Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja: Big Ben - 29-30 kwietnia 2017 r., Wola Wodyńska k. Mińska Maz. (ASH z elementami LARP)


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakby co to biorę jeszcze Lee Enfielda, więc coś się powinno znaleźć.

 

Ja z kolei zapytuję uprzejmie czy ktoś z kolegów mógłby poratować jakimś pistoletem, bo niestety Browning jeszcze nie wrócił z naprawy a Webley nie mieści mi się do kabury.

 

Do gry zostało mniej niż 36 godzin, więc ostatnie komunikaty organizacyjne:

1. Parking jest przed głównymi koszarami. W Woli Wodyńskiej stoją drogowskazy, więc nie powinno być problemów z trafieniem.

2. Przypominam o ogarnięciu markerów wystrzału na grę nocną. Jeżeli ktoś nie ma to niech pod lufę przyklei izolką lightsticka. W trakcie marszu może go zasłaniać, w trakcie strzelania nie.

3. W nocy oznaczeniem trupa jest czerwone światło (lampka rowerowa, latarka, lightstick). Zadbajcie o to by potem nie było kwasów, że "Auauaua przecież dostałem ty uju!".

4. Na miejscu będziemy od godz. 13 (mamy nadzieję) i będziemy szykować scenografię.

5. Ktoś kto się modlił o deszcz niech przestanie. Serio. Póki co IMGW mówi o 5-10 st. C w sobotę i 5-11 w niedzielę bez deszczu.

6. Jutro kontakt z Organizacją via forum będzie bardzo mocno utrudniony, więc miejcie na to baczenie.

 

Póki co tyle. Więcej szczegółów na odprawach na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Pogoda, niepogoda co za różnica, szkopów bić trzeba. Zniszczymy Wam te śmieszne rakietki zanim się kapniecie o co chodzi, a po wszystkim skoczymy na winko czy koniak do Cafe Rene.

Zegar tyka...

Lekceważycie przeciwnika Towarzyszu Wish'onov, obyście się nie zdziwili :icon_surprised: :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Panowie!

Bo jest małe nieporozumienie: w pierwszym poście mowa o imprezie piątek-sobota (jak zresztą większość imprez). Nie zwróciłem uwagi na daty i całość wyjazdu ustawiłem na sobotę, aby mieć cały dzień wolny; niedziela niestety dla nas odpada. Więc jak to jest: piątek-sobota czy 29-30?

 

Proszę o pilną odpowiedź na forum.

Dobra, już doczytaliśmy; sobota-niedziela

Edited by Kolba_DK
Link to post
Share on other sites

No, trudno. Moja wina

 

Ograniczyłem się tylko (to fakt) do przeczytania pierwszego postu z danymi imprezy. To też jest powodem mojej dzisiejszej / jutrzejszej nieobecności. Przyzwyczaiłem się też, że dzienne imprezy (na których byłem) odbywały się w soboty.

 

Nie mniej wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Czas na podziękowania:

Dziękuję

1. Orgom zwłaszcza Olsenowi za prace, wkład i zaangażowanie ;) gra się grała.

2. Brytolom - To wy "Herbatki" stworzyliście klimat i sukces teamu.

3. Amerykanom za wsparcie.

4. Michael, ruchowi oporu, Bankierowi i Rene za KLIMAT !!!

5. Przeciwnikowi, że dzielnie walczył i również tworzył klimat.

Link to post
Share on other sites

:maniak_usmiech: Impreza REWELACJA ! Nic tylko ukłony dla Orgów i graczy, dawno no bardzo dawno się tak dobrze się nie bawiłem. Akcja i adrenalina non stop, scenariusz ssssuuuuper. Wróciły wspomnienia z Krety, Monte Cassino, Hurdgen itd. .... Czekamy na więcej a gdzie info o Szczurach Pustyni ? Na Monte Cassion do Krakowa się wybieramy :icon_razz: ... Szacunek dla Wszystkich, którzy dotarli z daleka, szacunek i podziękowania. :icon_mrgreen: :maniak_jezyk2:

Edited by c4mper
Link to post
Share on other sites

 

Cała impreza to jeden wielki + nawet 6+

Podziękowania należą się orgom jak i wszystkim tym którzy przybyli na wyznaczone spotkanie.

Dzięki serdeczne za udaną imprezę - BRAWO MY!

 

Mam nadzieję że spotkamy się w KRAKOWIE.

 

 

Vlad

Odnośnie fotek

Takie info:

Nie udało się znaleźć folderu

 

Ten folder nie istnieje lub nie masz uprawnień dostępu do niego.

Link to post
Share on other sites

Rozmowa roku:

-Herr Flick: Skąd to masz? (PM Sten)

- partyzant (Grisza): znalazłem w lesie.

-Herr Flick: co tam rabiłeś?

- partyzant (Grisza): zbierałem grzyby.

-Herr Flick: przeszukać go! (pod marynarką miał łądownicę z magazynkami)

-Herr Flick: skąd to masz?

- partyzant (Grisza): znalazłem w lesie.

 

-podpiszesz to, lub dostaniesz bilet do Auchschwitz!

- partyzant (Grisza) : do Austrii??

 

i druga:

Leclec:

-tak Panie Komendancie.

-tak Panie Komendancie.

-tak panie Komiendancie.

- ja wszystko podpiszę.

 

 

I na koniec ukradł to, co podpisał!

Link to post
Share on other sites

Szanowni Państwo!

Wściekłość (niestety, na samego siebie), jaka mną targała przez ostatnie trzy dni, nieco przygasła, by teraz wybuchnąć ponownie ze zdwojoną mocą. I po co tak się chwalić zdjęciami? Po co denerwować nieobecnych, ja się pytam? :icon_evil:

 

A tak na poważnie - serce mnie boli, że na tak godnej imprezie się nie zjawiłem - mimo, iż miałem na to szansę. Gratulacje za kawał doskonałej (sądząc po zdjęciach) roboty dla "orgów", jak też "szacun" dla tak wspaniałych uczestników. :maniak_OK:

 

Moje tygodnie planowania, kręcenie w grafiku w robocie, przestawianie rodzinnej imprezy - wszystko na marne, przez jeden głupi błąd. Dlatego też (mimo, iż z Reniferem nie byliśmy tego pewni) pojawimy się przynajmniej na Monte Cassino.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...