeszcze na samym poczatku? Zalezy mi na razie na lepszym skupieniu, o fpsy moze bede sie martwil kiedy indziej. Czytalem, ze dysza podobno jest sredniawa.

 

Jaka baterie 7,4 polecacie do wepchniecia do prowadnicy kolby?

Link to post
Share on other sites

Prowin, promyk 363mm(dorzucisz tlumik/przedlozke lufy), gumka G&G jezeli ponizej 450fpsow. Dysza do wymiany na doszczelnioną koniecznie. Teflon fix i smarowanie z podkladkowaniem. Taki set zagra długo. ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Cześć,

Chciałbym nawiązać do poprzednich postów odnośnie dyszy do Specny.

 

Czy te dysze, które podawaliście działają najlepiej z komorą Specny, czy po prostu pasują do tego cylindra?

Ewentualnie ktoś może podać jaka będzie najlepsza do komory Pro Win'a?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...