Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

Żeby było jasne: sklep oceniam na bardzo dobry.

 

O rany, chodzi o to, że jak idę do spożywczaka i kupuję mleko i bułkę, gdzie na półce jest napisane 3 zł i 1 zł. (a przylazłem tam bo w innym sklepie było 3,10zl), i gdy podchodzę do kasy sprzedawca mi mówi, że przy płatności kartą muszę doliczyć 10 % do ceny "bo dostawca srawca, to i tamto i w ogóle jest ciężko .." to jest obciach i tyle.

To on prowadzi business. To on podpisuje umowy z różnymi "paypalami" i jego problem jest rozłożenie kosztów.

Wszystkie normalne sklepy tak robią, i trzeba być nierozgarniętym, żeby sądzić, że akurat tam "paypal" zgodził się na zerową marżę.

A jak ktoś się do takiego biznesu nie nadaje (tak jak np ja) to niech robi co innego.

Edited by gvlax
Link to post
Share on other sites
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Twój problem można rozwiązać w jeden banalnie prosty sposób. Podnosimy (znaczy sklep podnosi) ceny wszystkiego o marżę PayPala i po kłopocie. Tylko, że wtedy wszyscy (i gotówkowcy i przelewowcy i paypalowcy) zapłacą więcej. Tak pewnie robią inne sklepy - ukryli te koszty w cenie i płacą za to wszyscy, a sklep się cieszy. Powinieneś cieszyć się, że masz wybór (którego w innych sklepach nie masz) bo możesz zapłacić paypalem o 4% więcej lub wybrać inny sposób płatności i nie płacić więcej.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

 

 

Żeby było jasne: sklep oceniam na bardzo dobry.

...........

Wszystkie normalne sklepy tak robią, i trzeba być nierozgarniętym, żeby sądzić, że akurat tam "paypal" zgodził się na zerową marżę.

A jak ktoś się do takiego biznesu nie nadaje (tak jak np ja) to niech robi co innego.

Niektóre mają taką małą informację, że cena obowiązuje przy płatności gotówką( np. Computronik). Wcale nie jest to odosobniony przypadek.

Dlatego cenię sobie sklep na literę C, bo tam ceny nie różnią się w zależności od rodzaju płatności. Ba, nawet rabat dostaniesz bez względu na rodzaj opłaty.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dobra, kończmy tę dyskusję,

Na zakończenie jeszcze raz:

- jestem w pełni zadowolony ze sklepu.

- @MarekMac, @argawen, tak, macie rację. Jak widać z waszych odpowiedzi jest to jedynie kwestia gustu.

 

To co pisałem wyżej, to jedynie skromna opinia klienta, który przy płatności wolałby się np. dowiedzieć, że "jak pan przyjedzie do nas i zapłaci gotówką to będzie nawet 4% taniej !". A nie odwrotnie. Opcja byłaby nadal, ale brak niemiłej niespodzianki na samym końcu. Ale nie jest to dla mnie problemem.

 

Pozdrawiam!

 

 

Ponowne poruszanie tego wątku będzie skutkować czasowym banem. Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pierwszy mój zakup na początku przygody z ASG i same pozytywy! Fachowa obsługa. Cały czas byłem informowany o przebiegu procesu drogą e-mail jak i telefoniczną. Przesyłka fachowo zapakowana i błyskawicznie dostarczona przez pół Polski. Mogę tylko polecić.

 

Pozdrawiam,

Bartek

 

p.s.

replika jest niesamowita... boska.. piękna :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Chyba najlepszy sklep z jakim miałem do czynienia od wielu lat. Świetny kontakt telefoniczny oraz bardzo miła obsługa, która w 100% zna się na rzeczy i jest wstanie świetnie doradzić. :)

Szybka realizacja zamówienia co jest dodatkowym plusem.

Nic, tylko z czystym sumieniem polecić. 10/10

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zdecydowanie polecam.

 

Kupowałem pierwszą replikę (KWA KR9), więc ilość moich pytań była duża. Poziom też pewnie nie był wysoki ;-) Na wszystkie maile odpowiadali szczegółowo i rzeczowo, nawet wtedy gdy wcale nie było pewne, czy coś zamówię. Dzięki nim też nie kupiłem złej repliki z niepasującym chwytem. Są naprawdę pomocni. Co więcej, specjalnie przestrzelili jedną replikę wcześniej (wątpliwości co do fps), a przy odbiorze pozwolili obejrzeć 2 różne modele i wybrać dopiero na miejscu. Do tego gdzieś zapodziałem narzędzia dołączane w zestawie, na co zaproponowali darmową dosyłkę. Dużo cierpliwości, wyrozumiałości, a przy tym bardzo mili i uprzejmi. Dawno nie spotkałem sklepu z tak dobrą obsługą (nie tylko ASG/militaria, ale ogólnie).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Ja również polecam sklep. Z racji, że mieszkam w Gliwicach, nie było problemu by podjechać do Rudy. Udało się do godziny 12 zrobić szybkie zamówionko, a już tego samego dnia po 16 mogłem je odebrać. Tym bardziej, że na niedzielę potrzebuję mniejszą ilość FPSów i trzeba było kupić sprężynę 110. ^^ Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Trzeba uważać. Gumki hop up A+. Na stronie sklepu nie ma z czego zrobione.Bezmyślnie kupiłem,po odpakowaniu GUMA. Na mejle sklep nie raczy odpowiadać. NIE POLECAM SKLEPU.

 

Witam,

 

Otrzymaliśmy wiadomość e-mail W dniu 2017-01-11 o 23:02. Odpowiedź wyszła z naszej skrzynki poczty następnego dnia tj: 2017-01-12 10:53.

Ma Pan prawo do zwrotu towaru. Prosimy o sprawdzenie czy nasz mail dotarł. Jeśli nie to prosimy o ponowny kontakt.

 

Pozdrawiamy

Link to post
Share on other sites

Również pozytyw ode mnie. Zamówiłem replikę, baterię, ładowarkę i paczkę kulek w piątek przed wieczorem. W poniedziałek wysłana a dziś paczka już u mnie. Wszystko ładnie opakowane i zgodne z opisem. Jedyny drobny minusik za to, że jeden kabelek od repliki był wyrwany z wtyczki. Na szczęście to mini tamiya więc obeszło się bez lutowania.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...