Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

A ja polecę ten serwis , może i drogo ale profesjonalnie. Kontakt bardzo dobry , umawiają się na konkretną datę i sprawnie wykonują usługę .

Sklep też wart polecenia , zamówienia zgodne z opisem , szybko wysyłają towar - niby standard dzisiaj ale różnie to bywa .

"0" wpadek na razie - w mojej opinii najlepszy sklep/serwis w kraju.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

 

 

W tym sklepie realizowałem już 3 zamówienia. Wszystko dograne, szybka wysyłka dobry kontakt. Mogę polecić z czystym sercem.

 

Największym plusem sklepu w mojej opinii było zamówienie jakie realizowała moja żona. Zamówiła mi w prezencie chwyt przedni Magpula, oczywiście w wersji pierwszej. Sklep poinformował, że chwyty nie są już dostępne --- pojawił się jakiś bug na stronce, który sygnalizował ich dostępność --- i zaproponował przesłanie chwytu drugiej generacji, w tej samej cenie, bez dopłaty. Następnego dnia po rozmowie do domu pukał już kurier. Jak dla mnie ogromny pozytyw.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witajcie,świeżak w asg jestem ale kontakty ze sklepami innych branz miewalem,natomiast takiego serwisu jeszcze nie widzialem.

Zgłosiłem sie niby z piedroła (wymiana gumki hop up)ale sam wole nie gmerac,wspominałem tez ze cos czasem nie laczy i czasem cos przerwie,ale nie wpisywalem do zlecenia serwisowego. A tu niespodzianka,replika rozebrana,zdiagnozowana,naprawiona blyskawicznie:D

Dziekuje jeszcze raz:D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest extremateria

Zakupiłem od nich pierwszą swoją replikę. Pomysł podsunął mi OFF.

 

31.07.2012 - Zrobiłem zamówienie w godzinach popołudniowych. Wiadomość na maila.

 

01.08.2012 - Replika już wysłana kurierem UPS, którego sobie wybrałem, za pobraniem. Do tego ten numerek do śledzenia paczki. Wiadomość na maila.

 

02.08.2012 - Godzina 09:30 powiedzmy, replika jest już u mnie.

 

Mogę tylko dać + i polecić ogólnie, jeśli tak się tam załatwia klientów.

 

W dodatkowej informacji do sklepu poprosiłem o jakieś dodatkowe opakowanie. Nie wiem jak przeważnie oni pakują to co wysyłają, ale wydaje mi się, że takowe dostałem.

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Witam!

 

Pragnę się dowiedzieć, czy poziom serwisu ASGShop wciąż jest tak wysoki jak w postach, które pokazuje mi po przeszukaniu tematu pod frazą 'tuning'? Czy tuning poziomu drugiego (G&P) jest wart tych pieniędzy? (500zł) ;) Poszukuję wciąż opcji tuningu mojej M'ki i kto wie, może to ASGShop na mnie zarobi :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam,

 

I ja pochwale ten sklep.

Jest naprawde godny polecenia: bardzo dobry i mily kontakt, blyskawiczna wysylka.

Bardzo pozytywnie zaskoczylo mnie jednak to, ze pomimo zlozenia i oplacenia zamowienia, bylem w stanie je jeszcze zmodyfikowac - zeby tego bylo malo - cos z niego "wyrzucic" (pieniadze odeslane na konto)! Pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo, ale naprawde spotkalo mnie super podejscie ze strony sprzedawcy - zero problemow, mila i zyczliwa obsluga i pojscie klientowi "na reke".

 

Szczerze polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czołem,

 

Kolejne spore zakupy i kolejny worek plusów dla ASGShopu :maniak_usmiech: zamówienie kompletowane przeze mnie długi czas, masa pytań (często głupich), ale wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone przez obsługę sklepu. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny przed i po tuningu - na wszystkie pytania dostałem klarowne odpowiedzi.

Replika po złożeniu w tym serwisie działała bezproblemowo przez 6 lat (kupiona w ASGShopie w 2007r wraz z tuningiem) i sądząc po poziomie usług jakie świadczą, spodziewam się kolejnych lat bezawaryjnej pracy, bo repka świeżo po liftingu :icon_wink:

 

Żałuję że lokalizacjia ASGShopu nie jest gdzieś na mazowszu bo jeździłbym osobiście pogadać z tymi ludźmi, widac że wiedzą co robią i jestem całkowicie spokojny o to, że moja replika jest w dobrych rękach :maniak_OK: serwisant zajmujący się moim karabinem - świetny gość, doradził co trzeba i wytłumaczył mi jak dziecku sytuację więc mogłem podjąć odpowiednie decyzje odnosnie daleszego tuningu. Każdy serwis ASG może uczyć się od załogi ASGShopu, kawał dobrej roboty.

