Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

Robilem pare razy zakupy w Asgshopie i bylem zadowolony z obslogi.

Wysylalem czasami pytania do sklepu i zawsze dostawalem szybka odpowiedz. Ktos tam ma naprawde wielka cierpliwosc.

Nigdy tu nie pisalem ale teraz musze.

 

Chcialbym bardzo serdecznie podziekowac Panu Markowi za BARDZO uczciwe podejscie do klienta.

 

Mialem problem z replika i chcialem umowic sie na wyslanie repliki do serwisu. Opisalem dokladnie usterke. Bardzo szybko dostalem odpowiedz z serwisu co moze byc przyczyna usterki i pytanie czy napewno nie moge tego naprawic sam.

Poniewaz poradzilem sobie sam z naprawa, zaoszczedzilem spora kwote zwiazana z wysylka sprzetu do serwisu (nie przebywam w Polsce)

Uwazam ze nalezy sie wielkie zaufanie do serwisu, ktory traktuje klientow w ten wlasnie sposob. Mogli zarobic bo diagnoza byla tafna a jednak podzielili sie wiedza o tym jak moge usunac usterke samemu.

 

Bardzo dziekuje, jeszcze do Was wroce. :-P

 

 

 

 

Przepraszam za brak polskich liter.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to tak. Ukłony dla sklepu za profesjonalne podejście do klienta, szybką wysyłkę i miłą obsługę.

 

W ubiegłym tygodniu ( czwartek ) po południu, złożyłem zamówienie na kulki ( goldenball'e 0,23 ), ładowarkę do kulek, uszczelki, pocisk CO2 i inne pierdoły. Razem z przesyłką ( koszt wszystkich pierdół i przesyłki- 90zł ). Następnego dnia, na mego emaila :D przyszło potwierdzenie wysyłki. Minęła sobota, niedziela, dzisiaj, o około 17:30, przychodzi facet z poczty polskiej ( pozdrawiam! ), daje mi paczkę, i człowiek wypełnia formalności związane z pocztą ( podpis itp. ).

 

Jestem bardzo zadowolony o obsługi, i wszechobecnego profesjonalizmu danego sklepu. Cała grupa GFC ( Gunfire i ASGs ), Krakman- nie dorastają im do pięt.

 

Pozdrawiam serdecznie, MatriX.

Link to post
Share on other sites

Super sklep, niedawno kupiłem u Nich replikę ,niestety po krótkim czasie musiałem ja odesłać do serwisu :cry: Zarówno przy zakupie jak i reklamacji wyśmienity kontakt oraz ekspresowa podróż paczki w obydwie strony :-P Co ważne, zero" wydziwiania" podczas serwisu gwarancyjnego , naprawdę miło być ICH klientem :lol:

Link to post
Share on other sites

Świetny sklep. 100% satysfakcji. Kupiłem od nich M4 z KA, teraz zaczęły się z nim małe problemy. Zasypywałem obsługę sklepu meilami, i jeszcze nigdy nie widziałem żeby pracownikowi sklepu chciało się tak dużo napisać. Ogromny plus. Kupując w tym sklepie człowiek czuje się jak klient a nie jak petent.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Reg - dzieki.

 

Co do samego tematu - wczoraj wrocila moja replika, stosunkowo tanio, sprawnie i skutecznie. Jedyne co mnie zaskoczylo to fakt iz przez telefon uslyszalem ze bedzie problem z doborem baterii LiPo (chcialem przerzucic kable do stockpipe i dobrac odpowiednia baterie), bo 7,4V nie uciagnie tego co mam a 11,1V bedzie po prostu za mocna i zmieli mi zebatki. Jako ze nie usmiechalo mi sie wydawac 400 PLN na zebatki i tlok zaproponowalem downgrade srpezyny do M110 (juz godzac sie z tym ze bore-up nie wyciagnie pelni mozliwosci) byle tylko bateria 7,4V poradzila sobie ze sprezyna. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy po kolejnym telefonie dowiedzialem sie ze... bateria 7,4V poradzi sobie z tym co mam! Drobny minusik za niesprawdzenie tego na starcie zatem i byc moze nieumyslne wprowadzenie mnie w blad, ale za robote ogromny plus jak zwykle!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Co tu dużo mówić, chyba nikt nie wątpi w jakość zarówno serwisu, jak i obsługi klienta w tym sklepie, acz bardzo miło mnie ostatnio zaskoczyli.

 

Otóż wysłałem swoją replikę na serwis (montaż gearboxa Systemy). Pomijam fakt, że karabin działa bez żadnego problemu, acz chciałem zrobić zamówienie ze sklepu Wildcat dla dziewczyny. Jako, iż jest to ta sama firma, stwierdziłem, że nie szkodzi się zapytać, czy dałoby się zamówienie odesłać wraz z moją repliką jedną przesyłką. Nie wiązałem z tym zbyt dużych nadziei, sądziłem, że nie dra rady, jednak, ku mojemu zaskoczeniu, wszystko poszło jedną przesyłką.

