Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

I kolejny sklep, którego jestem klientem, o którym mam zamiar się wypowiedzieć, przerywając swoją zmowę milczenia ;)

 

Opinia po wieloletnim doświadczeniu ze sklepem

Kontakt telefoniczny i mailowy doskonały. Obsługa klienta znakomita, rzeczowa, czasem aż do przesady :D Terminowość realizacji zamówień i satysfakcja z otrzymanego towaru na 6. Serwis podobnie. Słowem sklep założony i prowadzony przez pasjonatów - Maniaków. I już choćby z tego powodu można ich polecić:

+

 

Mógłbym napisać więcej, ale to już wykracza poza moje osobiste doświadczenia, jako klienta ze sklepem, a to się nie godzi ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich i na początku pragnę serdecznie podziękować za te wszystkie, jakże pochlebne recenzje. Staramy się jak możemy i nie mamy zamiaru zluzować ;-)

 

Pragnę poinformować wszystkich czytelników wmasg o najbliższych planach ASGShop, które będą miały wpływ na działanie naszego serwisu w miesiącu styczniu 2009r

 

Tuż po zakończeniu remanentu część naszej ekipy wybiera się na międzynarodowe targi broni SHOTSHOW, odbywające się tym razem w Orlando na Florydzie (USA).

W związku z owym wyjazdem, serwis ASGShop do 29 stycznia będzie przyjmować jedynie repliki z naprawami gwarancyjnymi.

 

Jest to spowodowane mniejszą ilością pracowników w okresie wyjazdu.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowania skorzystaniem z naszego serwisu w celu tuningu lub dokonania naprawy NIE gwarancyjnej, prosimy mieć na uwadze, że serwis zgodnie z naszymi zasadami, zacznie rezerwować terminy usług od dnia 04.02.2009.

 

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 

Sprzedaż produktów przez sklep on-line w okresie wyjazdu będzie odbywała się normalnie, bez żadnych ograniczeń.

 

Szczegółowa relacja z naszej wyprawy "za wielką wodę" ukaże się na naszej stronie oraz na niniejszym portalu www.wmasg.pl

 

Życzymy wszystkim serdecznych Świąt, wielu prezentów oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Link to post
Share on other sites

Nie napisze nic nowego ale to tylko potwierdza to co piszą inni zadowoleni klienci, rewelacyjny kontakt, przemiła i pomocna obsługa (nie było już kulek które zamawiałem serwisant zadzwonił zapytał i doradził na co wymienić co jest bardzo istotne biorąc pod uwagę fakt że zasadniczo jestem całkowicie zielony).

Tego samego dnia w którym dostałem paczkę przepaliła się ładowarka (no ale to nie wina sklepu) wysyłam maila z reklamacją i znów miłe zaskoczenie już następnego dnia odpowiedź "wysłać na nasz koszt wymienimy" teraz będę miał okazje sprawdzić czy serwis działa naprawdę tak szybko, ale nawet jak poczekam te kilka dni to i tak nie zatrze bardzo pozytywnej opinii o sklepie.

 

Naprawdę sklep godny polecenia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zakupiona replika i trochę szpeju.

Zamówienie wraz z wymianą kilku części w replice i dostawą trwało mniej niż tydzień. Co prawda, przemiła Pani zapomniała do paczki włożyć ładowarki i baterii, ale zaraz następnego dnia wraz z przeprosinami i naklejkami wspomniane przedmioty dotarły.

Po przestrzeleniu pomiary prędkości zgadzają się w 100% z tymi z karty gwarancyjnej, wszystko wygląda na nieźle spasowane i skręcone.

 

Zatem plus dla obsługi i WIELKI PLUS dla serwisu.

Jeśli nadal ceny będą tak konkurencyjne to przy następnym zakupie też wystukam asgshop.pl

 

Dziękuję i serdecznie polecam!!!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie wiem czy też tak macie, ale leżą u mnie dwie repliki G&P tuningowane przez asgshop.pl notoryczne przystanki tłoka na ostatnich zębach i brak możliwości wyregulowania silnika, niestety tak to skleili że połamałem śrubokręt. Leżą jak wspomniałem u mnie dwie repliki i przyszły na tą samą przypadłość.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy też tak macie, ale leżą u mnie dwie repliki G&P tuningowane przez asgshop.pl notoryczne przystanki tłoka na ostatnich zębach i brak możliwości wyregulowania silnika, niestety tak to skleili że połamałem śrubokręt. Leżą jak wspomniałem u mnie dwie repliki i przyszły na tą samą przypadłość.

Też u nich robiłem tuning G&P, żadnych problemów nie zauważyłem.

Link to post
Share on other sites

Marcinek83 - Zastanawiam się jak sens jest pisanie czegoś takiego w temacie opinii o sklepach jeżeli nie zgłaszałeś problemu do sklepu, nie podałeś żadnych konkretnych informacji na temat zasilania itd.

 

Dodatkowo nie tylko serwis zabezpiecza gwinty przed samo odkręcaniem a robi to też firma G&P z czego jest dość znana.

 

Ps.

Zabezpieczenie gwintu typu Loctite można bardzo łatwo „zmiękczyć” aby puściło…

Edited by marzan
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wszystko pozytywnie!

 

Teraz jestem utwierdzony w tym, że dobrze zrobiłem kupując replikę w tym sklepie.

 

Replika miała pójść na tuning ale na strzelance tuż przed wysyłką uszkodził się tłok. Karabin wysłałem i bez problemu zaliczyli usterkę jako gwarancyjną - nie migali się od naprawy tak jak niektóre sklepy i nie próbowali wciskać kitu, że z winy użytkownika. Dodatkowo doradzili w sprawie tuningu i z uwagi na gwarancję na tłok odesłali karabin na swój koszt :D

 

Jestem w pełni zadowolony!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja wypowiem sie tylko na temat kultury osób które pracują w dziale serwisu.

 

Właściwie to powinienm napisać na temat braku kultury, zadzwoniłem swego czasu do ASG Shop, ktoś połączył mnie z serwisem i po zadaniu kilku pytań technicznych w odpowiedzi usłyszałem jakąś ironię i kilka innych chamskich słów - tak jakby każdy musiał się na wszystkich super znać od samego początku.

 

Poprostu Panowie więcej kultury...

Link to post
Share on other sites

No i sprawa bardzo ładnie załatwiona i wyjaśniona ze strony marzan'a, za to należy się pochwała a tamtą rozmowę możemy puścić w niepamieć, każdy może mieć swój gorszy dzień.

 

Pomimo takiej sytuacji, sprawa została błyskawicznie wyjaśniona w bardzo ładnym stylu w związku z czym pewnie był to tylko przypadek.

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zamówiłem u nich moją pierwszą replikę, Glocka 17, paczka szybko dotarła, po jakimś czasie pojawił się problem z dźwigienką do zdejmowania zamka, zjechała się... po odesłaniu repliki na serwis dźwigienka została wymieniona i szybko odesłana :-P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...