 

Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejny + dla sklepu.

 

Co prawda miałem dość długą przerwę od zamówień z ASGShopu, ale widzę, że mimo upływu lat sklep nadal reprezentuje w pełni profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka, pancerna paczka, a wewnątrz wszystko w najlepszym porządku. No i to, co mnie bardzo ucieszyło, a rzadko mi się zdarza tak trafić - w ofercie sklepu było dokładnie to, czego potrzebowałem, a w dodatku w naprawdę solidnej promocji.

 

Polecam.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie Asgshop to najlepszy sklep w Polsce,pod względem obsługi klienta,jakości towaru,i czasu przesyłki.Kontakt telefoniczny, jak i mailowy bdb.

 

+ Zmiana dostawcy z poczty na kuriera w dniu wysyłki nie stanowiła żadnego problemu.Miałem zrobić tylko skan przelewu,za dopłatę.

 

Jak najbardziej Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć,

 

Pozwolę sobie wystawić kolejną laurkę. Replika wysłana na serwis w umówionym terminie, błyskawiczna reakcja, koszty zupełnie sensowne. Bardzo dobry kontakt, serwisant dokładnie opisał problem i zaproponował kilka rozwiązań, zależnie od tego ile pieniędzy chciałbym wpakować w naprawę. Efekt generalnie przerósł moje oczekiwania. Duży plus i bardzo polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam, kupiłem u nich M4A1 G&P Colta. Zakup bardzo sprawny, fachowa pomoc Pani Celiny, jak Matki polskiego ASG. kontakt pierwsza liga, podrasowanie do level 1 opłacalne. Trochę gorzej z serwisem. Mój feedback dla panów z serwisu to: proszę na przyszłość po rozbieraniu gearboxa poprawnie założyć kostkę stykową, bo po wystrzeleniu jednego maga miałem twardy spust i dupa. Gdyby nie pomoc Qbsona to ze strzelanki była by kupa. No i jeżeli wymieniamy już gumkę HU to wymieńmy od razu dystanser, bo stokowy nie chciał zrobić użytek z systemy. No ale każda replika wymaga dopieszczenia. Na szczęście niezawodna ręka Qbsona uratował sprawę, replika działa jak należy, wysoka kultura pracy i dość dobra celność i zasięg na stokowej lufie. Sklep polecam serdecznie, a rozmowa z Panią Celinką jest bezcenna. Jaro

Edited by ceus1974
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

W tym tygodniu miałem przygodę z ASG Shopem, która zakończyła się pozytywnie i z całą pewnością zamówię tam jeszcze nie jedną rzecz :) Sytuacja ta zaczęła się od momentu odebrania kamizelki za niemałe pieniądze i przykrym stwierdzeniem, że rozmiar jest nieco za duży. Sprawna wymiana maili z Panią Celiną, decyzja o zwrocie gdyż nie ma innych rozmiarów, jeszcze kilka maili o stosunkach bardziej znajomy-znajomy niż sprzedawca-konsument. Kamizelka odesłana, w między czasie jeszcze kilka wiadomości, pytań - na każde otrzymałem odpowiedź, a mało ich nie było, a też nie zawsze miały najmniejszy sens, ale Pani Celina nie robiła z tego powodu żadnego problemu. Dziś paczka dotarła do Rudy Śląskiej, została odebrana, sprawdzona, przelew wyszedł i doszedł do mnie jeszcze tego samego dnia o godzinie 17. Jestem naprawdę zadowolony z tego co oferuje nam ASGShop i gorąco polecam zakupy w tym sklepie :) Koniecznie trzeba wysłać kartkę na święta ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Kilka dni temu stałem się szczęsliwym posiadaczem swojej pierwszej repliki.

Wybrałem G&P M4 RAS.

Wybór padł na asgshop. Nie załuje . Świetny kontakt, miła obsługa i błyskawiczna dostawa.

Na pewno kupię w tym sklepie również pistolet. Może nawet jakiś mały upgrade.

ASGSHOP zdecydowanie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie ma co gadać asgshop rozwala system, wczoraj zamówiłem dwa magi midy do M4, G&P jest kapryśne i z bojców nie chce łykać kulasów. Ale do rzeczy wczoraj zamówiłem, a następnego dnia rano dzwoni do mnie laska z recepcji, że paczka z asgszopa do mnie przyjechała, kurna co jest ktoś to lotem wysłał, chyba opcja siódemką jest najszybsza. A co do magazynków zamówiłem Dytac, ładnie się zatrzaskują w komorze, zero luzów i podawanie bez problemowe na semi i auto. Sklep spoko, kupiłem u nich replikę G&P i parę gratów i pewno kupię jeszcze parę rzeczy.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Jarek

 

RSA Team

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jak na razie chyba najlepszy sklep w jakim do tej pory kupowałem. Błyskawiczna wysyłka (zamówiłem we wtorek koło 20, kolejnego dnia wysłali, a jeszcze następnego, to ledwo co wstałem, to już otrzymałem wiadomość, że paczka na mnie czeka); obsługa miła i bardzo pomocna (dzięki nim nie utopiłem niepotrzebnie kasy). Mówiąc krótko: polecam.