 

Domyślam się, że trochę musieli się nachodzić z tym, za co wielki plus i podziękowania.

Link to post
Share on other sites

Pierwszy post, witam wszystkich.

Poniżej opisuję historię mojego zakupu.

Tydzień temu zamówiłem w Asgshop.pl replikę beretty. Był to mój pierwszy zakup w tym sklepie i raczej na pewno ostatni. Replika została przysłana na następny dzień po przelewie, czyli szybko i to jest na plus. Przesyłka zapakowana była w karton, wewnątrz znajdowało się pudełko za repliką. Ponieważ pudełko to było 2,5x mniejsze na wysokość od zewnętrznego kartonu, otworzyło się (nie było zaklejone) i replika latała sobie luzem w paczce. Opisując opakowanie dodam jeszcze, że wytłoczka styropianowa była bardzo zużyta, wygnieciona i raczej nie na skutek opisanego wyżej złego zapakowania. Sama replika po dokładnych oględzinach okazała się być wg. mnie używana, tj, posiadała wytarte krawędzie, uszkodzony wzór moletu na rękojeści, wyklepany lakier na kurku, wytarty lakier na magazynku. Zupełnie nie odpowiadał fotografiom przedstawionym na stronie produktu. Ponieważ 15 lat skończyłem już dawno, a i mam codzienne obycie z niereplikami, uznałem, że coś tu jest nie tak. Skontaktowałem się też ze znajomymi, którzy potwierdzili, że pistolet był używany, lub co najmniej pokazowy. Napisałem i zatelefonowałem do ww. sklepu - na plus kontakt błyskawiczny. Od przemiłej pani dowiedziałem się, że każdy pistolet jest testowany, (2-3 magazynki) przed wysyłką. Na przedstawione przeze mnie argumenty, pani powiedziała, że to na pewno wynik tych testów, a jeżeli towar mi nie odpowiada, mogę go zwrócić. Ponieważ towar mi nie odpowiadał zwróciłem go.

Podsumowując, niby wszystko ok. towar się nie podobał, można zwrócić. Niestety zarobiła na tym tylko firma kurierska, a ja jestem w plecy 55zł.

Pistolet kupiłem w innym sklepie, tym razem upewniłem się 2x telefonicznie, czy na pewno jest nowy.

Edited by daszek
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tym razem usługa Tunningu KA. Z racji że gonił mnie czas, karabin potrzebowałem mieć w mniej niż tydzień. Obsługa była tak miła że przesunęła mi termin przed weekend, dzięki czemu wszystko odbyło się sprawnie. Oczywiście jakość samej usługi nie pozostawia żadnych wątpliwości. Części wyjęte z karabinu wracają zapakowane w pudełka części tunningowych. Całokształt śmiga jak marzenie. Więc po raz kolejny, wielki +.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sklep full profes.

 

1-Serwisanci znają się na robocie, nie staraja się wcisnąć części jak najdroższych, tylko najlepiej pasujące do zestawu. Komunikatywni, konkretni, kompetentni. Naprawy gwarancyjne w przyzwocie krótkim czasie.

 

2-Sklep o bardzo szerokim asortymencie, rzadko trzeba czekać na dostawę części, na ogół wszystko dostępne. Niewiasta w dziale handlowym przemiła, a co warzniejsze zna się na tym, co robi. Można męczyć przez telefon: zawsze wytłumaczą, doradzą itd...

 

3-Realizacja zamówień ekspresowa. Zamówiłem już 2 repliki i w każdym przypadku miałem je w rękach w ciągu 24 godzin.

 

Polecam serdecznie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Moja replika wymagała przeglądu, więc zdecydowałem się od razu ją podrasować. Replikę zakupiłem parę lat temu właśnie w Asgshop i miałem pełne zaufanie do obsługi. Szybka wymiana mailowa i miałem zaklepany termin w serwisie. Zostałem poinformowany co i jak, replikę zawiozłem i po tygodniu otrzymałem telefon, że karabinek operacje przeżył:) Pancerną paczkę dostałem już na drugi dzień. Wszystko chodzi jak złoto:) W skrócie: szybko, sprawnie i rzeczowo!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mój pierwszy zakup w Asgshopie i na wstępie zamotałem załogę;) O dziwo poradzili sobie z moim nieogarnięciem błyskawicznie i dwa dni później paczkę miałem w domu:) Miła obsługa i cierpliwa do roztrzepanych klientów ;P Na pewno zrobię tam jeszcze jakiś zakup. Miło sprawnie i szybko.

Link to post
Share on other sites

Kolejne zakupy i kolejna laurka. Obsługa sprawna i rzetelna, kontakt bardzo dobry. Tym razem kupowałem tylko front gripa i kulki, jednak ilekroć powracam do ASG Shopu wiem, że mogę się spodziewać solidnego obsłużenia. Kolejny sklep prowadzony przez profesjonalistów-pasjonatów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...