Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest gecko123

Dotąd było dobrze, ale teraz wielki minus. Niby wszystko dobrze i sprawnie, a zamiast lufy do M4 dali lufę do M16. Najgorsze, że wyjeżdżam na wyjazd, na który specjalnie to kupowałem, nie mam czasu na wymiane. Już nigdy u nich nic nie kupie. Nieodpowiedzialni, nie zwracają uwagi na to co pakują.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Aaaaaahhhhhhh Po prostu brak słów, zastanawiam się skąd tacy ludzie się biorą...

 

Panie Macieju, niech Pan najpierw spojrzy w potwierdzeniu zamówienia co Pan zamówił a potem wysuwa pretensje.

 

Nawet jeżeli doszło by do pomyłki (a nie doszło) to każdy się może pomylić.

Warto o tym pomyśleć.

 

Trochę żal, że wymaga Pan od innych totalnej perfekcji, przy czym nie potrafi Pan poprawnie złożyć zamówienia na produkty, których Pan potrzebuje.

 

Zamówienie zostało poprawnie złożone i zostały wysłane produkty, które Pan zamówił.

Link to post
Share on other sites

gecko123 gdybyś zauważył to odpowiednio szybko i nie rozpakowywał produktu to mogę się założyć że ASGShop zgodziłby się na wymianę. Jednak zamiast załatwić sprawy polubownie, rzucasz oskarżeniami na prawo i lewo.

 

Przypominam że ten wątek nie służy do dyskusji z sklepem. Jakiekolwiek próby podjęcia tego typu działania, będą skutkowały kasacją postów oraz czasową blokadą konta.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

W Asgshop zakupiłem ostatnio upragniony M4 Sentry G&P :-)

Raczej trudny do zdobycia na terenie RP - nigdzie nie mogłem go upolować, w jednym sklepie czekałem dosyć długo na niego i gdy w końcu prawie straciłem nadzieje ze sie mi uda go zdobyć :-)

Co mogę napisać - M4 Sentry + ładowarka + bateria + upgrade do ok 400-410 fps. Zakup zrobiony bodajże na początku sierpnia z zastrzeżeniem że odbiór ma byc za ok 2-3 tygodnie (w sumie sie to przedłużyło o jeszcze trochę). Cierpliwość się opłaciła, dostałem karabinek świetnie z upgradowany, pierwsza strzelanka udała sie znakomicie. I już przygotowywuje się na następne :-)

Co do sklepu... Osoby w sklepie miały anielską cierpliwość, kontakt przy dobieraniu baterii był bardzo szybko a gdy poprosiłem o informację w sprawie wysokiej klasy ładowarki dostałem namiar na .... sklep modelarski z uprzejmą informacja iz to bedzie najbardziej optymalny wybór. Czyli osoba w sklepie nie próbowała zachwalać towaru dostepnego w sklepie za wszelka cenę i mi go sprzedać.

W sumie bardzo - bardzo mile zaskoczony - po zsumowaniu obsługi, informacji, zakupu, profesjonalizmu jak dla mnie OGROMNY PLUS.

Z całą pewnością bedę robił tam zakupy.

 

pozdr Adam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zamówienie złożyłem w piątek o 15:00 a w poniedziałek rano około 9:00 zadzwonił do mnie pan,

mówiąc że replika jest gotowa do odbioru (zamawiałem replikę + upgrade lvl 1 + lufę precyzyjną).

Pan zalecił również wymianę gumki z czego skrzętnie skorzystałem, przez telefon porozmawialiśmy sobie

o bateriach i ładowarkach po czym o 13:00 replika była gotowa do odbioru. Mogę tylko serdecznie polecić ten sklep :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Duży plus dla sklepu, po odpakowaniu paczki zauważyłem, że w zamówionym zestawie bu brakuje dyszy. Napisałem maila do sklepu informującego o otrzymaniu wybrakowanego towaru. Następnego dnia, otrzymałem odpowiedź przeprosinami i informacją, że brakująca cześć zostanie wysłana. Nie były to moje pierwsze zakupy w tym sklepie i napewno nie ostatnie. Fachowa obsługa, krótki czas realizacji zamówienia, duży asortyment. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Póki co parę razy zamawiałem u nich części to M4 itp. Przy wybraniu przesyłki przez kuriera wszystko przychodziło w okresie 2-3 dni. Bezpiecznie zapakowane, nic nie uszkodzone, nawet najmniejszej ryski. Dzisiaj zamówiłem u nich mundur Helikona, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Ogółowo mówiąc mają spore zaplecze, będę się u nich zaopatrywał jeszcze baaardzo długo.

Na chwilę obecną polecam z całego serca. :)

Link to post
Share on other sites

Polecam.

Swego czasu kupiłem u nich replikę, która z jakiegoś powodu przyszła bez muszki flip-up, którą mieć powinna. Jeden telefon - bodaj dwa dni później zguba była już u mnie. Dobrze, że są jeszcze solidne sklepy, które mają zaufanie do klienta.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówienie złożone w środę, przelew wysłany w czwartek. Dziś (tj wtorek) paczka była już u mnie. Dodam że nie spieszyło mi się więc wysyłka pocztą Polską.

Towar wzorowo zapakowany, w środku oprócz paragonu znalazły się ulotki i inne materiały promocyjne. Kontakt ze sklepem prawidłowy i obyło się bez jakichkolwiek problemów. Zdecydowanie polecam!

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

20 lipca 2011 17:49 - wysłałem maila w sprawie konwersji do repliki i kolby. - do tej pory zero odzewu. Widocznie ciężko komuś sprawdzić cenę i dowiedzieć się kiedy będzie. Tydzień na odp. mailową to chyba dość długo.

Link to post
Share on other sites

20 lipca 2011 17:49 - wysłałem maila w sprawie konwersji do repliki i kolby. - do tej pory zero odzewu. Widocznie ciężko komuś sprawdzić cenę i dowiedzieć się kiedy będzie. Tydzień na odp. mailową to chyba dość długo.

 

A czy tak ciężko zadzwonić do sklepu i zapytać jaka może być przyczyna braku odpowiedzi?

Zamiast od razu „wieszać psy” ?

 

Nie dopuszczasz myśli, że wiadomość mogła nie dotrzeć lub nie dostali informacji od dostawcy?

Link to post
Share on other sites

zawsze można napisać - czekamy na odpowiedź od dostawcy/producenta.

 

w pracy wykonuje ok 80- 100 telefonów dziennie - nie mam czasu jeszcze dzwoń i pytać sie o konwersje. Jeżeli mail nie dochodzi to "odbija się" mailer daemon z powodem. A nie było takiego czegoś. Nie zarzucaj mi ze ja cos zwaliłem tylko sami zwaliliście a za takie wyskoki z "gębą" do ludzi to ja dziękuję za obsługę i chcę usunąć swoje konto ze sklepu asgshop.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...