Link to post
Share on other sites

Też mogę polecić sklep. Wielki plus za ogromny asortyment solidnych części tuningowych, w bardzo przystępnych cenach w dodatku. Realizacja zamówienia bardzo szybka, solidne opakowanie przesyłki. No i te superowe naklejki jako niespodzianka w paczce :)

Link to post
Share on other sites

W asgshop zakupiłem replikę "G&P M4 Special operation". Obsługa bardzo miłą, kontakt mailowy jak i telefoniczny rewelacyjny. Dobór części do repliki bardzo dobry, serwis szybki i niezawodny. Ceny przystępne dostępność towaru dobra. Polecam sklep na pewno jeszcze coś u nich zakupię.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Mój pierwszy zakup w Asgshop.pl i 100% zadowolenie :) kupiłem M4 Special Operation - USMC logo od G&P wysyłka zaraz po zaksięgowaniu przelewu i dostarczona następnego dnia solidnie zapakowana. Bardzo miła obsługa i doradzctwo w skompletowaniu akcesoriów do repliki. Pozostaje tylko poleci zakupy u nich

Link to post
Share on other sites

Tak jak wielu przedmówców chciałbym podkreślić wysoką jakość interakcji z klientem.

 

Dodatkowo - polecam uwadze serwis. Zajmują się tam tylko markowymi replikami, ale na tyle dobrze, że gdy potrzebowałem drugiej, kupiłem używany, uczciwie "zjechany" antyk "klasy snobistycznej" zamiast nowej, "wyższej, chińskiej klasy ekonomicznej z bajerami". Głównie dlatego by móc go serwisować w ASG Shop.

 

Nie twierdzę, że nie ma lepszego i tańszego serwisu. Ale ten jest na tyle dobry a kontakt i konsultacje na tyle dobre i rzetelne, że - dla mnie - nie ma sensu tego sprawdzać :).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Skle z rewelacyjnym wręcz na poziomie europejskim podejściem do klienta. Bez problemu można zamówić towar marki G&P którego nie mają na stanie, co ciekawe nie chcieli nawet przedpłaty a zamawiałem customa GBB. Czas realizacji zamówienia również zasługuje na duży plus. Replika miała dorzeć po 6ciu tygodniach, jednak z powodu opóźnien dotarła po niecałych 8miu już do mnie. W każdej chwili byłem stosownie informowany mailowo z czego wynika opóźnienie i gdzie obecnie jest zamówiona paczka.

 

Gdy okazało się że replika przyszła z innym magazynkiem niż był umówiony, obsługa sklepu telefonicznie zapytała czy mi to odpowiada. Po krótkiej rozmowie stwierdziłem że wolałbym jednak magazynek taki jaki był w zamówieniu. Oprócz tego który pomylił dostawca, dostałem gratis magazynek który chciałem w zestawie. Jednym słowem gorąco polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zadowolony. Kupiłem karabinek kwa. Zakup poprzedzony rozmową z sympatyczną panią, która znała się na rzeczy i cierpliwie odpowiada la na moje pytania. Jedyny "zgrzyt” to niespodzianka przy płaceniu paypal'em. Na ostatnim etapie przeczytałem, że przy płatności przez PayPal doliczane jest 4% ceny i w podsumowaniu pojawiła się kwota o ok. 70 zł wyższa. Z drugiej strony przy zakupach oczywiście odhaczyłem, że zapoznałem się z regulaminem sklepu... I pewnie tak robi większość klientów, dlatego na miejscu sklepu, jeśli już, to ukryłbym te koszty jakoś przed kupującymi. W sumie tak jest już wszędzie. Hm, z drugiej strony można coś kupić o 4% taniej... Aha, zostałem miło zaskoczony dołączoną paczką kulek, którą chciałem wypróbować. W skrócie: zamierzam pozostać ich klientem.

Link to post
Share on other sites

Gościu, czy ty nie pojmujesz, że paypal to nie są niewolnicy, tylko firma czerpiąca zyski z obsługi płatności? Można było płacić normalnie (czytać regulamin paypal) i nie być w plecy. Nie rozmumiem po co sugerować sklepowi kantowanie wszystkich jak popadnie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...